2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah sağlıkla gelir bebişlerimiz 🤲🤲❤️ bence bekle bak ben idrar testi yaptım pozitif çıktı ki epey koyu çıktı gidip kan vermedim 10 gün bekleyip direk ultrasona gittim doktorum bana iyi yapmışsın kendini ne kadar az strese sokacak şeyler yaparsan o kadar iyi dedi 🌺
Bende ayni fikirdeyim. 10 gun bekleyip gidicem. EVde testlerim cok 3 tane yaptim hergun daha koyulasiyor bunu gordugum icin icim rahat canim. Inanamiyorum valla. 3 testte yalan soylemiyor ins. 🙃 gerci lekelenmede oldu ve kesildi. Ateş basmalari biranda cok usume. Dengem bozuldu farkindayim birseyler oluyor. Artik mucizemize kavusturdu rabbim devamida insallah gelecek.

30 kasım transfer gunu 5aa 2 adet pgtli embriyo bugun transferden sonra 4.gunum kizlar arada kasık agrisi disinda pek bisey hissetmiyorum sizce ne zaman evde test yapmaliyim? Birde progestan filim dünden beri topak halinde biraz emilip çıkıyor iyice kapandi içi normal mi?

30 kasım transfer gunu 5aa 2 adet pgtli embriyo bugun transferden sonra 4.gunum kizlar arada kasık agrisi disinda pek bisey hissetmiyorum sizce ne zaman evde test yapmaliyim? Birde progestan filim dünden beri topak halinde biraz emilip çıkıyor iyice kapandi içi normal mi?
Hayırlı olsun canım. Transfer sonrası bende de zorlanma oldu fitilde sonra geçti şişlik.

merhaba canim, benim de 29 kasim transfer tarihim, taze transfer 2 tane 5aa kalite.. ben de kasiklar dahil hic bir belirti yok sifir resmen cok canim sıkılıyor..

merhaba canim, benim de 29 kasim transfer tarihim, taze transfer 2 tane 5aa kalite.. ben de kasiklar dahil hic bir belirti yok sifir resmen cok canim sıkılıyor..
Belirti aramayin kendinizde bu sizi daha çok strese sokar. İlk tedavimde o hataya çok düştüğüm için simdi kendimi dinlemiyorum. Zaten belirti dediklerimiz hep ilaclarin etkisi bu kadar kısa sürede belirti olması pek mumkun degil.

Belirti aramayin kendinizde bu sizi daha çok strese sokar. İlk tedavimde o hataya çok düştüğüm için simdi kendimi dinlemiyorum. Zaten belirti dediklerimiz hep ilaclarin etkisi bu kadar kısa sürede belirti olması pek mumkun degil.
Ben daha önce yaşadığım için 2. Denememde kasıklarımda kasılmalar olmuştu5. Günden itibaren.. ister istemez şimdi de arıyorum ☹️

Her gebelik ayni olmuyor guzel dusunelim guzel olsun inşallah 🤲 hic belirtisi olmadan pozitif olanlari cok okudum umutlu olalım 😍
Insallah canim dogru söylüyorsun her gebelik ayni olmaz.. umarim vardir umarim görürüm pozitifi.. bugün 5. günümdü erken gebelik testi yaptim negatifti o da benim morelimi bozdu. Her defasinda yapmicam deyip dayanamayip yapiyorum

Kizlar bisey sorucam hic aranizda su durumu yasayan oldu mu? 4. ve 5. günler normal gebelik testi yaptim, hayalet cizgi vardi, 5. gün bir de erken gebelik testi yaptim o da negatifti hic bisey cikmadi.. nasil oluyor bu anlamadim ben gercekten..

Kizlar bisey sorucam hic aranizda su durumu yasayan oldu mu? 4. ve 5. günler normal gebelik testi yaptim, hayalet cizgi vardi, 5. gün bir de erken gebelik testi yaptim o da negatifti hic bisey cikmadi.. nasil oluyor bu anlamadim ben gercekten..
Bunlar normal gebelik testleri, erken olani cöpe attim bembeyazdi 🙈 bunda yanilma payi olabilir mi bilmiyorum, ilac etkisi falan mi acaba bu benim gördügüm..

Eklentiler

• 4622E116-2D19-48BC-B6FB-E1BD445F0531.jpeg
    4622E116-2D19-48BC-B6FB-E1BD445F0531.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 08FC0FDD-9233-4191-9AD0-FBD440CAF85B.jpeg
    08FC0FDD-9233-4191-9AD0-FBD440CAF85B.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 48
İnşallah sağlıkla gelir bebişlerimiz 🤲🤲❤️ bence bekle bak ben idrar testi yaptım pozitif çıktı ki epey koyu çıktı gidip kan vermedim 10 gün bekleyip direk ultrasona gittim doktorum bana iyi yapmışsın kendini ne kadar az strese sokacak şeyler yaparsan o kadar iyi dedi 🌺
Canimm yeni gördüm hayırlı olsunn pozitifi görmüşsün 🙏🙏 bundan sonra sağlıcakla ilerlesin insalllah

Bunlar normal gebelik testleri, erken olani cöpe attim bembeyazdi 🙈 bunda yanilma payi olabilir mi bilmiyorum, ilac etkisi falan mi acaba bu benim gördügüm..
Ben 11. Gün normal test yapmıştım, sonra gidip kan verdim. Hemşireye idrar testinde göründü zaten dedim. Onu önemsemiyoruz, kan değerin önemli demişti. Bana göre senin testteki hayalet çizgi değil, bariz çıkmış. Ama çatlatma iğnesi gibi bi ilaç kullandıysan etkili de olabilir. Sabır dilerim.

X