2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bi pozitif görürsün ❤️ ben anlayamıyorum ya tüp bebek de ihtimal çok çok fazla 2 kez denedik olmadı gebelik doğal yolla daha kolay hamile kaldım ben devamı gelmedi tabi orası ayrı 🤷
Bn henüz hiç hamile kalamadım orta da hiç bişey yok beni üzen bu işte eşim de herşey yolunda bn de de aynı ama olmadı nasip olmayınca olmuyor

Ryamm Ryamm canım nasılsın nasıl gidiyor neler yapıyorsun ? Burayı takip edemiyorum hiç ama aklıma geldin öyle
Bayadır girmiyorum bende ya doktora gidiyorum yine prolaktin 65 çıktı TSH 6.67 ilaç kullanıyorum şekerim de sınırda çıktı adet gecikmesi yaşıyordum 2 aydır prolaktin yüzünden miş meğer bakalım düşecek mi 🤷 sen napıyor sun hamilelik nasıl geçiyor kan sorunun sana sorun çıkarmıyor umarım az kaldı doğuma nerede yapıcaksın🥰

Mrb canım benim 8 Ağustos ta Bir tane 5.gun embriyosu transfer oldum maalesef kimyasal gebelik oldu yine geride 10 tane dondurulmuş embriyo var ama öncesinde tekrar histereskopi yapılacak ondan sonra tekrar transfer olacak üç ayı bulur galiba tekrar transfer olması 😇 pozitif gören arkadaşları tebrik ediyorum darısı biz bekleyenlere inşallah 💕
Hakkında hayırlısı olsun canım benim inşallah histeroskopi çok kolay bişey ♥️ inşallah sonrasında güzel sonuçlar alırısn ♥️

Bn henüz hiç hamile kalamadım orta da hiç bişey yok beni üzen bu işte eşim de herşey yolunda bn de de aynı ama olmadı nasip olmayınca olmuyor
Nasip olmayınca olmuyor dua etmek ve sabretmekten başka çare yok vardır illaki herşeyde bir hayır ♥️

Hakkında hayırlısı olsun canım benim inşallah histeroskopi çok kolay bişey ♥️ inşallah sonrasında güzel sonuçlar alırısn ♥️
Evet kuzum sağol dün oldum histereskopi yi doktorum iyiki oldun dedi içeri yapışmış tekrar ondan kimyasal gebelik oldu büyük ihtimalle Kasım ayında transfer olacak tekrar bir aksilik çıkmazsa 🥰

Evet kuzum sağol dün oldum histereskopi yi doktorum iyiki oldun dedi içeri yapışmış tekrar ondan kimyasal gebelik oldu büyük ihtimalle Kasım ayında transfer olacak tekrar bir aksilik çıkmazsa 🥰
Kuzum geçmiş olsun 🥺 herşeyin bir zamanı var inan, bebişinle kasımda kavuşacaksınız demek ki 😍

Hayırlı geceler kızlar bende aranıza katılmak istiyorum 🥰
İki faktörlü sorun bizimkisi bende pcos eşimde sperm azlığı var
Dört yıl önce tüp bebekle hamile kaldım bir oğlum var
Şimdi de önümüzdeki hafta tarnsfer olacağım🥰🤗 2adet 5.gun embrisyosu 🤩
İnşallah hayırlı sonuçlar olur hepimize sağlıklı gebelik nasip olsun 🤲🏻🌼
Salih Saliha evlatlarla mujdelenelim 🤲🏻🌺

X