2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sanırım aşama aşama gidiyorlar ama bence de en baştan isteseler daha mantıklı. Benim ilk transfer negatif olunca histereskopi yaptı doktor. Eşimle gen testi de yaptırmak istediğimizi aklımızda soru işareti kalsın istemediğimizi söyledik. Ondan sonra doktorum yaptıralım bişey çıkacağını sanmıyorum ama içiniz rahat etsin dedi. Şükür 3 gün önce aradılar gen testi sonuçlarımız normalmiş🤣
Evet gen testlerini de yaptırcaz haftaya, aklımda hiç soru işareti kalsın istemiyorum artık. Heleki bu 2. Olumsuz olunca kendimi geçtm yakınların üzüntüsünü teselli etmek beni daha fena yordu. Üzgün ve yorgunum ama dvm edip çabalamak zorundayız. Hiçbirimizin emeği boşa gitmez Allah görüyor hepimizin kalbini dualarını 🙏🏻🌺

çok haklısın canım çok zorlu bir süreç maddi menevi ama maddisine bakmıyoruz artık. insan manevi olarak yoruluyor, vücut kaldırmıyor psikoloji kaldırmıyor zor şeyler.. bende aralık ayından beri uğraşıyorum ilk denemem negatif rabbim inşallah bu denemelerimizi son yapar pozitif görürüz.inanıyorum olacak allahın izniyle.
Olacak ben de inanıyorum, yorulsak da dinlenip devam edicez ♥️

Sanırım aşama aşama gidiyorlar ama bence de en baştan isteseler daha mantıklı. Benim ilk transfer negatif olunca histereskopi yaptı doktor. Eşimle gen testi de yaptırmak istediğimizi aklımızda soru işareti kalsın istemediğimizi söyledik. Ondan sonra doktorum yaptıralım bişey çıkacağını sanmıyorum ama içiniz rahat etsin dedi. Şükür 3 gün önce aradılar gen testi sonuçlarımız normalmiş🤣
Gen testleri de içinde gruplara ayrılıyor mu acaba adı ne olarak geçiyor. Sonucunda veri olarak ne geliyor acaba ? Nerde yaptırdınız testlerinizi

Gen testleri de içinde gruplara ayrılıyor mu acaba adı ne olarak geçiyor. Sonucunda veri olarak ne geliyor acaba ? Nerde yaptırdınız testlerinizi
Hiç bilmiyorum ne yazdılar ne yaptılar. Kendi merkezimde kan alındı ankaraya gönderiliyormuş. O nedenle 4-6 hafta sonra sonuçlar çıkıyor. Ben sonucu görmedim transferden sonra hastaneye gitmediğimden konuşamadım da hiç ama doktorum arayıp sonucumuzun normal olduğunu söyledi🙏

Evet gen testlerini de yaptırcaz haftaya, aklımda hiç soru işareti kalsın istemiyorum artık. Heleki bu 2. Olumsuz olunca kendimi geçtm yakınların üzüntüsünü teselli etmek beni daha fena yordu. Üzgün ve yorgunum ama dvm edip çabalamak zorundayız. Hiçbirimizin emeği boşa gitmez Allah görüyor hepimizin kalbini dualarını 🙏🏻🌺
Canım ben raporlu olmadığımdan gen testlerini en uygun gelişim labarotuvar oradan yaptırdım. Devlet hastanesi en erken 5 ayda sonuç çıkartıyor. Bilgin olsun.

Ben de aranıza yeni katıldım. P. Tesi günü opu işlemim oldu. Adeti bekliyorum inşallah bi aksilik olmazsa adet sonrası transfer işlemi için hazırlıklara başlayacaz. İnşallah her şey istediğimiz gibi olur 🙏

Kızlar pozitif olanlar 11.gün ya da 12.gün sonuçlarınız kaç çıkmıştı ? Kaç çıkması normal acaba

Biz de yaptırdık genetik test ama bildiğim kadarıyla bir çok genetik test var. Bizlere en önemlilerini yapıyolar ve oldukça maliyetli.

Kızlar ya ben kesin negatifim bugun 8. Gün yine idrar testi yaptım bembeyaz😔 ilk denemede pozitifi görünce bunda da görürüm sanmıştım demekki bu deneme başarısız oldu 🤷🏼‍♀️ Pazartesi bi kan vereceğim yine de. Artık 3. Denemeye kaldı işimiz.
Gen testleri nasıl oluyor bizim de artık yaptırmamız lazım sanırım. Ücretleri ne kadar kızlar? Gelişim laboratuvarı nerede? ayguldiyebiri ayguldiyebiri

Kızlar bel ağrıları yaşayanlar beliniz aralıklı ara ara mı ağrıdı? Benim dünden beri belim neredeyse sürekli ağrıyor bugün hele 😔 Umarım her şey yolundadır, korkutuyor beni

Kızlar ya ben kesin negatifim bugun 8. Gün yine idrar testi yaptım bembeyaz😔 ilk denemede pozitifi görünce bunda da görürüm sanmıştım demekki bu deneme başarısız oldu 🤷🏼‍♀️ Pazartesi bi kan vereceğim yine de. Artık 3. Denemeye kaldı işimiz.
Gen testleri nasıl oluyor bizim de artık yaptırmamız lazım sanırım. Ücretleri ne kadar kızlar? Gelişim laboratuvarı nerede? ayguldiyebiri ayguldiyebiri
Ya niye böyle düşünüyorsunuz ama burda herkesin erken çıkıyor diye bu kanıya varmayın bence idrar testi düzgün sonuç verse doktorlar onu baz alırdı ,kesinlikle baz almadıklarını söylüyorlar evet ben de görünce bi acaba diyorum hani başkalarınının onuncu gün kıpkırmızı benimse bir iki dk sonra silik çıkıyor ama mantıken hiç de çıkmayabilirdi,idrara göre yorum yapmak doğru değil modunuzu düşürmeyin

Canım ben raporlu olmadığımdan gen testlerini en uygun gelişim labarotuvar oradan yaptırdım. Devlet hastanesi en erken 5 ayda sonuç çıkartıyor. Bilgin olsun.
Biz de rapor çıkarmadık, bahçecide sürüyor tedavimiz doktorumuzla görüşcez gen testlerini de talep edicez , heralde bahçeci kendi bünyesinde yapıyodur

X