2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Mutluluğunuz daim olsun bugün ikili teste geldim kalbi durmuş. Hastahaneye yattım yarın kürtaj olucam. Yine Kısmet olmadı.
Adınıza çok üzüldüm ancak her şeyde bir hayır vardır. En azından vücudunuz hamileliği tattı gerisi gelecek inşallah lütfen toparlandıktan sonra denemeye devam edin.

Mutluluğunuz daim olsun bugün ikili teste geldim kalbi durmuş. Hastahaneye yattım yarın kürtaj olucam. Yine Kısmet olmadı.
Canım çok geçmiş olsun bunu yaşamak şu süreci yaşamaktan daha zor rabbim kalbine ferahlık versin inşallah çok üzüldüm şimdi nasıl oldun

Canım çok geçmiş olsun bunu yaşamak şu süreci yaşamaktan daha zor rabbim kalbine ferahlık versin inşallah çok üzüldüm şimdi nasıl oldun
Sağol canım. Canımdan bir parçayı çocuğumu kaybettim 6 ay sonra kucağıma almaktı hayalim. Transferlerdeki hayal kırıklığına benzemiyor. Çok aci bir durum ama sağlıklı değildi demekki gelişimini devam ettirmedi. Tüp bebek durumunu artık düşünmüyorum. Nasip olursa rabbim verirse doğal yoldan da oluyor. Rabbime bıraktım artık. Tadım tuzum yok ama toparlicam inşallah. Gerçekten kalbime ferahlık versin rabbmm çok ihtiyacım var. Senin gönlüne göre olsun inşallah canim

Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile gönlğne ferahlık versin inşallah canım çok zorlu süreçler zorlu bekleyişlerle doluyor hayatımız

Ne diyim ki gerçekten çok acı umutlanmak onu aylarca karnında taşımak vardık elbet herşeyde bir hayır inşallah doğal yollarla bulursun bu mutluluğu rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Papatya seni bu forumda tanıdım aralık ayında belki hatırlamazsın ama ben de boş gebelik yaşamıştım tüp bebekle. Seni çok iyi bakıyorum ilk gebeliğin normal yolla olanı bende 16. Hafta da kalbi durduğu için kaybettim sonra tüp bebek ilk deneme biliyorsun boş gebelik çıktı şimdi 5 ay dinlendim donmuş embriyo transferi olacağım inşallah ümidimi kaybetmiyorum ama o 5 ay bana dinlenmek için çok iyi geldi kendime vakit ayırdım işlerime odaklandım psikolojik destek aldım tüm gücümü toplayıp hazırım dedim normalde Ekim ayında tekrar düşünüyordum ama içime bir his düştü evet hazırsın diye o yüzden nasipte ne varsa o .. rabbim kullarına taşıyamayacağı yük vermez ben hep öyle düşündüm rabbime güvendim vardır bir bildiği bu hissi içime düşüren de o kendimi 5 ayda toplayacağımı düşünmüyordum ama rabbim içime bir his düşürdü şimdi hazırım . Demem o ki kendini dinle rahatla rabbime güven vardır bir bildiği demek ki daha iyisi senin için bekliyor buna inan kendini tekrar hazır hissedesin vakit yakındır buna inan çok çok geçmiş olsun

Ne diyim ki gerçekten çok acı umutlanmak onu aylarca karnında taşımak vardık elbet herşeyde bir hayır inşallah doğal yollarla bulursun bu mutluluğu rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Rüya gördüm ve bitti gibi umarım kucağıma alacağım günüde nasip eder rabbim. Seninde hayırlı olsun canım gönlüne göre olsun inşallah.

Hatırlıyorum seni canım ne güzel toparlamışsın kendini hayırlı olsun bu enerjinle yeniden başlaman bir sıfır öndesin. Dünya durmuş gibi ama rabbimin dediği olur kısmet nasip değilmiş. İnşallah nasip eder saglıkla kucağımıza alırız. Bende şuan aldığım kiloları vermeye odaklandım. Bu dinlenme sürecinde vucudum ilaçlardan temizlensin. En sağlıklı şekilde başlamak istiyorum hamilelik durumlarına. Rabbim çok büyük hep 7 haftalık civarı kimyasal olurdu. Bu sefer 13 haftaya kadar geldik.
Bir dahakine inşallah 40 haftayı doldurucaz. Sonuca ulaşacağız. Allah razı olsun görüp teselli verdiğin için. Bizim yaşadığımız bizden başka anlayamaz.

Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Yeni başlangıçlar olsun. İçin ferahlasın. Güzel haberler verirsin inşallah.
İnşallah canımmm güzel bir güne denk geldi transfer saat 2 de olucak cuma saatiyle bedenime kabul edicem sonuçları da yüzümü güldürür bu sefer Allah'ın izniyle inşallah

İnşallah canımmm güzel bir güne denk geldi transfer saat 2 de olucak cuma saatiyle bedenime kabul edicem sonuçları da yüzümü güldürür bu sefer Allah'ın izniyle inşallah
Canım oldun mu transferi, güzel haberlerle gel inşallah Allahım bu sefer sağlıkla devam etsin amiiiiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…