2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu arada birsz rahatladiktan sonra transfer öncedi otele tatile gitmeyi planliyoruz sorum su: opudan iki hafta sonra denize veya havuza girmekte skainca olur mu ?

Bu arada birsz rahatladiktan sonra transfer öncedi otele tatile gitmeyi planliyoruz sorum su: opudan iki hafta sonra denize veya havuza girmekte skainca olur mu ?
Bana normal hayatına devam et demişlerdi. Yine de ben havuza girmemiştim, enfeksiyon kapmamak için. Ayrıca opudan 2 hafta sonra adet dönemine de denk gelebilirsin.

Selam kizlar , bende dun basladim tedaviye suan 3 yumurtam var buna da sukur malum amh dusuk olunca yumurta da az oluyor, 5. Gune yollamak istiyorum aslinda bu sefer ama az yumurta olursa elimizde o riske girmeyiz dedi doktor bakalim neler bekliyor beni. Fiystlarin masallahi var.

Havuza ben normal zamanda bile girmiyorum ama bence denizin bir sakincasi olmaz yine de doktorunuza bence bir sorun, kafaniz rahatlar.

Hayirli olsun surecin kuzum . Insallah sonucu bebiş olur amh kac benimde düşüktü 3 yumurtam çıkmıştı 2 si dollenmisti.

Hayirli olsun surecin kuzum . Insallah sonucu bebiş olur amh kac benimde düşüktü 3 yumurtam çıkmıştı 2 si dollenmisti.
0.78 canim , cok tesekkur ederim seninki kacti? Benim de bir oncekinde toplandiginda 4 vardi 2 si dollendi , oyuzden de 3. Gun embriyosu olarak koymustuk ama olmadi maalesef.

0.78 canim , cok tesekkur ederim seninki kacti? Benim de bir oncekinde toplandiginda 4 vardi 2 si dollendi , oyuzden de 3. Gun embriyosu olarak koymustuk ama olmadi maalesef.
Benimde hemen hemen o civardaydi rezervin azalmış dedi doktorum. 2 dölleneni 3. Gün transfer oldu kimyasal oldu kismet değilmiş malesef

Benimde hemen hemen o civardaydi rezervin azalmış dedi doktorum. 2 dölleneni 3. Gün transfer oldu kimyasal oldu kismet değilmiş malesef
Benimde senin gibi oldu tek fark benim kimyasal bile olmadi , sonrasinda hamile kaldim ama dis gebelik cikti, insallah yakin zamanda hersey istedigin gibi olur

kızlar merhabaaaaa, herkes iyidir umarım, gün geçtikçe heyecan artıyor, bende bir ara amh a tekrar baktırmam lazım, rezervler daha ne kadar azaldı acaba :)

Ben kimyasal oldum tüp bebekte. Benim doktor hiç bundan bahsetmiyor ya. Güzel bir şeymiş ama

Ben kimyasal oldum tüp bebekte. Benim doktor hiç bundan bahsetmiyor ya. Güzel bir şeymiş ama
Geçmiş olsun canım. İnşallah bir sonraki denemede sağlıklı bir gebelik olur ve kalp atışını duyarsın Çok farklı uygulamalar var araştırınca öğreniyorsun. Ama doktorların yaklaşımları da farklı. Doktorunla birlikte ne olacağına karar vermelisin. Her şey gönlünce olsun

Aynı benim embriyolarda böyle 3. Günde 1. Kalite sonra yavaşlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…