2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Cumartesi 5 hafta 3 günlük olursun. Kese görünür. Belki bebek de görünür. Fakat bebek görünmezse korkma 6. Hafta içinde bebek daha rahat görülüyor. Kalp atısı da 6. Hafta içinde, bazen de 7 de dinletiyorlar. Bence gidip görmelisin, belki ilaç verecektir. Bende pıhtı sorunu yoktu, ama plesanta hızlı oluşsun diye kan sulandırıcı corasprin kullandım. Belki tutunma güçlü olsun diye ilaç verir :)
Pıhtı sorunum yok ama yine de coraspin kullandırıyodu doktorum. Folik asit coraspin kullanıyorum. Bi aksilik çıkmazsa inşallah c. Tesi giderim 🤲😍

Kızlar bu kadar ilaçlar kaldı vermek istiyorum. Antalyada kimse var mı?

Eklentiler

• 20221122_120541.jpg
    20221122_120541.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 40
Kizceler benim cuma günü kontrolüm var 🥰 doktorum transfer gününu soylicek şu an coraspin folik asit ve estrofem kullanıyorum ilaç olarak avokado da yemeye başladım başka neler yapabilirim bebişin tutunması için özellikle onerdiginiz şeyler var mı 🤲🥰😇

Kizceler benim cuma günü kontrolüm var 🥰 doktorum transfer gününu soylicek şu an coraspin folik asit ve estrofem kullanıyorum ilaç olarak avokado da yemeye başladım başka neler yapabilirim bebişin tutunması için özellikle onerdiginiz şeyler var mı 🤲🥰😇
Ben nar suyu içiyodum

Canım ben avokado, nar suyu taze sıkılmış, ananas tükettim vücudumu transferden 1 hafta önce hazırlamaya başladım köy yumurtası, ev yağını yoğurt, çiğ ceviz, çiğ kaju, çiğ badem, çiğ kabak çekirdeği, günde 2 lt geçecek şekilde su içtim şuan transferimin 9. Günündeyim şükür 🙏🏻

Canım ben avokado, nar suyu taze sıkılmış, ananas tükettim vücudumu transferden 1 hafta önce hazırlamaya başladım köy yumurtası, ev yağını yoğurt, çiğ ceviz, çiğ kaju, çiğ badem, çiğ kabak çekirdeği, günde 2 lt geçecek şekilde su içtim şuan transferimin 9. Günündeyim şükür 🙏🏻
Teşekkür ederim kuzum 🥰 inşallah pozitifi görürsün sağlıklı bir şekilde

Ben bolca dinlendim, günde 2 avuç kabak çekirdeği tükettim. Çok sevmem ama tutunma için yardımcı olur dediler. Ananası da söylemişlerdi ama rahmi yumuşatır, düşüğe sebep olur diye okudum yemedim. Abur cubur yemedim. Düzgün beslendim :) hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Güzel haberler gelsin inşallah

Ben bolca dinlendim, günde 2 avuç kabak çekirdeği tükettim. Çok sevmem ama tutunma için yardımcı olur dediler. Ananası da söylemişlerdi ama rahmi yumuşatır, düşüğe sebep olur diye okudum yemedim. Abur cubur yemedim. Düzgün beslendim :) hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Güzel haberler gelsin inşallah
Amin kuzum İnşallah 💕😇 ananas ile ilgili karışık bilgiler olduğu için uzak duruyorum ondan bende kabak çekirdeği çiğ olacak dimi tuzsuz 🥰 çok teşekkür ederim bilgiler için

Amin kuzum İnşallah 💕😇 ananas ile ilgili karışık bilgiler olduğu için uzak duruyorum ondan bende kabak çekirdeği çiğ olacak dimi tuzsuz 🥰 çok teşekkür ederim bilgiler için
Tuzsuz evet, Rica ederim :) bir de erken test yapmamanı öneririm. Stres engel olabilir. Ben film izleyip, kitap okuyup, bol uyku ile günlerin geçmesini bekledim. Düşünmemek için bilg oyun oynadım 😄 eşim ve annemler haricinde kimseyle paylaşmadım, sürekli arayıp merak edip sormalarını istemedim. 11. Gün kan vereceğim sabah önce idrar testi yaptım😊

Yaaa harika haber bu canikom 🤗🥰 avokaadooo diyorum vee susuyorum 🤭

X