2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kız ben üşengeçlikten kalkıp karnımı doyurmuyorum gece uykum var diye siz tantuni yemeye mi gidiyorsun gecenin köründe 🤣🤣 yesem alıcqm yiyip yiyip alamayanlar dan değilim yemediğim için alamıyorum 😄
Ya işte yemek olayına hiç üşenmem ben canım ne isterse yaparım 😂

Benim opu sonrası daha narkozdan gözümü açamazken hemşireye eşime de iğne yapılmasını istiyorum göbekten lütfen böyle bi araştırma konusu olsun tüp bebek sürecinde erkeklere içi boş serum dolu iğne yapalım ya demem 😂😂 hemşire çok haklısın diyor eşime bakarak ne adet oluyorlar ne böyle dertleri var 😀
Yaa🤣🤣🤣benim eşim iğneden aşırı tırsar bana göre korkarda o kabul etmiyor neyse 🤣🤣🤣 ilk tedaviye başladığımız zaman onu korkutmuştum hayatım seninde iğne yapman gerekiyor diye durup durup bana başka tedavi yoku yok mı diyordu 😂😂😂

Progestan dex yazıyor üstünde canımm
Göbekten yapıyorsun dimi
Bende de aynı sorun oluyordu hemşirem sorun olmaz ama morarmayı engellemek için şey demişti mesela bugün göbeğin sağ kısmına yaptıysan yarın sol kısmına yap sağ kısmına sıra gelince iğneyi yaptığın yere yakın yapma arasında mesafe olsun yoksa kanama olabilir
Ben öyle dikkat ettikten sonra kanama yaşamadım hiç

Göbekten yapıyorsun dimi
Bende de aynı sorun oluyordu hemşirem sorun olmaz ama morarmayı engellemek için şey demişti mesela bugün göbeğin sağ kısmına yaptıysan yarın sol kısmına yap sağ kısmına sıra gelince iğneyi yaptığın yere yakın yapma arasında mesafe olsun yoksa kanama olabilir
Ben öyle dikkat ettikten sonra kanama yaşamadım hiç
Aynen banada bi sağ bi sol dedi . Yaparken zorlanmıyorum ama kan görünce üzülüyorum acaba ben mi hata yapıyorum diye . Ama öyle abartı kan değil yani 1-2 damla geliyo sonra geçiyo

Eki Görüntüle 3019703
Doktoruma sordum sevinmem için erkenmi diye
hayır sevinebilirsin ama kan testini bugün verirsen çok erken olur dedi
Kız ben buradayım dıyor zaten allahımmm sen gününde ver bu sefer dusuk görürsen yukselecek mı derdı var 2 günün kalmış zaten allahım sağ salım kucağınıza almayı nasıp eylesin ılk transferın mıydı canım

İkiside tutmuş gibi duruyor. Evet çift olunca kan testi tek bebeğe göre daha fazla yüksek çıkıyor inşallah çok sevindim senin adına darısı benim bebişlere
insallah canim heycanlandim simdi 😂😂
insallah sende guzel haberleri verirsin😂😂😂

X