2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu hafta bulantılarım arttı geceleri yatmadan önce çok bulanıyor. Bir de karnım sanki adet olcakmışım gibi ağrıyor sürekli. Normal yazıyor internette ama korkuyorum ister istemez.
Ahhh o bulantılar benim yaşam kalitemi ciddi anlamda düşürdü 1 haftadır, 1 haftada 3 kiloya yakın vermişim. Bir insanın 24 saat midesi mi bulanır

Bu hafta bulantılarım arttı geceleri yatmadan önce çok bulanıyor. Bir de karnım sanki adet olcakmışım gibi ağrıyor sürekli. Normal yazıyor internette ama korkuyorum ister istemez.
Rahim büyüdüğü için olabilir canım ama sen yinede doktora yaz için rahat eder hem

KESİNLİKLE YAŞ FAKTÖRÜ ÖNEMLİ. KBB SONRADANDA HALLEDİLİR. OCAKTA BAŞLA HER YAŞLA BİRLİKTE YUMURTA KALİTESİ DÜŞÜYOR. YUMURTA KALİTESİ İÇİN VİTAMİNLER KULLANMAYIDA dusunebilirsin. OMega3 q10enzimi gibi. Hayirlisi sağlıklısı olsun insallah bu sefer

Benim sorunumda bağışıklık kaynakli. Hangi ilaclari kullandin transferden sonra ? Gozun aydin allah anali babali büyütsün.

Benim sorunumda bağışıklık kaynakli. Hangi ilaclari kullandin transferden sonra ? Gozun aydin allah anali babali büyütsün.
Çok teşekkür ederim. İsteyen, çabalayan herkes kolayca sağlıkla bebeğine kavuşur umarım. Benim yolum çok uzundu sizin olabildiğince kısa olsun

Adetin 2. Günü 25 mg kortizon başladım. Sabah akşam 500 mg e vitamini.. 500 mg da aspirin kullandım ( bunu ben kullandım ). Dondurulmuş embriyo transferi olduğu için adetle progynova transfer aşamasında Protestan fitil ve 25 mg iğne kullandım.
Hamile olduğumu öğrenince 12. Hafta sonuna kadar tüm ilaçlara devam ettim. Sonrasında hepsini kestim.

Gözün aydın canım inşallah sağ sağlim rabbim kucağına almayı da nasip etsin harika bir görüntü

inşallah bakalım canım valla kullanmak lazım vitamin ama endokrin doktoruna soracağım öyle kullanabilirim

inşallah bakalım canım valla kullanmak lazım vitamin ama endokrin doktoruna soracağım öyle kullanabilirim
Aynen sor bakalim canim. Omega3 tutunmasinada faydasi oluyormus. Benim de hasimato var. Prednolu soracagim bagisikligi baskilamak icin ilk 3 ay kullandırıyorlar. Un seker islenmis peyniri sütü biraktim. Bakalim bu sefer insallah olacak allahin izniyle

İnş yemin ederim sevinemiom ilkinde daha 8 haftalıkken bebekte kalp sesi yoktu bebek vardı kürtaj . 2 ci kimyasal 3 cü kese var bebek yok bunlar doğal yılla hep Dr artık tüp bebek dedi işte inş artar
Icini ferrah tut,dua et bol bol herşey güzel olacak

Benimde öyle canım,hata dun sabah pembemsi bir akinti ile uyandim,zor saat 8bekledim dr yazdım,kan sulandırıcı kullanıyorsun normal dedi,inşallah sağlıklı kucağımıza aliriz bebislerimizi

Ben cok tesekkur ederim bu guzel duan icin allah bizede nasip etsin hepimize en kisa zamanda insallah. Cok sagol bilgilendirdigin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…