2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydınlaarr benim için heyecanlı bir gün bugün opu oluyorumm bana güzel şanslar dileyin CYdA sana da şans diliyorum transferin güzel geçsin bebişler tutunsun inşallah
Günaydın canım benim teşekkür ederim İnşaAllah opu işlemin ağrısız sızısız süper süper geçsin

9. Gün idrar testi yapmış mıydınız?

Benim de bugün transferim vartaze 3. Gün embriyosu. Sizin nasıl? Umarım ikimiz de ilk seferimizde pozitifi görürüz ve sağlıklı , hayırlı evlatlarımızı yine sağlıkla ve kolaylıkla kucaklarız

Cumartesi günü 11. Günüm o gün test yapılacak ben dayanamayıp erkenden yaptım içimi ferahlattınız

Günaydın kızlar ,10.günden selamlar az önce kaset test yaptım dünkünden farklı olacak mı diye maalesef yine 1-2 dk bembeyazdı sonra çoookk hafif bi çizgi çıktı oldukça hafif ben normal günümde kan testi vermeye karar verdim düşüm bir değer görüp boşuna bi çıkarımda bulunmak istemiyorum ilaçlarımı aksatırım boşveririm çünkü cumartesiyi bekleyip gününde vereceğim kanı ne olursa o zamana kadar artık

Transferi opusu olan arkadaşlar hayırlısıyla gerçekleşsin işlemleriniz Mutlu şekilde sona ersin bu süreç hepimiz için

İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım, ama ben eminim hamilesin

5. Gün embriyosu kızlar, bilmiyorum diğer transferimde 7. Gün çıkmıştı bu kez tutmadı sanırım

İçin nasıl rahat edecekse öyle yap canım, ama ben eminim hamilesin
Şu an bile bana fitil atmak falan çok zor geliyor düşük bi şey çıkarsa boşveririm zaten hemen mod değişikliği yükleniyor bana ,dün eşim de sen test mi yaptın dedi niye yaptın hemşire ne dedi ben çift çizgi çıksa da baz almıyorum testi diyor doktor ne derse o onlara göre ama biz niye böyleyiz

İlaçlar konusunda çok haklısın. İlkinde 9. gün yaptım bembeyaz devam etmek asla istemedim. Eşim ısrar etti, 11. gün tekrar yaptım yine beyaz. Ama zar zor her şeyi kullanmaya devam ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…