2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Avakado şimdi yenir canım Hergün yarım kadar. Ananas transferden sonra.

Bende devam ediyor ama fitil kaynaklı mı normal mi bilmiyorum canım

11.günden selamlar kızlar,test yaptım kırpkırmızı demek isterdim ama çekmecede kalan testler ovülasyonmuş o yüzden bugün yapmadım ,pozitif haberler alırız inşallah bugün kimler test veriyor ?
Hahhahhaa Rabbim kıpkırmızı testini en kısa zamanda göstersin bizi bırada heyecandan maffettin nolur bebeğini kucağına al gel artık sabır taşı çatladı sen maşallah dimdiksin

Evet bariz var Hayırlı olsun canım
Az kalmış Belirtilerin var mı
Canım gayet var benim 9.gün testim böyleydi evet bekledikçe daha koyulaştı ama sen yapar yapmaz mı çizgi çıktı 1-2 dk sonra mı
Görüyorum maşallah
çok teşekkür ederim kızlar
evet canım yaptım hemen silik çıktı ama saniyeler içinde belirginleşti hattaşimdi daha koyu
belirti olarak dün gögüslerim agrımaya başladı sanki adet olucakmısım gibi hatta adet olucam sandım ama sonra biraz arastırdım haplar adeti geciktiriyomus yani adet olma sansım yokmus sonra acaba belirti aradıgım içinmi agrıyo diye düşündüm ama gece yattıgımda gerçekten agrıdıgını hissettim birde gece bacagıma 1-2 kere agrı girdi o kadar

Şu göğüs olayı pozitifi görüp bir bende olmadı durumdan çok memnunum ama neden acaba diyorum
Bacak agrıları çok fena şuan evi süpürüyorum İnan oda oda süpürüp oturuyorum bacaklarım tutmuyor benimde birde dün amcamla bütün gün hastanedeydim onunda etkisi vardır

Evi nasıl süpürüyorsun makinayla mı. Bize yasakta ondan sordum.

Benim bacak agrım anlıktı ama hemen geçti yani başkada belirtim yok ama gögüslerimde hala agrı var hafif bi ağrı oda
ama 6. güne kadarda karnımdaki ağrı sancı devam ediyodu artık oda yok şükür

O bacak mevzusu çok fena, elimle ovar ovar dururdum. Neden bacağa vuruyor çözemedim bunu. Bir süre çekeceksin canım pozitiflerin ödülü

Evi nasıl süpürüyorsun makinayla mı. Bize yasakta ondan sordum.
Evet canım bende bugüne kasar hiç kullanmadım ama artık mecbur yapmamm lazım oda oda düşük ayarda süpürdü dinleniyorum şimdi de koridoru süpürdüm çat molası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…