2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Lucrini ücretli mi aldınız sgk karşılamıyor sanırım, benim adetin 3. günü ama hemen ol dedi doktor 3 aylık benimki
ödemiyormuş canım ya,
sordum hatta.. 3 eczane den bırınde buldum 1 tane.. 1200tl gıbı bıseydı fıyatı..
3 ay mı kullanacaksın kuzum ?

ödemiyormuş canım ya,
sordum hatta.. 3 eczane den bırınde buldum 1 tane.. 1200tl gıbı bıseydı fıyatı..
3 ay mı kullanacaksın kuzum ?
Evet 11.25 lik 1 tane , tüp bebek raporum var ama beni kapsamıyormuş, Allah uzak etsin kanserli hastalar vs ödeniyormuş.
3,75 lik 1 aylık 1 kutu var sadece dedi benimde 3 ay kullanmam gerektiği için doktor direk 3 aylığı yazdı.
adetin 3.günündeyim hemen ol dedi doktor ama bazı yerlerde adetin 21.günü olmaktan bahsediyor kafam karıştı.

Evet 11.25 lik 1 tane , tüp bebek raporum var ama beni kapsamıyormuş, Allah uzak etsin kanserli hastalar vs ödeniyormuş.
3,75 lik 1 aylık 1 kutu var sadece dedi benimde 3 ay kullanmam gerektiği için doktor direk 3 aylığı yazdı.
adetin 3.günündeyim hemen ol dedi doktor ama bazı yerlerde adetin 21.günü olmaktan bahsediyor kafam karıştı.
Allah korusun kuzu.
evet benımde raporum var ama lucrını karşılamıyor dediler .
doktorun daha ıyı bulur ben tedavıye kasımda baslıycam ya bu ay 21.gün ıgne ol dedı bana..
sen bu adetle mı baslayacaksın ? yenı mı baslıyorsun sürece?

Lucrin ücretli mi alınıyor bana 3 aylık verdiler

Ben tek doz vuruldum, doktorun hemşiresi direk buraya gelin biz vuralım dedi, orada onlara ödedim. Ben sgk’lı değilim, özel bi sandık benim çalıştığım kurum, karşılaması için reçete fatura vs gerekecekti. Eczaneden almadığım için karşılatamadım. Şu an fiyatlar uçmuştur tabi.

Ben tek doz vuruldum, doktorun hemşiresi direk buraya gelin biz vuralım dedi, orada onlara ödedim. Ben sgk’lı değilim, özel bi sandık benim çalıştığım kurum, karşılaması için reçete fatura vs gerekecekti. Eczaneden almadığım için karşılatamadım. Şu an fiyatlar uçmuştur tabi.
2500 3 aylık olan, 1 aylık da 1200 küsür

senınde uzun protokol olmus sanırım degıl mı canım?
donduulmus transfer mı olmustun? kac yumoş toplandı

Evet uzun protokol. 17 yumurtacık, ama döllenip sağlıkla dondurulabilen 6 embriyo oldu. İkişer transfer edildi, ikinci transferde müjdeli haberi aldık şükür ❤️🧿
maşallah canım ya ne guzel,
bızde uc yıldıt beklıyoruz, 31 yasındayım bene amh 1,50..
ınsallaah bende kavusurum saglıkla yavruma.
burdaki tüm arkadaşlarım kavuşur,amiinn :KK200:

maşallah canım ya ne guzel,
bızde uc yıldıt beklıyoruz, 31 yasındayım bene amh 1,50..
ınsallaah bende kavusurum saglıkla yavruma.
burdaki tüm arkadaşlarım kavuşur,amiinn :KK200:

Yaş avantajın var, hiç hiç bozma moralini, amh 1’in çok altında olduğunda dahi olabiliyor. Olacak inşallah. Burada bekleyen herkesin inşallah güzel haberlerini alacağız ❤️

Yaş avantajın var, hiç hiç bozma moralini, amh 1’in çok altında olduğunda dahi olabiliyor. Olacak inşallah. Burada bekleyen herkesin inşallah güzel haberlerini alacağız ❤️
İnşallah kuzum,
Doktor yasa göre yumoslar az dedi ama önemli olan sağlıklı olması demişti.insallah hayırlısı ile sağlıkla bende kavuşurum yavruma💕😘

X