2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kolay gelsin sana canim insallah skintisiz bi sekilde atlatirsin sureci 🥰 bencede yaptir da kimin yaptigi onemli degil , saatlerini kacirma sakin o onemli 1 saat once sora cok dert degil ama ayni saatlerde olursa iyi olur 😊 bende aralik gibi kalan bi yumurtam var onu koydurucam heyecan vuruyo yaklastikca😁 aralikta dogumgunum insallah bana da guzel bir dogum gunu hediyesi olur 🙏🏻
Bugün eşim yaptı 😅 artık o yapar 😅
Ah canımm inşallahh hediye olarak gelsin minniğin sanaa 🥰🌸
Heyecanlı süreçler cidden ama sanki kendimi uzaktan izliyor gibiyim..

Ben 31 haftalık doğum yaptım 31 ağustosta doğdular transfer tarihim 14 şubattı benimde . Çok zor çok üzüldüm Allah sabır versin İnşallah bizde zorlu süreçler yaşıyoruz Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 🤲🏻
Yaaa 😢 yoğun bakıma alındı mı senin bebeğin benimkinde solunum sıkıntısı oldu entübe flaan edildi hatta

Yaaa 😢 yoğun bakıma alındı mı senin bebeğin benimkinde solunum sıkıntısı oldu entübe flaan edildi hatta
Evet benim ikiz bebrklerim 34 gün yoğun bakımda kaldılar oğlum entübe edildi ama kızım daha iyiydi taburcu olduk 25 gün oldu fakat kızımda kasık fıtığı çıktı bugün acil ameliyat olucak

Evet benim ikiz bebrklerim 34 gün yoğun bakımda kaldılar oğlum entübe edildi ama kızım daha iyiydi taburcu olduk 25 gün oldu fakat kızımda kasık fıtığı çıktı bugün acil ameliyat olucak
Yaa çok geçmiş olsun canım ,ikiz oldukları için erken olmuş sizin benim de genel anesteziden etkilendi oğlum on gün kaldı çok şükür evdeyiz şimdi inşallah kolay olur kızının operasyonu 😢 emzirme yapabildin mi benim oğlum biberona alıştığı için silikon uçsuz ememiyor

Yaa çok geçmiş olsun canım ,ikiz oldukları için erken olmuş sizin benim de genel anesteziden etkilendi oğlum on gün kaldı çok şükür evdeyiz şimdi inşallah kolay olur kızının operasyonu 😢 emzirme yapabildin mi benim oğlum biberona alıştığı için silikon uçsuz ememiyor
Çok şükür sağlıkla kavuşmuşsun yavruna Allah bağışlasın inşallah 🤍 Benim oğlum çok güzel emiyordu kızımda meme reddi oldu sonradan biberona alıştı yoğun bakımda oral beslenmeye geçince Rop muayenesi oldu mu oğlun bilmiyorum ama benim oğlumda rop evre 3 e ilerledi operasyon geçirdi 10 gün önce ondada meme reddi oldu sütüm baya azaldı emzirme eğitimi aldım eds denedim işe yaradı şimdide kızımın ameliyatı tükendim sanırım artık sütüm gelir mi bilmiyorum silikon uç hiç denemedim taburcu olalım onuda denerim son çare 🫠

Çok şükür sağlıkla kavuşmuşsun yavruna Allah bağışlasın inşallah 🤍 Benim oğlum çok güzel emiyordu kızımda meme reddi oldu sonradan biberona alıştı yoğun bakımda oral beslenmeye geçince Rop muayenesi oldu mu oğlun bilmiyorum ama benim oğlumda rop evre 3 e ilerledi operasyon geçirdi 10 gün önce ondada meme reddi oldu sütüm baya azaldı emzirme eğitimi aldım eds denedim işe yaradı şimdide kızımın ameliyatı tükendim sanırım artık sütüm gelir mi bilmiyorum silikon uç hiç denemedim taburcu olalım onuda denerim son çare 🫠
Çok geçmiş olsun canım geçen gün oldu rop muayenesi sıkıntı yok dediler 🙏 sizin de baştan tespit edilmesi çok iyi olmuş senin için yorucu bir süreç üst ğste gelmiş ama hepsi bitip geçecek ,evet silikon uç işe yarıyor biberona aloşan bebeklerde çünkü ağızlarını kocaman açmama alışmışlar ,inşallah sende de işe yarar

Çok geçmiş olsun canım geçen gün oldu rop muayenesi sıkıntı yok dediler 🙏 sizin de baştan tespit edilmesi çok iyi olmuş senin için yorucu bir süreç üst ğste gelmiş ama hepsi bitip geçecek ,evet silikon uç işe yarıyor biberona aloşan bebeklerde çünkü ağızlarını kocaman açmama alışmışlar ,inşallah sende de işe yarar
Çol şükür çok sevindim senin ve bebeğinin adına bizim kaçıncı muayenemiz sayamadım artık inşallah çabucak geçip gitsin bu günler . Deneyeceğim mutlaka inşallah işe yarar 🫶🏻

ozmut ozmut Ryamm Ryamm neler yapıyorsunuz kızlar bir anda aklıma geldiniz gece nöbetlerinde umarım her şey yolundadır
Valla canım ben o kadar yoğunum ki çalışmaktan kafamı kaldıramıyorum doğal olarak bebek vs de şu anlık askıda hayırlı zamanda inşallah yeniden deneme gücü bulurum 🤩 senin bebişin doğmuş rabbim sağlıklı ömürler versin inşallah daha dün gibi oldu olmadı vs zamanları 😍 analı babalı büyütsün rabbbim 😇

Valla canım ben o kadar yoğunum ki çalışmaktan kafamı kaldıramıyorum doğal olarak bebek vs de şu anlık askıda hayırlı zamanda inşallah yeniden deneme gücü bulurum 🤩 senin bebişin doğmuş rabbim sağlıklı ömürler versin inşallah daha dün gibi oldu olmadı vs zamanları 😍 analı babalı büyütsün rabbbim 😇
Zaman su misali 🥲 hayırlısıyla en doğru zamanda kolaylıkla olsun inşallah canım hepimiz biliyoruz her aşaması zor süreç o yüzden yeniden hazır olmak çok önemli sağ ol canım benim inşallah büyük korku atlattık 5-6 hafta erken doğunca ama bugünümüze çok şükür 🙏

Kızlar merhaba
İstanbul Anadolu yakası, İzmit ya da Bursa da önerebileceğiniz tüp bebek doktoru var mı..
Net, güvenilir, ilgili ve sadece gerçekten yapılması gerekeni yaptıklatına inanacağım bir yer olsun istiyorum 🥺
Kasım da başlamak istiyorum o yüzden bu ay kimle baişayacağıma karar vermem lazım..
Dün bahçeci Betül hocayla görüştük.. Doktora bir şey diyemem ama merkez tam ticarethane içime sinmedi eledim..
Aklımda olanlar Osman Develioğlu ve Semra Esenkaya onlar dışında önerileriniz var mı.. Şimdiden teşekkürler 🌸
İzmitte konak hastanesinde şeyma fenercioğlu hocamı önerebilirim. Sıcak kanlı sorduğun aklında kalan herşeyi sakinliğiyle ve tecrübesiyle yanıtlıyor. Sadece kendi değil tüp bebek ünitesinde çalışan herkes çok ilgili. 3 kasımda trasferim oldu şimdi sonuçlarımı bekliyorum inş hayırlı haberler alacağız 🥰

İzmitte konak hastanesinde şeyma fenercioğlu hocamı önerebilirim. Sıcak kanlı sorduğun aklında kalan herşeyi sakinliğiyle ve tecrübesiyle yanıtlıyor. Sadece kendi değil tüp bebek ünitesinde çalışan herkes çok ilgili. 3 kasımda trasferim oldu şimdi sonuçlarımı bekliyorum inş hayırlı haberler alacağız 🥰
Yaaa hayırla sağlıklı bir şekilde pozitif haberi alırsınızz inşallah🥰
Pendik Medikalparkta Semra hocayla başladık. Cumartesi günü yumurta toplama işlemi olucak benim de 🙈

Taze emriyomu dondurulmus mu acaba bende dondurulmusum var baslamayi dusunuyorum seyma hanima

Taze emriyomu dondurulmus mu acaba bende dondurulmusum var baslamayi dusunuyorum seyma hanima
Dondurulmuş transfer yapıldı bana . Yumurta toplandıkdan sonra 1 ay rahim hazırlandı rahim kalınlığı uygun olduğunda dondurulmuş embriyo transferi yaptı . Her aşamada gayet güzel bir şekilde bilgilendirme yapıyor. Yanında 2 hemşiresi var numarasını veriyor aklına takılan birşey olduğunda sorabiliyorsun onlara gayet ilgililer ben çok memnun kaldım. Eğer olmazsa 2 embriyom daha var hiç doktorumu değiştirmeyi düşünmeden devam ederim.

Dondurulmuş transfer yapıldı bana . Yumurta toplandıkdan sonra 1 ay rahim hazırlandı rahim kalınlığı uygun olduğunda dondurulmuş embriyo transferi yaptı . Her aşamada gayet güzel bir şekilde bilgilendirme yapıyor. Yanında 2 hemşiresi var numarasını veriyor aklına takılan birşey olduğunda sorabiliyorsun onlara gayet ilgililer ben çok memnun kaldım. Eğer olmazsa 2 embriyom daha var hiç doktorumu değiştirmeyi düşünmeden devam ederim.
Insallah bunda tutar hemen...neler kullaniyorsun peki benim yarin kontrolum var duruma gore trasfer tarih vetirler mi bilmiyorum

Kızlar bir şey daha soracağım bugün transfer günümdü idrara sıkışık olmadım o yüzden mesane doldurması yaptılar daha sonra 2 saat kalkma dediler odaya çıktım 1.5 saat sonra inanılmaz sıkıştım artık ağladım hasta bakıcı kalkma dedi inatla nefes alamıyordum o dereceydim bez verdiler ördek verdiler yapamadım kendimi orda biraz yatarken zorladım kasıklarım ağrıdı tuvaletimi yapmak için bir şey olmamıştır değil mi 😞

X