2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Lucrin mi bana lucrin yapmışlardı hemşireler 1 aylık olanadan tedavimde baya etksi oldu bir sonraki ay transfer oldu çok şükür hamileyim darısı başımıza İnşallah 🤲🏻 Ağrılar normal bendede olmuştu endişelenmeyin :)
Merhabaaaa sizi tebrik ediyoruum rabbim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Lucrin 11,25 3 aylık menopozu görünce yazmadan duramadım. Adetimin 2. Günü vurundum bende çikolata kistim var 3 ay sonra yumurta büyütücü hormon kullanacağımızı bahsetti doktor. Ama benim bazı sorularım var 3 ayın sonu ben adet olucak mıyım ya da olmadan mı yumurta büyütmeye başlıcaz büyütüp çatlatıp toplanıp rahim uygunluğuna göre transfer mi yapılıcak ? Doktora soramıyorum en azından şu 3 ay beklemem lazım 20 kasım da görüşcez. Ama o zamana kadar öğrenmem lazım çok uzattım kusura bakmayın yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

Rahat olunca sonuca ulasmak daha kolay olur. Bu kez bende cok rahatim nedense😁😁😁 sabirli olacağım kan tahlilini beklicem. Guzel geçiyor gunlerde. Ruyamda ise gitmisim bugun kendime kizdim ne işi var evde niye oturmadım 🥰🥰🥰🥰
Aşılamalarda çok aşırı stresliydim ama transferde çok rahattım geçen hafta pazartesi histeroskopi oldum onda da çok rahattım genelde bir operasyona girerken insan stres olur bende hiç stres heycan yoktu. İnşallah pozitifi alırsınız canım

Aşılamalarda çok aşırı stresliydim ama transferde çok rahattım geçen hafta pazartesi histeroskopi oldum onda da çok rahattım genelde bir operasyona girerken insan stres olur bende hiç stres heycan yoktu. İnşallah pozitifi alırsınız canım
Birde insan bikac denemeden sonra akisa birakiyoruz. Kismetse allahin izniyle olur dedigimiz noktada pozitif oluyor. Amin insallah sizde yakinda pozitifi goreceksiniz insallah ❣❣❣

En azından hamile kalabilldiğimi gördüm bu bile benim için çok büyük bir şey
Allah kucagini tez dolduracak insallah canim. Kesinlikle onemli kendiliginden hamile kalabilmek. Benimde kendiliginden 2 dusugum oldu. 3 kezde tup bebek denedik. Benimde bu insallah tutarsa sonrakide kendiliginden olur umarim. 2 saglikli cocugum olsa dünyalar benim olur. 🥰🥰🥰🥰

Selam kızlar ;
Yeni transferler bekleme heyecanı sarmış yine.. umarım güzel haberler alır sağlıkla bebeklerinizi kıcağınıza alırsın. Bekleyenler de en kısa zamanda çift çizgi ile başlayan mükemmel bir yolculuğa çıkarlar….

Merhabaaaa sizi tebrik ediyoruum rabbim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Lucrin 11,25 3 aylık menopozu görünce yazmadan duramadım. Adetimin 2. Günü vurundum bende çikolata kistim var 3 ay sonra yumurta büyütücü hormon kullanacağımızı bahsetti doktor. Ama benim bazı sorularım var 3 ayın sonu ben adet olucak mıyım ya da olmadan mı yumurta büyütmeye başlıcaz büyütüp çatlatıp toplanıp rahim uygunluğuna göre transfer mi yapılıcak ? Doktora soramıyorum en azından şu 3 ay beklemem lazım 20 kasım da görüşcez. Ama o zamana kadar öğrenmem lazım çok uzattım kusura bakmayın yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
Merhabalaar :) Güzel dilekleriniz için teşekkür ederimm yazalı ne kadar geçti bilmiyorum ama benim erkenci miniklerim doğdular bile :) İnşallah kucağıma almakta nasip olur 🤗 ben adet olamamıştım hafif lekelenmem olmuştu sonra rahim kalınlaşması için ilaç kullanmaya başladık bir sorun yaşamadım . Ama sizin durumunuzda tabi yumurtlamayı başlatmak gerekir bunun için adet olmanıza gerek olmaz ama adet oladabilirsiniz eğer olmazsanız doktorun vereceği ilaçlarla adet olursunuz yada yumurtaları uyarıcı ilaca başlarlar bu doktorunuza kalmış bir durum İnşallah hakkınızda hayırlısı olur kistik durumlarda çok etkili bir iğne ben resmen boşa 3 transfer atlatmışım dedim bu tedavi şeklini görünce benimde sol tüpüm kapatıldı ameliyatla fakat sızıntıdan dolayı şişip kist olmuştu ve rahmi olumsuz etkiliyordu çok şükür sorun yaşamadım :) inşaallah yarıdıncı olabilmişimdir başka sorunuz olursa lütfen sorun bende danışırım bilmesem bile bu arada 20 kasım doğum günüm aklıma muhakkak gelirsiniz sizin içinde dua ederim minik meleklerimle 🤍

Kızlar bugün sosyal medyada takılırken bi yayına denk geldim su falı bakıyordu ben de soru sordum biliyorum Allah'tan başkası bilemez tamamen merakıma yenik düştüm. Kadın bana 3 kaybın olmuş dedi şok oldum 2 çocuğun olacak 1 erkek 1 kız dedi hala şoktayım 🤭
Canim,uzaktan uzaktan takip ediyorum surecini.
Insallah guzel sonuclarini alacagiz,ben de cok pozitif dusunuyorum senin adina🌸
Olacagi zaman en dogru zaman oluyor gercekten.
Her sey gonlunce olsun insallah🙌
Guzel haberlerini bekliyoruz.

Canim,uzaktan uzaktan takip ediyorum surecini.
Insallah guzel sonuclarini alacagiz,ben de cok pozitif dusunuyorum senin adina🌸
Olacagi zaman en dogru zaman oluyor gercekten.
Her sey gonlunce olsun insallah🙌
Guzel haberlerini bekliyoruz.
Çooook teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin çok sağol🙏🙏❤️

X