2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Dusukten 2 gun sonra salgina yakalandim cok kotuyum. Ocak sonuda yeniden opuya hazirlanicam. Insallah bol yumurta cikar ve tutunurlar. Sen nasilsin canim iyimisin🙏🙏
İnşallah inşallah 🤲İyiyim canım çok şükür🙏 kanama olduğundan beri lekelenmem var ama vücut atamayacak gibi doktor zaten kese yine gelişmiş o yüzden Bi önceki gebeliğin den büyük bu vücut atamayabilir atsa bile parça kalma ihtimali var dedi 🤷 çok çok geçmiş olsun canım bol bol su iç ve mutlaka hava soğuk da olsa evini havalandır❤️

İnşallah inşallah 🤲İyiyim canım çok şükür🙏 kanama olduğundan beri lekelenmem var ama vücut atamayacak gibi doktor zaten kese yine gelişmiş o yüzden Bi önceki gebeliğin den büyük bu vücut atamayabilir atsa bile parça kalma ihtimali var dedi 🤷 çok çok geçmiş olsun canım bol bol su iç ve mutlaka hava soğuk da olsa evini havalandır❤️
Kürtaj mı olacak ? temizlensinde birşey kalmasın. Diğer transferinde sorun olmasın. Ne gerekiyorsa onu yapmak lazım. Ama benimde 9 gün sonra kanama başladı 10 gün sürdü. Aspirin içtim kanamam olsun diye. pazar günü kontrole gidicem bende acile. 8cm kist görmüştü doktor regliyle atarsın dedi hatta dostinex kullandım kisti atsın şansa bırakmadım. 20 gün sonra yeni opuya başlıcam. Evet haklısın akşam evi bir havalandırayım işe geliyorum ama kolumu kaldıramıyorum. Bu salgın çok kötü koruyun kendinizi. maskenizi takın. hakkımızda hayırlısı olsun valla.

Yok kuzum ilaç bırakma dönemleri ya tiroit hastasıyım ona baktırayım derken buna da baktırdım hiç bakılmamıştı bayadır
Ya onunla hic bir fikrim yok kac olmali, ama hamilelik sırasında, plasenta tarafından da üretildiği için estradiol seviyesi oldukça yükselir diye biliyorum,bence olmasi gerekendir🤗

Yok kuzum ilaç bırakma dönemleri ya tiroit hastasıyım ona baktırayım derken buna da baktırdım hiç bakılmamıştı bayadır
Kacinci haftada ilaclari birakmani söylediler sana canım? Benim bazilar 16ci haftaya kadar,bazilari da 10ci haftada arayıp öğrenicem

Kürtaj mı olacak ? temizlensinde birşey kalmasın. Diğer transferinde sorun olmasın. Ne gerekiyorsa onu yapmak lazım. Ama benimde 9 gün sonra kanama başladı 10 gün sürdü. Aspirin içtim kanamam olsun diye. pazar günü kontrole gidicem bende acile. 8cm kist görmüştü doktor regliyle atarsın dedi hatta dostinex kullandım kisti atsın şansa bırakmadım. 20 gün sonra yeni opuya başlıcam. Evet haklısın akşam evi bir havalandırayım işe geliyorum ama kolumu kaldıramıyorum. Bu salgın çok kötü koruyun kendinizi. maskenizi takın. hakkımızda hayırlısı olsun valla.
Muhtemelen kürtaj olacam hatta doktorum gittiğimde istersen hemen alalım demişti de ben 1 hafta bekleyelim demiştim belki vücut atar diye ama atmayacak belli 🤷

Günaydın kızlar. Çok şükür dün miniklerin kalp atışlarını duyduk. 6+2 haftalıkmışız. Mide bulantılarım için de en son çare serum taktırcam artık
Gunaydin hayirli olsun bebislerin🤲🤲🤲. Prilam diye bir ilac mide bulantisi icin veriliyormuş. Kullaniyormusun boyle bir ilac. Bebisler iyi olsunda onlar icin katlanilir. Kucagina aldigin gunude buradan duyacagiz insallah🥰🥰

X