2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlısı olsun… Ama ilk dk çıkmamasına takılmayın bu kadar… Gebelik var mı var.. Önemli olan düne göre koyu görünüyor mu?

Benim de bugün transferim vartaze 3. Gün embriyosu. Sizin nasıl? Umarım ikimiz de ilk seferimizde pozitifi görürüz ve sağlıklı , hayırlı evlatlarımızı yine sağlıkla ve kolaylıkla kucaklarız
Amin canım İnşaAllah 10daydı transferim bekliyorum.

Benim de bugün transferim vartaze 3. Gün embriyosu. Sizin nasıl? Umarım ikimiz de ilk seferimizde pozitifi görürüz ve sağlıklı , hayırlı evlatlarımızı yine sağlıkla ve kolaylıkla kucaklarız
Hadi bakalım minnoşunuzu alın gelin..
Benimde yarın transferim var.. Bende heyecanlı aramayı bekliyorum.. Saati söyleyecekler

Belim ağrıyor tam regl belirtilerim başladı yaaYarın veya cumartesi gibi olmam lazımdı normalde. İnşallah olmam

Durun bakalım Cumartesi test vereceksiniz net o zaman çıkar ortaya..
Ama yarında test yapın belki kimyasaldır..
Cumartesi ortaya çıkacak aynen umarım kimyasal değildir ama akla o geliyor haliyle ben de çok pozitif olamıyorum 5.gün embriyosu ve 10.gün artık koyu çıkıyor genelde herkesinki ,hayırlısı bakalım

Benim 10.gün o kadar silik ki mesela hiçbir şey olmasa silik de çıkmazdı ki 2 dk falan sonra geliyor yani 7.gün yapmış olsam kesin bembeyaz olacaktı
Cumartesi ye güzel haberlerler alıcaz inşallah eminim olmasa o çizgi çıkmazdı emin ol yavaş yavaş artıcak annesi

Ben çıktım opu dan 12 yumurta toplanmış Çok hafif kramplar dışında oldukça iyiyim sanırım böylece yolun yarısı tamamlanmış oldu
Çok iyi inşallah güzel emriyo lar da olur

Günaydın hanımlar,

Ben sabah test verdim malum konu biliyorsunuz zaten çıkmayacağından emindim çıkmadı da 0.44 çıktı pazar 0.4 tü yine bir gelişme var bu gidişle seneye kese görürürm

Neyse hayırlısı böylemiş bakalım doktorum ne dicek.

Ryamm canım benim negatif istersen güncelle.. bakalım doktordan haber bekliyorum gelecek embriyolar ne zaman olacak ne olacak bakacağız. sanırım bu süreçte çok az kişinin negatif oldu çok mutluyum hepiniz adına.. O okuryazar sende pozitifsin kendin diyorsun leke vs yok diye.. bak ben kime dediysem çıktı sende rahatla az kaldı 2 gün sonra sende alacaksın güzel haberi:)

Beklenen bir şeydi canım ben senin diğer embriyolarından umutluyum Baştan belli etti seninki umut vermedi en azından hayırlısı böyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…