2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Test konusunda söz veremicem yaaa dayanamayıp yaparım yine kesin akrabalar bilmiyor zaten tedavi olduğumuzu bende kitap okumayı ve örgü örmeyi planladim o süreçte inşallah benimde pozitif olur sonucum

Yaa kuzum sen ne yapıyorsun nasılsın bayadir konuşamadık
Benim yumurtalar cuma günü toplandı canım. 2 embriyo oluştu. Bugün 5.gün bir tanesi 5ab biopsi alınıp donduruldu.. Diğeri geriden geliyormuş ve yarın sabah blast olursa inşallah dondurulacak.. çok heyecanlıyım canım kaç gündür uyumuyorum.. yarını da atlatırsak artık ikisinin pgt sonucunu bekleyeceğiz. Sağlıklı geleni de ocakta transfer. Yol uzun yani

Hadi bakalım kuzum hayırlı uğurlu olsun seninde tedavin inşallah ikiside iyi gelir sonuçlar en kısa zamanda sana tutunurlar annesi

Hayat su canım Ben 8.gün idrar ve kanda pozitif gördüm şükür yarin 10. Günüm tekrar kanda artışa bakacağız Allahım hepimize nasip etsin bu mutluluğu
Amin kuzum İnşallah değerin kaçtı peki evdeki test te silik mi çıktı koyu mu hayırlı olsun canım darısı bizlere inşallah

Her yerde seni arıyorum artış nasıl oldu diye oh çok sevindim kuzum ne dedi doktorun konuştun mu?
Canım şükür artış çok güzel doktor ile görüştüm haftaya gel keseye bakalım dedi ilaçları bir anda bırakmıyoruz ilaçlara devam dedi keseyi görünce cyclo prognava var günde 3 kez içtiğim onu bırakacağız dedi heyecanla bekliyoruz bakalım senin nasıl gidiyor nasıl hissediyorsun bende mide bulantısı başladı hafiften

Ben ilk günden itibaren hiç yatmadım canım kan akışı gitmesi gerekliymiş hareketli ol mutlaka ama ağır iş yapma ağır kaldırma. Her gün bir avuç ceviz ve kabak çekirdeği yedim. Zaten decavit kullanıyorum vitamin onda her şey var. 10. Günü gördük pozitif olarak bakalım darısı keseye

Başka test istemedi dimi artış güzel diye benden de istemedi 10 aralıkta kese randevum seninki ne zaman? Ben de arada adet ağrısı oluyor geçiyor kokuya hassasiyet başladı bide ağzımda değişik bi tat var sanki hasta olacakmışım gibi ama olurmuş öyle acı tat. Karnımda da gaz var sanki gurulduyor oralar arada

Yok canım başka test istemedi 8 Aralık da gel keseye bakalım dediler ben meraklı sordum tabi şuan kaç haftalık olarak hesaplanıyor doktorum dedi 4 hafta 1 günlük şuan evet aynı koku hassasiyeti ve sanki oralar gurul gurul garip bi şükürler olsun çabalayan uğraşan isteyen herkes bu güzel duyguları tatsın inşallah

Evdeki silik çıktı canım 8.gün değerim 64 , 10. Gün bugün verdim 146 çıktı şükür
Ayy cok güzel cok sevindim senin icinsağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah yarin bende ikinci kan vericem artisa bakacağız,inşallah benimkide güzel artmıştır

Aaa 4haftalık mı olduk biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…