2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Pıhtı sorunum yok ama yine de coraspin kullandırıyodu doktorum. Folik asit coraspin kullanıyorum. Bi aksilik çıkmazsa inşallah c. Tesi giderim

Kızlar bu kadar ilaçlar kaldı vermek istiyorum. Antalyada kimse var mı?

Eklentiler

• 20221122_120541.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 40
Kizceler benim cuma günü kontrolüm var doktorum transfer gününu soylicek şu an coraspin folik asit ve estrofem kullanıyorum ilaç olarak avokado da yemeye başladım başka neler yapabilirim bebişin tutunması için özellikle onerdiginiz şeyler var mı

Ben nar suyu içiyodum

Canım ben avokado, nar suyu taze sıkılmış, ananas tükettim vücudumu transferden 1 hafta önce hazırlamaya başladım köy yumurtası, ev yağını yoğurt, çiğ ceviz, çiğ kaju, çiğ badem, çiğ kabak çekirdeği, günde 2 lt geçecek şekilde su içtim şuan transferimin 9. Günündeyim şükür

Teşekkür ederim kuzum inşallah pozitifi görürsün sağlıklı bir şekilde

Ben bolca dinlendim, günde 2 avuç kabak çekirdeği tükettim. Çok sevmem ama tutunma için yardımcı olur dediler. Ananası da söylemişlerdi ama rahmi yumuşatır, düşüğe sebep olur diye okudum yemedim. Abur cubur yemedim. Düzgün beslendim :) hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Güzel haberler gelsin inşallah

Amin kuzum İnşallah ananas ile ilgili karışık bilgiler olduğu için uzak duruyorum ondan bende kabak çekirdeği çiğ olacak dimi tuzsuz çok teşekkür ederim bilgiler için

Amin kuzum İnşallah ananas ile ilgili karışık bilgiler olduğu için uzak duruyorum ondan bende kabak çekirdeği çiğ olacak dimi tuzsuz çok teşekkür ederim bilgiler için
Tuzsuz evet, Rica ederim :) bir de erken test yapmamanı öneririm. Stres engel olabilir. Ben film izleyip, kitap okuyup, bol uyku ile günlerin geçmesini bekledim. Düşünmemek için bilg oyun oynadım eşim ve annemler haricinde kimseyle paylaşmadım, sürekli arayıp merak edip sormalarını istemedim. 11. Gün kan vereceğim sabah önce idrar testi yaptım

Yaaa harika haber bu canikom avokaadooo diyorum vee susuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…