2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kız kim o bizde baktıralım

Kız kim o bizde baktıralım
Ahahahahah ciddi misin?Bu arada bana şimdi değil gebelik 7 vakte kadar gözükecek dedi 7 gün 7 hafta 7 ay olabilir dedi şaşırdım kaybın olmuş senin demi hatta 3 düşük görüyorum öyle mi deyince tüylerim diken diken oldu ürperdim şok oldum

Meraklıyımdır ben öyle şeylere transfer olduğunu söylemiş miydin

Benim bir tarafım inanır bu tarz şeylere bir tarafım inanmaz
Ya aslında ben de çok inanarak sormadım sadece merak ettim dediğim gibi ve çok şaşırdım. Allah tan hayırlısını dilemek her şeyin en yücesi olursa mutluluktan ağlarım ama olmazsa da artık üzülüp de ağlamayacam gezerim tozarım ertelediğim o kadar çok şey var ki onları yaparım dünyanın sonu değil sonuçta ben 1 yılda 3 kez doğal yolla hamile kaldım hatta 1 i 9 haftalıktı kaybettiğimde. 2 gebeliğim 2 ay üst üste oldu. Yani demem o ki bu 3.tüp bebek deneyimim 3 ünde de gebelik dahi olmadıysa vardır bunun da bi hikmeti

Canim benim insallah aminnnn 2 side tuttu dimek

Cevapladığınız için çook teşekkür ederim. aaa ikiz mi sizin :) inşallahh alırsınız kucağınıza bebelerinizi. Muhtemelen bende adet olamıcam direk yumurta büyütücü horman tedavisine başlıcaz. sonrasında her şey yolunda giderse inş çatlatma iğnesi , yumurta toplama belki (rahmin kalınlaşması için ilaç )daha sonrasında transfer tabi bu sırada hep muayne ve kan tahlilleri ile karar verilecek.Bakalım bakalım ilk denemem çok heyecanlı sabırsız ve meraklıyım :). yaa çok incesinizz çok teşekkür ederim.

Kızlar bugün 7.günüm c. Tesi sabah kan verecem bakalım. Ve kendimi adet olmuşum gibi boş hafif hissediyorum

Kızlar biliyorum en iyisini en doğrusunu doktorlar bilir ama tecrübelerinize dayanarak soruyorum hiç bir sağlık problemi yokken neden gebe kalmakta bu kadar zorlanıyo olabilirim? Genetik pıhtılaşma vs testler yaptırdım eşim de yaptırdı. Rahim filmi histeroskopi vs her şey gayet iyi ve sorunsuz.. Etrafımdaki çoğu çiftten hatta belki de hepsinden daha mutlu bi evliliğim var neden olmuyo anlamıyorum

Kısmet işte canım ..
hiç böyle düşünüp kafanı yorma mutlaka bir zamanı var en azından hayatında herşey yolunda ve saglıklısın.
bi bakmışsın herşey değişmiş. Şuanda olmuyor olması olmayacak demek değil
Dur bakalım daha test günün gelmedi belkide tutundu bebişler
Evde test falan yaptın mı ?

Kızlar bugün 7.günüm c. Tesi sabah kan verecem bakalım. Ve kendimi adet olmuşum gibi boş hafif hissediyorum
Bilemessin canim hic belirti olmayipda pozitif goren cok. Kendini strese sokma. Sabret cumartesiye kadar. Sen cumartesi ogrencen. Ya ben napim. Haftaya cumartesi tahlil vericez.

Yok c. Tesi gününü bekliyorum inşallah bi gün sağlıklı bir pozitifi görürüm isteyen herkes gibi

Bilemessin canim hic belirti olmayipda pozitif goren cok. Kendini strese sokma. Sabret cumartesiye kadar. Sen cumartesi ogrencen. Ya ben napim. Haftaya cumartesi tahlil vericez.
Abooo niye o kadar geç Evdeki yaramazın yüzünü gördükçe bile gülesim geliyo o yüzden çok şükür stresli falan değilim sadece sorguluyorum dikkatimizden kaçan ne olabilir diye

Abooo niye o kadar geç Evdeki yaramazın yüzünü gördükçe bile gülesim geliyo o yüzden çok şükür stresli falan değilim sadece sorguluyorum dikkatimizden kaçan ne olabilir diye
Yuksek deger görüp veya negatifse ona gore daha kesin sonuc olacak diye transfer gunu haric 14 gun sonrasina kan tahlili istiyor. Kedin varken tabi mutlu olursun karin agrisi kasik agrisi şişkinlik yokmu ? Gerci kisiye gore degisir belirtiler ama vardir illa belirti

Kız bendeki kedi değil köpek benim baktığım kediler mahallede evdeki sıpa köpek transferden 4 gün sonra şişkinlik kasık ağrısı vs oldu epey sanki adetin ilk günü gibi sonra bi anda kesildi şişkinlik bi anda söndü sanki adet olmuşum gibi ordan tutmadı herhalde diye düşündüm çünkü ilk 2 transferde de böyle oldu

Oh mahallede kedi evde köpek cok sanslisin. valla canim umarim düşündüğün gibi olmamıştır. Zaten 1 gunun kaldi. Biraz daha sabir cumartesi ogreneceksin. Sakin strese girme rahat ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…