2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar dün opu oldum, resmen karnımın içi hava dolu gibi ağrı da yapıyor kıpırdatmıyor normal ni

Kızlar dün opu oldum, resmen karnımın içi hava dolu gibi ağrı da yapıyor kıpırdatmıyor normal ni
Hayırlı olsun. Normal. İşlemden sonra ayağa kalktım ağrıdan bayıldım. Ben de 2 gün çektim ağrıyı, sonra geçti. Özellikle omuzlarım sırtım ağrımıştı. Yanımda opudan cıkan kadın 20 dk sonra rahatlıkla kalktı, pantolon giyerken zıpladı, ben yere basamamıştım. Bünye ile alakalı sanırım

Gaz veriyorlar canım daha net görebilmek için o yüzden hava dolu.bana opu sonrası sıkıntı yaşamayım diye bi serum takmışlardı hastanede hiçbişey anlamadım.eve gelince hissettim gazı.1-2 gün sonra geçiyor endişelenme.bu sürede bol bol gaz çıkartacaksın

Ben pztsi oldum cnm, hala karnim cok sis. Ilk 2 gun ne tarafa donup yatacagimi bilemedim. Sık idrara cikiyorum cunku hemen agri yapiyor. Ustelik cok yumurta da toplanmadi. Gaz, ise icimi delip geciyor resmen Cok yumurtan toplandiysa dikkat et yine de. Ben normalde de kabizlik cektigimden dr. dupalac verdi, ona ragmen hala normal hayatima donemedim. Bunye meselesi malesef.

Bilgiler için teşekkürler 15 yumurta toplandı ama cidden cektiriyor rabbim yardımcımız olsun insan oturamuyor o derece sıkıntı yaratıyor

Yumurtlama tarihini biliyor musun? önemli olan yumurtlama tarihi ya sonuçta.. ona göre bakmak lazım

Yumurtlama tarihini biliyor musun? önemli olan yumurtlama tarihi ya sonuçta.. ona göre bakmak lazım
Hiç bir fikrim yok inan ki bugün 50. Günü normalde 28 günde bir oluyor 22 gündür geçti dün yine ip gibi gelmişti akıntım da bugünde pembemsi geldi akıntım da âdet başlangıcımı ne bilmiyorum progestan da kullanıyorum yani kimyasal yıldırmadı beni de şu belirsizliğe yıldım yemin ederim ya

Kızlarım biz bebeği gördük kalp atışınıda duyduk çok şükür
Dualarımdasınız inşallah
Gözün aydın olsun canım benim rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah çok kolay ve güzel bir hamilelik geçir darısı biz bekleyenlerin başına

Ben o kısmı kaçırmışım Protestan neden kullanıyorsun ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…