2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben de bu yaşımdan sonra yemeye başladım. Süzme yoğurt ve sarımsakla harika bir meze oluyor. Bol limon, karabiber ve tuz da öyle. Severek yiyorum artık
Çok güzel benım mıdede sorun war maalesef acı fazla tuketemıyorum tüp mıde amelıyatlıyım bıde beslenmem fazla olmuyor

evet bende çok ısınmıştım kendisine o yüzden direk oraya başlamaya karar verdik.. benim ilk denemem maalesef negatif sonuç aldım..19 şubatta transfer oldum bugün test günümdü taze çift embriyo kondu ama tutmadı.. inşallah sizin süreciniz pozitif olurda bana da umut olursunuz.
Ben sevdim ortamı kendılerını her soruma karşılık alabıldım bu çok önemli ben 14unde başladım tedaviye hersey bıamda gelıstı salı da taze transfer oldum 5.gün ıste hersey ıyı suamda 4 tane daha var bana cıft koymadı maalesef 35 yaş altı hadı ya üzülmeyin bende kendımı fazla kaptırmak ıstemıyorum aynı sonucu gorucem dıye dondurmusunuz varmı pekı

Ben sevdim ortamı kendılerını her soruma karşılık alabıldım bu çok önemli ben 14unde başladım tedaviye hersey bıamda gelıstı salı da taze transfer oldum 5.gün ıste hersey ıyı suamda 4 tane daha var bana cıft koymadı maalesef 35 yaş altı hadı ya üzülmeyin bende kendımı fazla kaptırmak ıstemıyorum aynı sonucu gorucem dıye dondurmusunuz varmı pekı
Evet çok fazla da kasmıyor onu yapma bunu yeme vs hiç demeedi bana, hatta çay kahve konusunu sordum sorun yok dedi. benimde aslında öyle oldu 5,5 senedir olmayınca bir de dış gebelik ve kimyasal olunca başlayalım dedik. bende 31 yaşındayım ama sanırım bana bunlardan dolayı çift koydu 4.gün gibi benim ki..dondurulmuş var 8 tane dediler transferden sonra kalan. bakalım onlar nasıl? size kalştesi hakkında bir şey dediler mi peki bana sadece onu söylemediler..rabbim hayırlısını versin inşallah sizin içinde.

Hanımlar merhaba. Bizim de bu ay ikinci denemeniz ovülasyon testi yaptım 24 şubat yani 12. Gün pik oldu 13. Gün yine çift çizgiydi ama gece 00.00 da silikleşmeye başladı 12-13-14. Günleri değerlendirdik şu an 19. Günümdeyim Progesteron 10.6 çıktı ama beta hcg negatif adetime 8 gün var sizce yok mu gebelik yoksa erken mi bakmışım. Sol alt yumurtlalığımda bir his var sadece başka belirti yok

Sıkıldıkça alternatif olur belki gerçi iki gündür onu da bıraktım üf hiç dikkat edemiyorum nescafe falan da içtim 😑kahvaltı desen abur cubur saçmasapan bi hal almaya başladı çalışmaya başlayınca 😂
Ben işe bölmeli kabım var kahvaltımı hazırlayıp getiriyorum. Burda yine sağlıklı besleneyim diye😃

İlk transfer sonrası bolca tüketmiştim belki o yüzden hiç kabız olmadım. İkinci de daha kontrollü yiyorum 1-2 yerde çok önerilmediğini okudum. Bu kez kabızlık eğilimim var maalesef☹️ İnsan 3 lt su içip nasıl kabız olur🤦🏻‍♀️
Vücutta bir sıvı birikmesi oluyor ne kadar içerseniz için o suyu asla bağırsaklara gitmediğime yemin edebilirim o sebeple sizi çok iyi anlıyorum

Çok teşekkür ederim ılgınız ıcın mıde bulandırıcı cıdden hayatım boyunca yemedıgım ıcın sımdı garıp geliyor kahve ıcen ben transferden sonra bıraktım suanda sonuç çıkana kadar umarım hersey yolunda gıder
Canım zeytinyağı limon çok az da tuz koyup öyle yiyorum ben de baya güzel oluyor hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum :))

Evet çok fazla da kasmıyor onu yapma bunu yeme vs hiç demeedi bana, hatta çay kahve konusunu sordum sorun yok dedi. benimde aslında öyle oldu 5,5 senedir olmayınca bir de dış gebelik ve kimyasal olunca başlayalım dedik. bende 31 yaşındayım ama sanırım bana bunlardan dolayı çift koydu 4.gün gibi benim ki..dondurulmuş var 8 tane dediler transferden sonra kalan. bakalım onlar nasıl? size kalştesi hakkında bir şey dediler mi peki bana sadece onu söylemediler..rabbim hayırlısını versin inşallah sizin içinde.
Kayıplarınız ıcın üzüldüm allah ınsallah tekrardan evlat sahıbı yapar sızı BEnım 12 tanesinden 5ı dollendı 2 tane sonradan eklendi ama transfer günü dedıklerı 5.gün ıyı kalıtede transfer ediyoruz 4 tanesi de dondurdular 2 den gelenler 5.gün kalıtesınde olmadığı ıcın çöp oldular maalesef bızde hıc sorun yoktu hersey temızdı ama nasıp olmadı tek umudum bu bakalım transferden sonra ne kullandınız acaba benim arkadaş gıtmıştı buraya onun sayesınde gittim oda cıft transfer etmıstı tutmadı 2.de yıne çıft tekı tuttu suamda da kucağında işte sız 2.tedavıyı düşünüyor musunuz

Hanımlar merhaba. Bizim de bu ay ikinci denemeniz ovülasyon testi yaptım 24 şubat yani 12. Gün pik oldu 13. Gün yine çift çizgiydi ama gece 00.00 da silikleşmeye başladı 12-13-14. Günleri değerlendirdik şu an 19. Günümdeyim Progesteron 10.6 çıktı ama beta hcg negatif adetime 8 gün var sizce yok mu gebelik yoksa erken mi bakmışım. Sol alt yumurtlalığımda bir his var sadece başka belirti yok
8 günde çıkmaz maalesef adetın de gecıkme olsun çok erken suanda

Kayıplarınız ıcın üzüldüm allah ınsallah tekrardan evlat sahıbı yapar sızı BEnım 12 tanesinden 5ı dollendı 2 tane sonradan eklendi ama transfer günü dedıklerı 5.gün ıyı kalıtede transfer ediyoruz 4 tanesi de dondurdular 2 den gelenler 5.gün kalıtesınde olmadığı ıcın çöp oldular maalesef bızde hıc sorun yoktu hersey temızdı ama nasıp olmadı tek umudum bu bakalım transferden sonra ne kullandınız acaba benim arkadaş gıtmıştı buraya onun sayesınde gittim oda cıft transfer etmıstı tutmadı 2.de yıne çıft tekı tuttu suamda da kucağında işte sız 2.tedavıyı düşünüyor musunuz
Amin inşallah rabbim kimseye yaşatmasın,sağlıkla kucağımıza alabilelim. Ben size özelden yazdım mesaj ordan anlatayım durumu:)

Progesteron 10.7ne demek peki
Güzel yumurtlaman olmuş demek 5 Üstü güzel degerlendırıyolar ben mesela ovulasyon takıbı yapmıştım yumurtlama gördükten 1 hafta sonra progestorana baktırmıştım 18 kusur çıkmıştı ama gebelık olmadı ıns senın tutar

@Bayanstressyaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰 1 Mart'ta 190 beta 😇
S Sntr yaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇 1martta 109 beta 😇🤰
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇malesef negatif 😓
@Uniquescyaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇 maalesef negatif
@amberirisyaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇 28 Şubat'ta 328 beta hcg 🤰
@mabel63yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇 26 Şubat'ta 760 çıktı bata hcg 🤰🤰 2 Mart 11. Gün 1456 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
@bsra61yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇8. Gün 267 beta 🤰 2 Mart 650 😇

@Delidolu30yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
@AdrianaJelyyaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
@mucizemibeklerken111yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
O orkide0101 yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi tedaviye başlayacak

@SdbhryYaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
@gumyYaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 😇

P Punk3 Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇
@Hep ayni hikayeyaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

@Beklenmedikcevapyaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi 😇
@ayguldiyebiriyaş 43 Bahçeci umut amh düşüklüğü 3 başarısız deneme bu 4. 😇 2 Mart transfer 😇

@MatMagyaş 29 sebepsiz İnfertilite Hatay'da tedavi görüyor 4. Demesi 4 Mart'ta transfer 😇

@ezgi0071yaş 31 amh düşüklüğü Memorial hastanesi ilk deneme transferi bekliyor 😇
@deryanintupbebekgunluguyaş 30 çift rahimli Erzurum Buhara da 26 Şubat'ta transfer iki rahmine de birer emriyo konulmuş 😇

@S_lidyayaş 31 hidrosalpenks ve kapalı tüp nedeniyle tüplerim alındı Medical Park İzmir de tedavi görüyor 😇
@Pamela28yaş 42 amh düşüklüğü iki opu Mart'ta tekrardan tedavi başlangıcı😇
@Aytoss35yaş 29 istanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar ilk deneme 😇

@funda92yaş 30 amh düşüklüğü bahçeci Cem hoca 23subat transfer ilk deneme 5.gün embriyosu😇
@sweetpeaaYaş 29 erkek faktörü
Ankara Etlik Zübeyde hanım ilk deneme
2 Mart opu 😇
@Mery51Yaş 32 erkek infertilitesi Kayseri acıbadem ilk deneme 17 subat opu 😇

@7thstreet

Yaş 37 Ankara Memorial ilk deneme
Bir çocuk var tüp yapılmasının nedeni yaş ilerlemesi
Transfer tarihi bir ay sonra 😇
@Sasa234Yaş 34 eş kaynaklı Pendik medikal park semra esenkaya
2. Denemesi transfer 4 Mart 😇
@Viviannnyaş 37 sebepsiz infertilite jinepol tüp bebek merkezi 5. Deneme 10. Günde 348 beta hcg 😇🤰💪
@geceyagmuruyaş 25 eş kaynaklı Erol tavmergen İzmir İlk deneme 😇
@CydBdkyaş 29 Pko ve tüp darlığı Dr mine Sıdıka atlı İlk tüp bebek denemesi 5 tane 5. Gün dondurulmuş embriyo 3 Mart perşembe günü çift emriyo transferi 😇
39 yaş , 0,34 amh düşüklüğü ve endometriosiz, ilk deneme, 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo, tüp tıkanıklığı ve endometriosiz nedeniyle operasyon 27 Ocak, 1 ay dinlenme , transfer bekleniyor

Güzel yumurtlaman olmuş demek 5 Üstü güzel degerlendırıyolar ben mesela ovulasyon takıbı yapmıştım yumurtlama gördükten 1 hafta sonra progestorana baktırmıştım 18 kusur çıkmıştı ama gebelık olmadı ıns senın tutar
InşaAllah bekliyorum bakalım batı

İlaç kullanırken ovülasyonla takip önerilmiyor ama bildiğim kadarıyla ,her türlü zaten çatlaması gerekmiyor mu yumurtlama oluyot iğnelerle ilaçlarla çatlatma iğnesi yapıyoruz ,yumurta büyütmek için ilaç kullanıyoruz vs

X