2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah bilemiyorum ki 🤷🏼‍♀️ İyi olan tek şey hala bir lekelenme vs başlamadı 🧿İnşallah benimledir 🤲
Bugünle beraber bu 2 gün çabucak geçer cumartesi olur ve güzel haberler i öğreniriz hep henüz çok yüksek değildir bahçeci de ki story lere bakıyor um hep 130 gibi rakamlar en yüksek 350 gördüm normal bence bu şekilde zaten doktor lar idrar testlerine aldırış etmeyin diyor önemli olan şuan senin kanında çıkacak sonuç ama dediğim gibi onu çok yüksek bekleme her tüp bebek merkezi bu değerler de öğreniyor çünkü ilk 😊

Ryamm Ryamm canım benim negatif istersen güncelle.. bakalım doktordan haber bekliyorum gelecek embriyolar ne zaman olacak ne olacak bakacağız. sanırım bu süreçte çok az kişinin negatif oldu çok mutluyum hepiniz adına.. O okuryazar sende pozitifsin kendin diyorsun leke vs yok diye.. bak ben kime dediysem çıktı sende rahatla az kaldı 2 gün sonra sende alacaksın güzel haberi:)
İnşallah canım bilmiyorum ki normalde bi koyulaşma falan olması gerekti bir şeyler var ama ne var göreceğiz hep beraber ☺️Hiçbir şey olmasa da bir şeyler olmuş olabilir 😑

Ryamm Ryamm canım benim negatif istersen güncelle.. bakalım doktordan haber bekliyorum gelecek embriyolar ne zaman olacak ne olacak bakacağız. sanırım bu süreçte çok az kişinin negatif oldu çok mutluyum hepiniz adına.. O okuryazar sende pozitifsin kendin diyorsun leke vs yok diye.. bak ben kime dediysem çıktı sende rahatla az kaldı 2 gün sonra sende alacaksın güzel haberi:)
Senin adına üzüldüm gerçekten herşeye rağmen bir umudumuz vardı 🥺🥲 bu yol öyle bir yol ki işte sonu güzel de olabiliyor hüsran de inşallah bi sonraki transfer inde pozitif olarak eklicem 😇🤰

Beklenen bir şeydi canım ben senin diğer embriyolarından umutluyum 🥰 Baştan belli etti seninki umut vermedi en azından hayırlısı böyleymiş 😇
aynen canım belliydi o yüzden şok vs yaşamadım, Allah'a hep alacaksan verme baştan sevindirme diyordum sanırım dualarmı duyup,kabul ediyor diyorum bende çok şükür..inşallah bende 2.de biraz daha umutlu olmak istiyorum nasip kısmet yaşayıp göreceğiz bakalım dondurulmuşlar nasıl oluyor birde onu tadalım :)

İnşallah canım bilmiyorum ki normalde bi koyulaşma falan olması gerekti bir şeyler var ama ne var göreceğiz hep beraber ☺️Hiçbir şey olmasa da bir şeyler olmuş olabilir 😑
vardır allahın izni ile canım benimmm az kaldı zaten 2 güncük daha sabret bakalım rabbim hayırlısını versin inşallah.

Senin adına üzüldüm gerçekten herşeye rağmen bir umudumuz vardı 🥺🥲 bu yol öyle bir yol ki işte sonu güzel de olabiliyor hüsran de inşallah bi sonraki transfer inde pozitif olarak eklicem
valla ben hiç kesilmeyince artık umudumu kaybettim ama burda da çok olumsuz konuşmak istemedim insan zaten tanıyınca vücudunu anlıyor bazı şeyleri..rabbi hayırlısını versin inşallah nisan da çiçekler açar içimizde bizimde 😇 yaaaa ah canım oraya altın harflerle kazınalım ikimizde analık yükleniyorrr olsun rabbim seninde güzel gönlüne göre versin inşallah🤰🏻🤰🏻🤰🏻

Verdin mi kan sen

Günaydın hanımlar,

Ben sabah test verdim malum konu biliyorsunuz zaten çıkmayacağından emindim çıkmadı da 0.44 çıktı pazar 0.4 tü yine bir gelişme var bu gidişle seneye kese görürürm🤣🤣

Neyse hayırlısı böylemiş bakalım doktorum ne dicek.
Hayırlısı olsun canım, beklenen bişeydi zaten o yüzden sarsmamıştır. İnşallah dondurulmuşlarla sağlıklı şekilde kavuşursun yavrularına🥰🙏

Hayırlısı olsun canım, beklenen bişeydi zaten o yüzden sarsmamıştır. İnşallah dondurulmuşlarla sağlıklı şekilde kavuşursun yavrularına🥰
sağol bebiş aynen sarsmadı he üzüldüm evet ama o kadar bi anlık zaten biliyordum baksana dalga geçiyorum kendimle napayım yaniii😂 inşallah 2 ve son olur rabbim daha fazla uğraştırmaz🙏

yeeşşş:))0.44 çıktı . pazar 0.4 tü nasıl artış ama 😂😂
Hayırlısı canım ya valla üzüldüm ama senin bu yüksek moralin maşallah rabbim önce buna nazar değdirmesin 🧿😁
İnşallah 2. Denemende olumlu haberlerini bizlerde verirsin
Görüştün mü doktorunla

sağol bebiş aynen sarsmadı he üzüldüm evet ama o kadar bi anlık zaten biliyordum baksana dalga geçiyorum kendimle napayım yaniii😂 inşallah 2 ve son olur rabbim daha fazla uğraştırmaz🙏
Amiiin amiiin hiçbirimizi🙏 İnsan gerçekten vücudunu az çok tanıyor biliyor ben ilkinde adetim geçmiş olmasına rağmen leke, kanama vs bişey yaşamadım. İlaçları bıraktıktan bir hafta sonra geldi reglim. Ama yine pozitif görceğimi düşünmemiştim, içime öyle doğmuştu😔

Belim ağrıyor tam regl belirtilerim başladı yaa😔Yarın veya cumartesi gibi olmam lazımdı normalde. İnşallah olmam😢
Kötü düşünme pozitif alan herkes regli olacağını sandı başta. Çünkü belirtiler bire bir aynı. Vücut hamile kalsada ilk bir kaç ay regli belirtilerini yaşamaya devam ediyormuş🙂

aynen canım belliydi o yüzden şok vs yaşamadım, Allah'a hep alacaksan verme baştan sevindirme diyordum sanırım dualarmı duyup,kabul ediyor diyorum bende çok şükür..inşallah bende 2.de biraz daha umutlu olmak istiyorum nasip kısmet yaşayıp göreceğiz bakalım dondurulmuşlar nasıl oluyor birde onu tadalım :)
Dondurulmuşta başarı hep daha yüksek diyorlar ki bahçeci direkt dondurulmuş yapıyor bana ilk görüşmede bile öyle demişti dondurulmuş yaparız demişti 😇

Amiiin amiiin hiçbirimizi🙏 İnsan gerçekten vücudunu az çok tanıyor biliyor ben ilkinde adetim geçmiş olmasına rağmen leke, kanama vs bişey yaşamadım. İlaçları bıraktıktan bir hafta sonra geldi reglim. Ama yine pozitif görceğimi düşünmemiştim, içime öyle doğmuştu😔
😑😑😑

Kötü düşünme pozitif alan herkes regli olacağını sandı başta. Çünkü belirtiler bire bir aynı. Vücut hamile kalsada ilk bir kaç ay regli belirtilerini yaşamaya devam ediyormuş🙂
Evet doğru ilk gebeliğimde de öyle olmuştu ama insan o kadar çok emek verince korkuyor da bi yandan😢 Allahım hayırlısıyla hepimize sağlıkla kucağımıza almayı, mutlu sonlar görmeyi nasip etsin

Hayırlısı canım ya valla üzüldüm ama senin bu yüksek moralin maşallah rabbim önce buna nazar değdirmesin 🧿😁
İnşallah 2. Denemende olumlu haberlerini bizlerde verirsin
Görüştün mü doktorunla
valla canım üzülmedim desem yalan olur ama pazardan beri üzülüyorum zaten bugün beklediğim bir şey olunca koymadı zaten paazar günü kanamam olunca anladım direk o yüzden sıkıntı yok o sırada ağlama seanslarımı tamamladım 😂😂 ay inşallah bebeğim inşallah bende sizin kervana katılırım burda haykırarark değerlerimi yazabilirim inşallah 🤲🏻🤲🏻 bana onlar yazdı zaten çıktı mı sonucunuz diye attım dokotr beye dosyalarınız ile ileteceğiz dediler. bakalım artık

aynen öyle canım,benim ki beni umutlandırmak istemedi işte o yüzden erkenden halletti uğraştırmadı:)) inşallah bunda pozitifi göreceksin hayırlısı ile inanıyorum 🤲🏻

X