2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eğer bi aksilik yoksa 6. Haftada olmam gerekiyo gebeliğimin yarın doktora gidecem. Sıfır belirti 🤷 sende belirti olması için çok erken 🌺
Hayirlisi olsun canim benim saglikla ilerlesin insallah 🥰♥️🧿 umarim öyledir canim.. bi de o kadar cok hareket halindeyim ki olmazsa diye düsünmekten alamiyorum kendimi.. gerci yattigimda da olmadigi oldu.. kismet💁🏼‍♀️

Kızlar bişey sorucam yine😒😒 insan ister istemez bir belirti arıyor ya.. şuan 4. Günün içindeyim transfer sonrası.. ama hiç birseyim yok ufacık bir gerilme kasılma hiç bişey.. böyle olmayan ama tutan oldu mu aranızda 🙄🙄
Bende hiç belirti olmamıştı. İlgisi var mı bilemiyorum ama sürekli ve çok fazla gaz çıkarıyordum 😅

Kızlar günaydın ya kafama takıldı bağışıklık baskılama varmış serum fln veriliyormuş düşük olmasın diye bize hiç bahsedilmedi korktum bnde şimdi

Kızlar günaydın ya kafama takıldı bağışıklık baskılama varmış serum fln veriliyormuş düşük olmasın diye bize hiç bahsedilmedi korktum bnde şimdi
Ben ilk defa duydum serum olayını serumun içeriği nedir acaba? Belki etken maddesi kullandığımız iğne ya da haplar ile aynıdır o yüzden verilmemiş olabilir canım her hastane ya da kliniğin tedavi yöntemi de farklı ilerliyor telaş yapmayalım

Ben ilk defa duydum serum olayını serumun içeriği nedir acaba? Belki etken maddesi kullandığımız iğne ya da haplar ile aynıdır o yüzden verilmemiş olabilir canım her hastane ya da kliniğin tedavi yöntemi de farklı ilerliyor telaş yapmayalım
Bağışıklık baskılayıcı ve güçlendirici veriliyormuş sanırım annenin vücudu bebeği yabancı algılayıp saldırabiliyormuş o olmasın diye. Ben de tam anlamadım kime neden verdiklerini. Tekrarlayan düşüklere veriyor olabilirler tabi

Eğer bi aksilik yoksa 6. Haftada olmam gerekiyo gebeliğimin yarın doktora gidecem. Sıfır belirti 🤷 sende belirti olması için çok erken 🌺
Bazen konuları kaçırıyorum ben yaaa ne gördüm vallahi ay çok sevindim kendiliğinden olmasına yaaa kucağına da al inşallahhhhh🥰😍😍😍🧿🧿

Kızlar şimdi çıktım muayeneden kese gözüktü 5+4 haftasıyla uyumlu dedi doktor yalnız bebek gözükmedi 2 hafta sonra tekrar muayeneye gidecem inşallah bu sefer olur kızlar nolur dua edin 🤲🤲💕
Saglikla gelsin canim erken bazen cikmayabiliyor bebis. 2 haftaya hem bebegi görürsün hemde kalp atisini duyarsin insallah🙏

Saglikla gelsin canim erken bazen cikmayabiliyor bebis. 2 haftaya hem bebegi görürsün hemde kalp atisini duyarsin insallah🙏
Doktorum da aynı şeyi söyledi🌺 Kesenin yeri çok güzel bi sıkıntı gözükmüyor kanama odağı yok haftasıyla günüyle birebir uyumlu dedi. İnşallah olacak bu sefer hepimizin bebişleri olacak🤲🤲💕

Doktorum da aynı şeyi söyledi🌺 Kesenin yeri çok güzel bi sıkıntı gözükmüyor kanama odağı yok haftasıyla günüyle birebir uyumlu dedi. İnşallah olacak bu sefer hepimizin bebişleri olacak🤲🤲💕
Gözün aydın canım. Hayırlısıyla, sağlıkla sana sımsıkı tutunup, sağlıkla gelsin inşallah minik 😍🥰

Daha öncesinde bakmış mıydın peki canım? Yoksa direk 6. Günde mi baktın 😊
4. Günden beri yaptım, 6. Gün baya gözle görülüyordu canım dur hatta bulayım

Eklentiler

• 3405002B-6902-4F87-85D6-803E3DBE3D26.jpeg
    3405002B-6902-4F87-85D6-803E3DBE3D26.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 61
X