2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde buğün 3. Günüm ve ishal olmuşum kasız olmadım hiç bu normal mi acaba

Ben günde 5 tane kullanıyorum sabah öğle akşam yatarken de 2 Tane. Bence çok problem olmaz ya her gün aynı saatlerde almaya çalışırsanız

Hangi doktor yapıyor bahçecide tedavinizi
Biz sürece o kadar şaşkın başladık ki eşimde varikosel olduğunu öğrenince açıkcası çok büyük fark da olsa bi de rapor için testler vs yıpransın istemedim eşim Biz Aral hocanın özel muayene hastasıyız transferi ve işlemleri bahçecide yapıyor

Opu işleminden hemen sonra mı transfer oldunuz yoksa ilk adetinizi beklediniz mi?

Bi kan testi verin isterseniz emin olursunuz. Olumsuz sonuç olunca doktorum benden ekstra cd 56 testi istedi bilginiz olsun

Kan veriyorsunuz. Eşinizle birlikte. Doktorunuzun sizden isteyeceği testlere ve yaptırdığınız yere göre maliyeti değişir. Ama tabi biraz maliyetli bu testler.

Başka bir başlıkta bir arkadaş bilgilendirmişti beni. Şehir hastanelerinde tıbbı genetik bölümünde bu testler yapılıyoemuş bilginiz olsun. Vakit sorununuz yoksa orayı da değerlendirin

Başka bir başlıkta bir arkadaş bilgilendirmişti beni. Şehir hastanelerinde tıbbı genetik bölümünde bu testler yapılıyoemuş bilginiz olsun. Vakit sorununuz yoksa orayı da değerlendirin
Bildiğim kadarıyla devlet hastaneleri 3 düşük sonrası bu testleri yapıyor yanılmıyorsam eğer.

Kan vermeden olumsuz düşünme lütfen bi kan ver inşallah güzel değerle gelirsin
İdrarda pozitif görmeyen çok kişi var moralini bozma

Sadece genetik test değil eğer yaptırmadıysanız pıhtılaşma testi ve bi histeroskopi de yaptırın tabi doktorunuzun önerisiyle. En azından içiniz rahat eder. Ama tabi öncelikle inşallah hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…