2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kız nasıl kilo aldın yaaa bana da deeee karaveba gibi çöktü üzerime 38-40 arası yıllardır evlenmeden önce de aynı idim şimdi de aynıyım 😄😄😄 ama bende iştah 0 yani
Ya ben ilk evlendiğim sene verem hastalığıma yakalandım 43 e kadar düştüm sonra biraz beslenmeme dikkat ettim 46-47 ye cıktım ama cok takıntı haline getirdim . Herkes cok zayıfsın falan diyodu . Hiç farkında olmadan bu kiloya geldim 😂😂

Ya ben ilk evlendiğim sene verem hastalığıma yakalandım 43 e kadar düştüm sonra biraz beslenmeme dikkat ettim 46-47 ye cıktım ama cok takıntı haline getirdim . Herkes cok zayıfsın falan diyodu . Hiç farkında olmadan bu kiloya geldim 😂😂
Bende takıyorum kiloma sürekli aynı şeyleri durmaktan bıktım herkeste ama olmuyor alamıyorum vallahi kaç kere denedim tan 41 oldum hasta oldum iştahım kapandı bir anda şıp 2 kilo kaybı ama artmıyor iştah işte mide bi kere genişlese gelicek benim çocukluktan beri sınır kilolarım vardır onları aşınca kilo alıyorum 42 43 olsa 46 ya da Çıkar biliyorum ama gel gör ki başaramıyorum😁

Kızlar bugün yine test yaptm hafif daha belirgindi ama moralimi bozdular ya arkadaşlarım silik geçersiz diye doktorumla konustum bugün kan veriyimmi diye kesinlikle 8. Gün kan verme ama 10. Gün verebilirsin dedi

Kafamı duvarlara vuracağım 🤣🤣🤣🤣
İnan zayıf olmak benim tercihim değil keşke bende kilo alabilsem bil ki bu derecede zayıf olmak daha kötü 50 60 ideal ama 40 aşırısı hassaslığa sebep oluyor vitamin değerlerim yerinde olsa bile hemen hasta oluyorum 🤭

Kızlar bugün yine test yaptm hafif daha belirgindi ama moralimi bozdular ya arkadaşlarım silik geçersiz diye doktorumla konustum bugün kan veriyimmi diye kesinlikle 8. Gün kan verme ama 10. Gün verebilirsin dedi
Siliğin geçersiz olduğu durumlar normal düzende adetten önce silik çıkıp gebe olmayanlar var silik onda geçersiz dir benve sonuçta biz tedavi görüyoruz ve içimize bi emriyo koyuyorlar silik varsa tutunmuş olabilir bence, canını hiç sıkma yanii doktorun dediği gibi içini rahatlatmak adına 10. Gün kan ver çünkü bugün versen bile 10. Günde tekrar istiyecek boşuna kolunu deldirme

Bende takıyorum kiloma sürekli aynı şeyleri durmaktan bıktım herkeste ama olmuyor alamıyorum vallahi kaç kere denedim tan 41 oldum hasta oldum iştahım kapandı bir anda şıp 2 kilo kaybı ama artmıyor iştah işte mide bi kere genişlese gelicek benim çocukluktan beri sınır kilolarım vardır onları aşınca kilo alıyorum 42 43 olsa 46 ya da Çıkar biliyorum ama gel gör ki başaramıyorum😁
Aynen bak benimde öyle oldu 46 dan cıkamıyodum 48 e cıktım baya öyle kaldı sonra yavstan 50 yi gördüm 51 oldum sonrası kendiliğinden geldi . Bence almaya baslayınca devamı geliyo 😂😂

İnan zayıf olmak benim tercihim değil keşke bende kilo alabilsem bil ki bu derecede zayıf olmak daha kötü 50 60 ideal ama 40 aşırısı hassaslığa sebep oluyor vitamin değerlerim yerinde olsa bile hemen hasta oluyorum 🤭
İlaçlardan önce bende 54 düm ah o günler 🤣🤣🤣
Doğrudur canım zayıf ol akta kilolu olmakta ayrı dert

Bence bıraz daha bekle ıstersen gün gün test yap ıstersen koyulaşmaya başladığını göreceksin zaten testını atma şansın varmı

Aynen bak benimde öyle oldu 46 dan cıkamıyodum 48 e cıktım baya öyle kaldı sonra yavstan 50 yi gördüm 51 oldum sonrası kendiliğinden geldi . Bence almaya baslayınca devamı geliyo 😂😂
Mide zaten lastik gibi genişleyen birşey ama bir kere bi esnemesi lazım bu aralar dikkat ettiğim için 40.5 oluyor işte inşallah devamı da gelir 😄😄

İlaçlardan önce bende 54 düm ah o günler 🤣🤣🤣
Doğrudur canım zayıf ol akta kilolu olmakta ayrı dert
Bş bana yaramıyor şu ilaçlar sanırım 😄😄 ama ne dicem dün gözüm de bişeyler oldu böyle ışık hüzmeleri dalga dalga dalgalandı gözümde baya baya klomen yapıyormuş sanırım anca antin kuntin yan etkiliyor çıkıyor bende 😄

Bence bıraz daha bekle ıstersen gün gün test yap ıstersen koyulaşmaya başladığını göreceksin zaten testını atma şansın varmı
6FC5A94B-3665-4041-B37D-1D5D63ACB45B.jpeg

Doktoruma sordum sevinmem için erkenmi diye
hayır sevinebilirsin ama kan testini bugün verirsen çok erken olur dedi

X