2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Şu göğüs olayı pozitifi görüp bir bende olmadı 😁 durumdan çok memnunum ama neden acaba diyorum
Bacak agrıları çok fena şuan evi süpürüyorum İnan oda oda süpürüp oturuyorum bacaklarım tutmuyor benimde birde dün amcamla bütün gün hastanedeydim onunda etkisi vardır
Evi süpürmemeye çalış canım, normal hamilelikte bile önerilmiyor ki bizim durumumuz daha dikkatli olmayı gerektiriyor

Hadi ya.. O aklıma gelmedi bak😄
Deli gibi koridorda yürüyüp su içiyorum
Aman vaktin varsa bırak iç suyu benim yoktu 🤣🤣 çatlatma iğnesi vurulduğum içim herhalde bilmiyorum ama o saat aralıgında muhakkak hastanede ol demişti bend olmuştum ama sıfır mesane ile 🤣🤣🤣

Evi süpürmemeye çalış canım, normal hamilelikte bile önerilmiyor ki bizim durumumuz daha dikkatli olmayı gerektiriyor
Valla artık yapacak bir şeyim malesef ki yok bugüne kadar eşim yapıyordu ama artık oda akşamları denize gidecek çok yorgun geliyor oda yapamaz bende işte dinlene dinlene yapıyorum kasmıyorum da kendimi 🤷‍♀️
Zaten güç seviyesini de en düşüge aldım

Valla artık yapacak bir şeyim malesef ki yok bugüne kadar eşim yapıyordu ama artık oda akşamları denize gidecek çok yorgun geliyor oda yapamaz bende işte dinlene dinlene yapıyorum kasmıyorum da kendimi 🤷‍♀️
Zaten güç seviyesini de en düşüge aldım
O zaman dikkatli şekilde yap, zaten öyle yapıyorsundur 😉

Eklentiler

• 7F7EC605-4196-4363-9A44-1BBF405DA208.jpeg
    7F7EC605-4196-4363-9A44-1BBF405DA208.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 44
O parlayan bısı varya heh o işte evet zonguldaklıyım yoksa sende mı
Banada ultrasonda gösterdiler ama transfer sonrası değil öncesi vermiştiler ultrason fotoğrafını keşke isteseydim ya onuda hatıra diye saklardım

X