2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar merhaba , tüp bebeğe başladım bugun iğnelerimi vurulacağım ama merıofert 150ml eksıgım var ..
20 adet yazmıstı doktorum 13tane bulabıldım..
elinde olan var mı bana yardımcı olabilir misiniz ?Meriofert 150
Canım benim hayırlı uğurlu olsun 😍😍 güle oynaya geçsin, güzel haberlerle inşallah 🙏🏼

Evet canım prematüre doğdu bizi bir korkuttu yoğun bakım vs ama şu an evdeyiz çok şükür bir buçuk ay erken geldi 🥹
Ben de prematüreyim canım.. 7 buçuk aylık doğmuşum.. Daha güçlü oluyorlar hayata daha sıkı tutunuyorlar, içinizi ferah tutun..
Sağlıkla büyüsün yavrun inşallah 🌸🤲😊
Doktor ne diyor herhangi bir sıkıntı yok inşallah sağlık açısından

Kızlar ben de kervana dün katıldım..
İlk ve son olmasını umuyorum.. 😔
İlk iğneden tökezledim çünkü.. Vuramadık bir türlü küçücük iğne beni nasıl strese soktu.. Eşimde benden panik.. Eczanede vurdurdum.. Ama devamlılıkta zorlar kendim alışmam lazım herkes gibi..
İlk iğneyi cesaret edip bi yapabilsrm devamı gelcek te.. Minik minik kızardı hep..
Gecmis olsun canim yaparsin yaparsin bende ilkinde cok zorlandim. Hatta agladim yapamicam dedim. Sonra Allah kuwetini veriyo aman neleri yapiyorum bunu mu yapamicam dedim. Olmadi eczaneye gittiginde rica et sana vurma konusunda bi kere yardim etsinler gerisi gelir. Ben kan aldirirken bayilirdim ama is basa dusunce 😂

Merhaba arkadaşlar bebeğini kucağına alanlara sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Rabbim. Tedavisi başlayanlara olumlu pozitif sonuçlar görebilmeyi ve sağlıkla kucaklarına alabilmeyi. Benimde hikayemde tüp bebek serüveni olacak. Doktor araştırıyorum. İstanbul için Erbil Yağmur - Ulun Uluğ - Mehmet Reşit Asoğlu düşündüklerim. Bu doktorlardan sadece bir tanesine muayene oldum şu ana kadar. Erbil yağmur'a. Benim sorunumu kendisi buldu. Bende Adenomiyozis olduğunu tespit etti. Daha evvel iki tane bio kimyasal gebelik yaşadım. Birde yanlış ameliyat oldum rahimde ufak yapışıklık var. Bunun içinde bir operasyon gerekecek sanırım. Sizin doktor öneriniz var ise paylaşmanızı canı gönülden isterim. Yaşım 40 bu arada. Yazacaklarınız için simdiden teşekkür ederim. Sevgilerimle...

Gecmis olsun canim yaparsin yaparsin bende ilkinde cok zorlandim. Hatta agladim yapamicam dedim. Sonra Allah kuwetini veriyo aman neleri yapiyorum bunu mu yapamicam dedim. Olmadi eczaneye gittiginde rica et sana vurma konusunda bi kere yardim etsinler gerisi gelir. Ben kan aldirirken bayilirdim ama is basa dusunce 😂

Saol canım..
Kan aldırmaya alıştım bakmadan dayanabiliyorum bakınca gözüm kararıyor direkt..
Dün rica ettim anlatarak yaptı ama kendimi sıktım diye galiba acıdı 🙈 yarın eşime ısrar edicem yapsın bir şekilde her gün yaptırmaya gidemicem sonuçta 🤦‍♀️
Rüyalarıma giriyor herkes için basit olan bir şey benim için bu kadar zor olmamalıı kızıyorum da kendime 🤦‍♀️

Arkadaslar tarihlerimi tam anlatsam tahmini nezaman 2. Adetimi olacagimi soyleyebilirmisiniz.2.adette transfer olacagim ama nezaman olcagim cok merak ediyorum.
16 Ekim adet oldum adetin 2. Gunu 18 ekimde tedavi igneler basladi.
29 ekimde opu yapıldı simdi ilk adetimi bekliyorum.
Transferim 2. Adette olcak. Simdi normalde bu tedavi olmasa ben 15 kasimda adet olcam.acaba 2.adetimi normal dongum olan 15 kasimdami olurum(olasi gecikmeler haric) yoksa ilk adetten 28 gun sonrami 2. Adetimi olcam.nolur kendi surecinizdeki tarihlerden tedaviye baslama ve 2. Adet tarihinizi yazarmisiniz.tedavi icin nekadar beklicegimi bilmek istiyorum😔

Saol canım..
Kan aldırmaya alıştım bakmadan dayanabiliyorum bakınca gözüm kararıyor direkt..
Dün rica ettim anlatarak yaptı ama kendimi sıktım diye galiba acıdı 🙈 yarın eşime ısrar edicem yapsın bir şekilde her gün yaptırmaya gidemicem sonuçta 🤦‍♀️
Rüyalarıma giriyor herkes için basit olan bir şey benim için bu kadar zor olmamalıı kızıyorum da kendime 🤦‍♀️
Kizma yahu oyle cok basit bisey degil psikolojik olarak. Bi kere yapabilsen gerisi gelir . Biraz buz tut olmadi 3-4 saniye . Sıkma kendini soylemesi kolay ama basa gelince cekiyoruz iste 😊

Kizma yahu oyle cok basit bisey degil psikolojik olarak. Bi kere yapabilsen gerisi gelir . Biraz buz tut olmadi 3-4 saniye . Sıkma kendini soylemesi kolay ama basa gelince cekiyoruz iste 😊
Kesinlikle psikolojik 🙈
Bir kere batırsam hep yapcam da o ilk adım 🙈😅
Neyse bir şekilde yaptırayım da çok önemli değil kimin yaptığı

Evet canım prematüre doğdu bizi bir korkuttu yoğun bakım vs ama şu an evdeyiz çok şükür bir buçuk ay erken geldi 🥹
Allah analı babalı büyütsün inşallah bizim transfer tarihleri yakındı ikimizde erken doğum yapmışız iyi olmanıza sevindim Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah birde üçüz annemiz vardı o nasıl acaba hatırlıyormusunuz adını ayguldiyebiri ayguldiyebiri idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam

Allah analı babalı büyütsün inşallah bizim transfer tarihleri yakındı ikimizde erken doğum yapmışız iyi olmanıza sevindim Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah birde üçüz annemiz vardı o nasıl acaba hatırlıyormusunuz adını ayguldiyebiri ayguldiyebiri idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam
Merhaba canım. O ben değildim ama dediğin gibi bir üçüz annesi vardı. Bende merak ettim şimdi, adı neydi😏
Bu arada tebrik ederim. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🤲

Merhaba canım. O ben değildim ama dediğin gibi bir üçüz annesi vardı. Bende merak ettim şimdi, adı neydi😏
Bu arada tebrik ederim. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🤲
Ya çok özür dilerim🙏🏻 karıştırdım ben aklımda kalmışsın canım transfer döneminden 🤗 Allah razı olsun çok teşekkür ederimm hepimize inşallah 🤍

Merhaba siz kaç haftalık yaptınız benim 21 şubattı transfer tarihim ,yurt dışında yaşayan üçüz annemiz vardı maalesef o bebeklerini kaybetmiş 😭😔 tekrar denemek için güç topluyordu sanırım en son

Arkadaslar tarihlerimi tam anlatsam tahmini nezaman 2. Adetimi olacagimi soyleyebilirmisiniz.2.adette transfer olacagim ama nezaman olcagim cok merak ediyorum.
16 Ekim adet oldum adetin 2. Gunu 18 ekimde tedavi igneler basladi.
29 ekimde opu yapıldı simdi ilk adetimi bekliyorum.
Transferim 2. Adette olcak. Simdi normalde bu tedavi olmasa ben 15 kasimda adet olcam.acaba 2.adetimi normal dongum olan 15 kasimdami olurum(olasi gecikmeler haric) yoksa ilk adetten 28 gun sonrami 2. Adetimi olcam.nolur kendi surecinizdeki tarihlerden tedaviye baslama ve 2. Adet tarihinizi yazarmisiniz.tedavi icin nekadar beklicegimi bilmek istiyorum😔
Merhaba, bu adet olma durumları kişiye özel yani çok değişken ancak benim tarihlerimi fikir vermesi için yazmak istedim.
22 ocakta opu oldu, 3 şubatta ilk adetimi oldum. 8 şubatta histeroskopi yaptık. Opudan sonra 2 adet beklememiz gerektiğini söylemişti doktorum. Bir sonraki adetim 28 şubatta oldu. Sonrasında transfer hazırlığımız başladı 22 martta transferim gerçekleşti. 4 nisanda ise pozitif sonucu aldık.
Umarım sizden de güzel sonuçlar alırız. 🌸

Kolik değilse de zorluyor canım çok şükür tatlı zorluklar diyelim en kısa ve en doğru zamanda sağlıkla nasip olsun sana da 🙏 ozmuttan haberin var mı canım
Aminnn canım inşallah 🤲 beklemelerdeydi oda bayadır konuşmadık onunla da

Merhaba, bu adet olma durumları kişiye özel yani çok değişken ancak benim tarihlerimi fikir vermesi için yazmak istedim.
22 ocakta opu oldu, 3 şubatta ilk adetimi oldum. 8 şubatta histeroskopi yaptık. Opudan sonra 2 adet beklememiz gerektiğini söylemişti doktorum. Bir sonraki adetim 28 şubatta oldu. Sonrasında transfer hazırlığımız başladı 22 martta transferim gerçekleşti. 4 nisanda ise pozitif sonucu aldık.
Umarım sizden de güzel sonuçlar alırız. 🌸
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin.insallah darisi basima🥰

Kesinlikle psikolojik 🙈
Bir kere batırsam hep yapcam da o ilk adım 🙈😅
Neyse bir şekilde yaptırayım da çok önemli değil kimin yaptığı
Kolay gelsin sana canim insallah skintisiz bi sekilde atlatirsin sureci 🥰 bencede yaptir da kimin yaptigi onemli degil , saatlerini kacirma sakin o onemli 1 saat once sora cok dert degil ama ayni saatlerde olursa iyi olur 😊 bende aralik gibi kalan bi yumurtam var onu koydurucam heyecan vuruyo yaklastikca😁 aralikta dogumgunum insallah bana da guzel bir dogum gunu hediyesi olur 🙏🏻

Merhaba siz kaç haftalık yaptınız benim 21 şubattı transfer tarihim ,yurt dışında yaşayan üçüz annemiz vardı maalesef o bebeklerini kaybetmiş 😭😔 tekrar denemek için güç topluyordu sanırım en son
Ben 31 haftalık doğum yaptım 31 ağustosta doğdular transfer tarihim 14 şubattı benimde . Çok zor çok üzüldüm Allah sabır versin İnşallah bizde zorlu süreçler yaşıyoruz Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 🤲🏻

X