2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ozmut ozmut Ryamm Ryamm neler yapıyorsunuz kızlar bir anda aklıma geldiniz gece nöbetlerinde umarım her şey yolundadır
Vallahi hiçbir değişiklik yok bende tüp bebek sonrası umudum yüksekti ama aylar oldu hala bi hareketlilik yok o yüzden değişen birşey de beklemelerce benim cephemde 🤭😄 sen nasılsın nasıl gidiyor annelik bebiş iyi oldu mu 🥰

Vallahi hiçbir değişiklik yok bende tüp bebek sonrası umudum yüksekti ama aylar oldu hala bi hareketlilik yok o yüzden değişen birşey de beklemelerce benim cephemde 🤭😄 sen nasılsın nasıl gidiyor annelik bebiş iyi oldu mu 🥰
Canım inşallah en doğru zamanda kendiliğinden gelir sağlıkla kucağına alırsın ,biz de alışmaya çalışıyoruz gaz sancıları uykusuzluk vs tabi çok şükür halimize ama zorlamıyor değil

Kızlar merhaba forumdaki çoğu topice yazıyorum lütfen bana yardımcı olun. İlk tüp bebek denemem 25 yaşındayım pko var ama ultrason dışında hiçbir şekilde belirti yok normal yoldan bir düşüğüm var nerdeyse 1 sene olacak.12 yumurta toplandı ve sadece 5. Güne 1 6. Güne 1 olmak üzere 2 embriyo donduruldu şimdi doktorum bence tek embriyo transferi yapalım ama sen bilirsin istersen çifte koyarım başka embriyo kalmaz diyor ama burda okuduklarından gördüklerimden çift koydurmak gebelik şansını daha cok arttırıyor gerçekten o kadar bunaldım ki cok yoruldum

@Bayanstressyaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰 1 Mart'ta 190 beta 😇
@Sntryaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇 1martta 109 beta 😇🤰
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇 11. Gün 154 🤰13. Gün 447 🐣
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇malesef negatif 😓2. Transfer i oldu 😇
@Uniquescyaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇 maalesef negatif
@amberirisyaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇 28 Şubat'ta 328 beta hcg 🤰6 buçuk haftalıkken gebelik sonlandırıldı maalesef 🧡
@mabel63yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇 26 Şubat'ta 760 çıktı bata hcg 🤰🤰 2 Mart 11. Gün 1456 😇
@eras0201yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇 167 7 martta ki beta 🤰12. Gün 474 🧿 ikiz 😍🤰🤰🧿
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
@bsra61yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇8. Gün 267 beta 🤰 2 Mart 650 😇

@Delidolu30yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇sonucu haber vermedi:KK43:
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
@AdrianaJelyyaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
@mucizemibeklerken111yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇malesef negatif
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
@orkide0101yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇7. Gün 90 beta 🤰9. Gün 211 beta 🥰

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi dr Şeyma fenercioğlu tedaviye başlayacak 12 Mart opu Nisan da histeroskopi 😇 10 Mayıs'ta çift emriyo transferi 🌼8.gün idrar testi pozitif 🥳🤰 9. Gün 18.25 11. Gün 14 kimyasal gebelik

@SdbhryYaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
@gumyYaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 10 Mayıs transfer 😇7. Gün gebelik testi çift çizgi 🤰9. Gün beta 211🥳

@Punk3Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇 kimyasalla sonuçlandı 😔
@Hep ayni hikayeyaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

@Beklenmedikcevapyaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi çift emriyo transferi 😇🤰10. Gün beta 354🧿 güncelleme 3 üz bebekler emriyonun biri bölünerek tel yumurta ikizi olmuş 😍
@ayguldiyebiriyaş 43 Bahçeci umut amh düşüklüğü 3 başarısız deneme bu 4. 😇 2 Mart transfer 😇 kimyasalla sonuçlandı
@MatMagyaş 29 sebepsiz İnfertilite Hatay'da tedavi görüyor 4. Demesi 4 Mart'ta transfer 😇

@ezgi0071yaş 31 amh düşüklüğü Memorial hastanesi ilk deneme transferi bekliyor 😇 hamile 🤰😇
@deryanintupbebekgunluguyaş 30 çift rahimli Erzurum Buhara da 26 Şubat'ta transfer iki rahmine de birer emriyo konulmuş 😇 maalesef negatif önümüzdeki ay tekrar tedaviye başlayacak

@S_lidyayaş 31 hidrosalpenks ve kapalı tüp nedeniyle tüplerim alındı Medical Park İzmir de tedavi görüyor 10 Haziran transfer günü😇
@Pamela28yaş 42 amh düşüklüğü iki opu Mart'ta tekrardan tedavi başlangıcı😇
@Aytoss35yaş 29 istanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar ilk deneme 😇

@funda92yaş 30 amh düşüklüğü bahçeci Cem hoca 23subat transfer ilk deneme 5.gün embriyosu😇 10. Gün 267 beta 🤰
@sweetpeaaYaş 29 erkek faktörü
Ankara Etlik Zübeyde hanım ilk deneme
2 Mart opu 😇 9. Gün beta hcg 79 , 11. Gün 196 🤰🐣
@Mery51Yaş 32 erkek infertilitesi Kayseri acıbadem ilk deneme 17 subat opu 😇 21 Nisan çift emriyo transferi 😇 maalesef negetif 😞

@7thstreet

Yaş 37 Ankara Memorial ilk deneme
Bir çocuk var tüp yapılmasının nedeni yaş ilerlemesi
Transfer tarihi bir ay sonra 😇.12. Gün 709 çıktı 14.gün 1561 🤰
@Sasa234Yaş 34 eş kaynaklı Pendik medikal park semra esenkaya
2. Denemesi transfer 4 Mart 😇malesef negatif
@Viviannnyaş 37 sebepsiz infertilite jinepol tüp bebek merkezi 5. Deneme 10. Günde 348 beta hcg 😇🤰💪
@geceyagmuruyaş 25 eş kaynaklı Erol tavmergen İzmir İlk deneme 😇
@CydBdkyaş 29 Pko ve tüp darlığı Dr mine Sıdıka atlı İlk tüp bebek denemesi 5 tane 5. Gün dondurulmuş embriyo 3 Mart perşembe günü çift emriyo transferi 😇malesef negatif
@Ales67Yaş 30 sebepsiz infertilite dr Ali Rüştü Ergür 1.transfer test günü 13 Mart maalesef negatif
@samays39 yaş , 0,34 amh düşüklüğü ve endometriosiz, ilk deneme, 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo, tüp tıkanıklığı ve endometriosiz nedeniyle operasyon 27 Ocak, 1 ay dinlenme , transfer bekleniyor 😇
@Elifk61yaş 25 dr ali rüştü ergür 8 martta transferim olucak 5. Gün embriyosu 😇 maalesef negetif:KK43:

@okuyanhemsireYaş 32. Amh 0.02 dr acibadem maslaktan yiğit bey. 1. Opu oldu 2. Opu için bekliyor 😇
@Sare2022Yaş 28 Gürgan klinik Ankara doğal yolla 3 gebeliğim oldu. 1 i kimyasal 2 si düşük. Bu ilk tüp bebek deneyimi 7 tane 5. Gün emriyosu 21 Mayıs transfer.😇
@undomielkyaş 33 sebepsiz infertilite Ankara bahçeci de tedaviye başlıcak 😇
@varbihayalimiz22Yaş 33, 5,5 yyıllık evlilik 3 histeroskopi yapılmış 21 şubatta 2. Transferi ve 12. Gün 635 hcg 😇🤰
@NaaNaaYaş 41 bursa acıbadem
5 doğal gebelik kaybı
3 negatif tüp bebek denemesi
4.tüp bebek denememesi 5. Gün emriyosu 22 Mart test 😇malesef negatif
@PeterpanikYaş 30 erkek infertilitesi
2. Deneme
8mart transfer 5. Gün embriyosu 8. Gün hcg: 153🤰 🐣
@Mavihaliyaş 32 amh düşüklüğü Şubat'ta prp yapılmış Nisan sonrasında tüp Bebek başlanıcak 😇
@Satestemuryaş 38 ankara centrum tüp Bebek merkezi tekrarlayan düşükler sebebiyle genetik teste gönderilmiş 5. Gün emriyo transfer i olucak Nisan sonu 😇 25 Nisan transfer oldu 😇 maalesef negetif
@Kubra4116yaş 41, Bursa Acıbadem, sebepsiz infertilite, ilk tüp bebek kimyasal, 2.deneme 11 gün beta HCG 1038 😇🤰
@Hayat suYaş 26 ikinci deneme (Ankara bahçeci de olacak ilk defa) ilk deneme kimyasal gebelikle sonuçlandı eşte varikosel ameliyatı hız problemi Morfoloji bozukluğu ve sperm dna hasarı vardı tedavi oldu bende pko , t rahim ve sol tüp tıkalı Mayıs ayında tedaviye başlanıcak 😇

@UfktugbaYas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme çift transfer biri orta kalite diğeride 1. Kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart 😇
9. Gun 17.69
10. Gun 37.7
12. Gun 106.3 🤰
@Enna7Yaş 34 bağışıklık zayıflığı 2. Deneme Yüzyıl hastanesi 😇
@yeshllYaş 27 Açıklanamayan infertilite Akdeniz üniversitesi tıp fakültesi 4 emriyo var, nisan ayı transfer 😇
@mali35yaş 31 bahçeci Ankara erkek infertilitesi 2. Transfer de 9. Gün 92 beta hcg 😇🤰
@dekrszyaş 27 Medicalpark Bahçelievler 4. Deneme pko+yarım rahim. 2 pozitif 2 düşük. 21 nisan 5 gün. Emriyosu çift transfer 😇 10. Gün beta 104, 12. Gün 207 🤰🧿 maalesef kimyasal
@Aysasaadetyaş 43 ilk deneme boş gebelik sonra kendiliğinden hamile kaldım tekrar boş kese düşükle sonuçlandı ikinci negatif bu 3.deneme 28 Nisan da transfer var 😇 maalesef negetif
@gizlidunyamyaş 43 sebepsiz infertifite, 7 kez aşılama amh 1 ilk tüp bebek denemem, 28 nisanda transfer yapıldı, 2 embriyo konuldu,10 mayıs test günü 😇 maalesef negetif
Teach_Mavi Teach_Mavi Yaş 30.. 2 klomen 1 aşılama olumsuz.. 3 cm çikolata kisti ve eşte ileriz hız azlığı..Diyarbakır Bahçeci de Zeki Akkum tedavi başlanıcak😇
@cag
[TABLE]
[TR]
[TD][TABLE]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]

[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
cag78
yaş 43 ileri yaş ve amh düşüklüğü. Doktor Ahmet Erdem. 3. Deneme Bu merkezde ilk deneme Bugün 8.gün salı günü kontrol var opu belirlenecek 18 Mayıs opu😇
@MEMUR54yaş 37 amh 0.8 esimde hizli sperm yok. Konak tüp Bebek merkezi dr Şeyma fenercioğlu.transfer trahim 12.mayis😇5. gün kanda 8.4, 7. 19.6 , 10. Gün 122 beta hcg🥳🤰

KatieMorosky KatieMorosky Yaş 37, açıklanamayan infertilite, su hayat hastanesi Dr Ahmet ışık ilk deneme negatif, sonra 18 Şubat ikinci transfer ve sonuç pozitif 😇🤰
@Umayumayyyaş 30 sebepsiz infertilite dr Ali Fuat Şengör 2 tane dondurulmuş 5. Gün emriyosu 😇
@ddm-7yaş 39 hipo hipoyum, 4.tüp bebek deneyimi, 1.tuttu çocuğum var 2.tutmadı, 3. Kimyasal, 4. Tek embriyo transferikizlar yapıldı o da 2.gün embriyosu test günüm 2 Haziran. Tüp Bebek merkezi İrenbe 😇
@bestenigaryaş 43 şişli Memorial 30 Mayısta ngs li tek embriyo transferi 😇
Hanimlar merhaba ankarada devlet hastanesinde tedavi goren var mi acaba

Canım inşallah en doğru zamanda kendiliğinden gelir sağlıkla kucağına alırsın ,biz de alışmaya çalışıyoruz gaz sancıları uykusuzluk vs tabi çok şükür halimize ama zorlamıyor değil
Zamanını sabredip görmekten başka birşey gelmiyor elimden bakalım 😊, yaa kolik mi rabbim bol uykular nasip etsin bebişlereee inşallah sağlıkla büyüdüklerrrr🧿🧿🧿

Kızlar merhaba forumdaki çoğu topice yazıyorum lütfen bana yardımcı olun. İlk tüp bebek denemem 25 yaşındayım pko var ama ultrason dışında hiçbir şekilde belirti yok normal yoldan bir düşüğüm var nerdeyse 1 sene olacak.12 yumurta toplandı ve sadece 5. Güne 1 6. Güne 1 olmak üzere 2 embriyo donduruldu şimdi doktorum bence tek embriyo transferi yapalım ama sen bilirsin istersen çifte koyarım başka embriyo kalmaz diyor ama burda okuduklarından gördüklerimden çift koydurmak gebelik şansını daha cok arttırıyor gerçekten o kadar bunaldım ki cok yoruldum
Canım oldu da tutmadı kalan emriyo yu koymakta çok zahmetli yeni bir transfer süreci 2 sini de koydur ve şansını artır bence olmazsa yeni bir sayfa ile tekraf başlamak daha iyi olabilir 5. Gün emriyo su 6. Günden daha kaliteli tabiki karar eşinle birlikte ama ben olsam doktorum olanak sağlıyorsa öyle yaptırır dım kş öyle yaptırdım benimde 5. Ve 6. Gün 2 tane vardı çift transfer yaptırdım he kimyasal oldu ama olsun demekki ikisi de sağlıksız mş

Canım oldu da tutmadı kalan emriyo yu koymakta çok zahmetli yeni bir transfer süreci 2 sini de koydur ve şansını artır bence olmazsa yeni bir sayfa ile tekraf başlamak daha iyi olabilir 5. Gün emriyo su 6. Günden daha kaliteli tabiki karar eşinle birlikte ama ben olsam doktorum olanak sağlıyorsa öyle yaptırır dım kş öyle yaptırdım benimde 5. Ve 6. Gün 2 tane vardı çift transfer yaptırdım he kimyasal oldu ama olsun demekki ikisi de sağlıksız mş
Bugün birinin 18 sağlıklı kaliteli 5.gün emriyosuna NGS genetik ayiklama yapıldı ve sadece 1 sağlıklı geldi yani 5.güne gelip kaliteli olması değil genetikten sağlıklı olması gerekiyor sizin dediğiniz gibi saglikszmis

Evet bizde düşündük çift koydurmaya karar verdik inşallah hayırlı sonuçlar alırım

Zamanını sabredip görmekten başka birşey gelmiyor elimden bakalım 😊, yaa kolik mi rabbim bol uykular nasip etsin bebişlereee inşallah sağlıkla büyüdüklerrrr🧿🧿🧿
Kolik değilse de zorluyor canım çok şükür tatlı zorluklar diyelim en kısa ve en doğru zamanda sağlıkla nasip olsun sana da 🙏 ozmuttan haberin var mı canım

Kızlar ben de kervana dün katıldım..
İlk ve son olmasını umuyorum.. 😔
İlk iğneden tökezledim çünkü.. Vuramadık bir türlü küçücük iğne beni nasıl strese soktu.. Eşimde benden panik.. Eczanede vurdurdum.. Ama devamlılıkta zorlar kendim alışmam lazım herkes gibi..
İlk iğneyi cesaret edip bi yapabilsrm devamı gelcek te.. Minik minik kızardı hep..

kızlar merhaba , tüp bebeğe başladım bugun iğnelerimi vurulacağım ama merıofert 150ml eksıgım var ..
20 adet yazmıstı doktorum 13tane bulabıldım..
elinde olan var mı bana yardımcı olabilir misiniz ?Meriofert 150

Evet canım prematüre doğdu bizi bir korkuttu yoğun bakım vs ama şu an evdeyiz çok şükür bir buçuk ay erken geldi 🥹
oyyy canım benım
Rabbım sana bagışlasın ınsallah hayırlı evlat olsun. saglıklı olsun.
çok şükür atlatmışsınız :KK200:
bende bugun iğnelerıme baslıyorum ınsallah bende yavruma saglıkla kavuşurum ..

X