2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ozmut Ryamm neler yapıyorsunuz kızlar bir anda aklıma geldiniz gece nöbetlerinde umarım her şey yolundadır
Vallahi hiçbir değişiklik yok bende tüp bebek sonrası umudum yüksekti ama aylar oldu hala bi hareketlilik yok o yüzden değişen birşey de beklemelerce benim cephemde sen nasılsın nasıl gidiyor annelik bebiş iyi oldu mu

Canım inşallah en doğru zamanda kendiliğinden gelir sağlıkla kucağına alırsın ,biz de alışmaya çalışıyoruz gaz sancıları uykusuzluk vs tabi çok şükür halimize ama zorlamıyor değil

Kızlar merhaba forumdaki çoğu topice yazıyorum lütfen bana yardımcı olun. İlk tüp bebek denemem 25 yaşındayım pko var ama ultrason dışında hiçbir şekilde belirti yok normal yoldan bir düşüğüm var nerdeyse 1 sene olacak.12 yumurta toplandı ve sadece 5. Güne 1 6. Güne 1 olmak üzere 2 embriyo donduruldu şimdi doktorum bence tek embriyo transferi yapalım ama sen bilirsin istersen çifte koyarım başka embriyo kalmaz diyor ama burda okuduklarından gördüklerimden çift koydurmak gebelik şansını daha cok arttırıyor gerçekten o kadar bunaldım ki cok yoruldum

Hanimlar merhaba ankarada devlet hastanesinde tedavi goren var mi acaba

Zamanını sabredip görmekten başka birşey gelmiyor elimden bakalım , yaa kolik mi rabbim bol uykular nasip etsin bebişlereee inşallah sağlıkla büyüdüklerrrr

Canım oldu da tutmadı kalan emriyo yu koymakta çok zahmetli yeni bir transfer süreci 2 sini de koydur ve şansını artır bence olmazsa yeni bir sayfa ile tekraf başlamak daha iyi olabilir 5. Gün emriyo su 6. Günden daha kaliteli tabiki karar eşinle birlikte ama ben olsam doktorum olanak sağlıyorsa öyle yaptırır dım kş öyle yaptırdım benimde 5. Ve 6. Gün 2 tane vardı çift transfer yaptırdım he kimyasal oldu ama olsun demekki ikisi de sağlıksız mş

Bugün birinin 18 sağlıklı kaliteli 5.gün emriyosuna NGS genetik ayiklama yapıldı ve sadece 1 sağlıklı geldi yani 5.güne gelip kaliteli olması değil genetikten sağlıklı olması gerekiyor sizin dediğiniz gibi saglikszmis

Evet bizde düşündük çift koydurmaya karar verdik inşallah hayırlı sonuçlar alırım

Zamanını sabredip görmekten başka birşey gelmiyor elimden bakalım , yaa kolik mi rabbim bol uykular nasip etsin bebişlereee inşallah sağlıkla büyüdüklerrrr
Kolik değilse de zorluyor canım çok şükür tatlı zorluklar diyelim en kısa ve en doğru zamanda sağlıkla nasip olsun sana da ozmuttan haberin var mı canım

Kızlar ben de kervana dün katıldım..
İlk ve son olmasını umuyorum..
İlk iğneden tökezledim çünkü.. Vuramadık bir türlü küçücük iğne beni nasıl strese soktu.. Eşimde benden panik.. Eczanede vurdurdum.. Ama devamlılıkta zorlar kendim alışmam lazım herkes gibi..
İlk iğneyi cesaret edip bi yapabilsrm devamı gelcek te.. Minik minik kızardı hep..

kızlar merhaba , tüp bebeğe başladım bugun iğnelerimi vurulacağım ama merıofert 150ml eksıgım var ..
20 adet yazmıstı doktorum 13tane bulabıldım..
elinde olan var mı bana yardımcı olabilir misiniz ?Meriofert 150

Evet canım prematüre doğdu bizi bir korkuttu yoğun bakım vs ama şu an evdeyiz çok şükür bir buçuk ay erken geldi
oyyy canım benım
Rabbım sana bagışlasın ınsallah hayırlı evlat olsun. saglıklı olsun.
çok şükür atlatmışsınız
bende bugun iğnelerıme baslıyorum ınsallah bende yavruma saglıkla kavuşurum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…