2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben her gece yorganı bacağımla iterek demeyelim tekmeleyerek atıyorum farkında olmadan 🤦🏻‍♀️ İnsan unutup her şeyi yapıyor bence de ilgisi yok
Ben o tarz şeyleri hep yapıyorum yani nasıl yapmayız hem yoga 🧘‍♀️ hafif spor vs devam edenler bile var biz bu kadar özeniyoruz en azından inşallah bir şey olmaz 🤲

Ben de 3. gün çok yoğun göğüs ağrısı böyle bildiğin sızlıyodu bir de çok fena bacak ağrısı. İkisi de bir gün sürdü geçti anlamadım 🤷🏻‍♀️
Belirti bile vermiyorlar bazen ben son ana kadar eşime dedim işte inşallah gazımı
bebek diye sevmiyorsundur üzülürüm.🤣 İnan ayırt edilecek bir yanı yok ne zaman ogreniyorsun belirtiler o gün çıkıyor sanki.Sen içini ferah tut dualarım seninle 🙏

Bu arada ne zayıflar var ya 40-45 kg 😳 Ben 51-52 idim bu süreçle beraber 55i geçtim balon gibi hissediyorum kiloyu geçtim şişliği☹️ Bir de beslenmeme dikkat ediyorum etmesem demek 60 olmuştum🙈

Aynen demek ki öyle o fark da bana denk gelmiş iyi ki 10.gün yapmak gibi bi hatada bulunmamışım ☺️ Eski kadınlar kulübü gönderilerinde arattım ben de 11.gün değerleri diye neler var neler 100-130 falan sonra içim rahatladı olabiliyor demek yarın bakacağız artık
Senin test günün bugün değil mi bence sende pozitifsin ama kendini bu kadar aşağı çekme ya tadını çıkar kurtul kaygilardan ki senin idrar testin pozitifti

Kızlar sabah yataktan yandaki sehpaya uzandım baya dalgınlığıma geldi. Sanki uzandığım tarafta bi hissiyat var gibi🥺 perşembe transfer yapıldı. Bir şey olur mu sizce çok korktum
Şimdiye kadar tutmuştur bile o annesi birseycik olmaz 🌺

Senin test günün bugün değil mi bence sende pozitifsin ama kendini bu kadar aşağı çekme ya tadını çıkar kurtul kaygilardan ki senin idrar testin pozitifti
Dün verdim canım ben 154 çıktı diğer 11.gün veren arkadaşlara göre epey düşük ama bakalım yarın tekrar vereceğim ,aşağı çekmiyorum da sadece tadını çıkaramıyorum yapım bu şekilde bi garantilemem lazım yarınki değere göre inşallah içimiz de rahat eder ben erken test vermeye karşıyım 😀

Dün verdim canım ben 154 çıktı diğer 11.gün veren arkadaşlara göre epey düşük ama bakalım yarın tekrar vereceğim ,aşağı çekmiyorum da sadece tadını çıkaramıyorum yapım bu şekilde bi garantilemem lazım yarınki değere göre inşallah içimiz de rahat eder ben erken test vermeye karşıyım 😀
Ah kaçırmışım halen endişelenme hakkın yok küçük hanım Opu olacak olan,olmuş olan ve gün bekleyen kız kardeşlerimizin nazını cekiyoruz biz burda pozitifi aldığınızda göre sizi dua zincirine alabiliriz 🤣 Birde nazlaniyor ya sanki değer 10/15 gibi

Y
Ben her gece yorganı bacağımla iterek demeyelim tekmeleyerek atıyorum farkında olmadan 🤦🏻‍♀️ İnsan unutup her şeyi yapıyor bence de ilgisi yok
Yaaa bende sabah yataktan bir kalkışım var yorganı ayaklarımla tekmeliyorum resmen 😁😁😁
Rabbim nasip edecekse tutunuyor bencede hep ilgisi yok

Y

Yaaa bende sabah yataktan bir kalkışım var yorganı ayaklarımla tekmeliyorum resmen 😁😁😁
Rabbim nasip edecekse tutunuyor bencede hep ilgisi yok
Bizim yorgan yün kızlar çok ağır benim bekarliktan kalma iki yorgandan tek yorgan çıkma gibi birşey.Cekerken o kadar ağır ki gece onu cekerken eşimi uyandiriyordum hadi yorgan çekelim falan diye 🤣 Eşler bu dönemde Allah'tan en büyük destekci

Bizim yorgan yün kızlar çok ağır benim bekarliktan kalma iki yorgandan tek yorgan çıkma gibi birşey.Cekerken o kadar ağır ki gece onu cekerken eşimi uyandiriyordum hadi yorgan çekelim falan diye 🤣 Eşler bu dönemde Allah'tan en büyük destekci
Ben yün yorganımı kaldırdım😁😁😁 kız onlar çok ağır

Ben geçen sene nisanda başladım 20 yumurta toplandı hersey güzeldi 4. Gün 16-17 embriyo vardı 5. Güne sadece 2 tane kaldı diğerlerini bekletmişler ama olmamıs 😒 olsun önemli değil ama benim için 2 de olsa yeter sonucta
Benim de 2 sefer yumurta toplama oldu birinde 9 birinde 13 toplandı en sona 3 tane embriyo kaldı transferi bekliyorum

Ben benimkini yatağa bile almıyorum😂 zaten uyuyamıyorum birde horlama mı çekeyim. 😂😂😂

X