2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar progestan iğnesini kendi kendine yapan var mı ? Ben bir iki gündür kendim yapıyorum iğneyi çıkarınca 2-3 damla kanıyo gibi normal dimi
Ben kendim yapıyorum. İğneyi batırmakta tereddüt ediyorsanız ondan kaynaklı kanama oluyordur. Normalde olmuyor.

Aynen banada bi sağ bi sol dedi . Yaparken zorlanmıyorum ama kan görünce üzülüyorum acaba ben mi hata yapıyorum diye . Ama öyle abartı kan değil yani 1-2 damla geliyo sonra geçiyo
Yaptığın yerlere yakın veya tekrar üstüne gelince olur kanama hiç sorun değil birde iğneyi batırma şeklin dik olsun oda etkileyebilir

Aynen banada bi sağ bi sol dedi . Yaparken zorlanmıyorum ama kan görünce üzülüyorum acaba ben mi hata yapıyorum diye . Ama öyle abartı kan değil yani 1-2 damla geliyo sonra geçiyo
Bazen oksapardan sonra bende de bi damla oluyor. O olursa kesin morarıyorum olmazsa morarma da olmuyor

Hayır canım korkmana gerek yok bende korkuyodum ama bak testimde iki çizgi gördüm
benim doktorum ilk günüde sayıyor 5. Gün yani suan seninki
13u test dedı bana ıste salı oldum transfer ama 4 degılmı bazıları transfer gününü saymıyor of su bekleyıs benı öldurecek bıde karnım agrıyor hepsı karıştı suanda

Transfer günü sayılmıyor 4. Gün oluor canım bence gayet normal İnşaAllah tutunmuştur yer ediyordur.
İnşallah kuzum bende salıyı saymadım ıste ondan 4 dıyorum ınsallah öyledir de boşuna kuruntu yapmıyorumdur

Kızlar daha kese gören yada kalp atımı duyan yok herhalde aramızda gören yada duyan varsa yazsın bende çok merak ediyorum tek mi çift mi diye

13u test dedı bana ıste salı oldum transfer ama 4 degılmı bazıları transfer gününü saymıyor of su bekleyıs benı öldurecek bıde karnım agrıyor hepsı karıştı suanda
Benim doktorum transfer gününüde sayıyor belkide erken saatte oldugum için sayıyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…