2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kendine şans ver yaz geçene kadar belli olmaz bu işler olmazsa dediğin gibi Zaten devam sonrasında inşallah gönlünce olsun ben hala âdet olmadım ama diğer döngü günüme 1 hafta kaldı ayın 15 i diğer âdet tarihim ben tekrar ne zaman test yapmalıyım kafam o kadar karışık kiii

Bende 2 tane var Kocaeli deyim ama ben

Merhaba biz de yarin ögrendcez bakslim kac döllenecek vs . Bir sorum var neye göre taze veya sonmus transfer oluyof
Progestan seviyene ve rahminin kalınlığına göre canım bide ben klomen+meriofert kullandım klomen kullanılan hastalar da dondurulmuş yapıyoruz demişti benim merkezim

günaydın kızlar, şimdi bir yazı okudum, ilaçlara zam gelecek imiş kızlar vermiyorlar, çok sinir bozucu bir durum

günaydın kızlar, şimdi bir yazı okudum, ilaçlara zam gelecek imiş kızlar vermiyorlar, çok sinir bozucu bir durum
Elinde kalan ilaçları hediye edenler var. Önceden izin yoktu şimdi bulunamıyor diye bu sayfada herkes birbirine gönderiyor. Gerekli ilaçlar için başlık açabilirsin, yardımcı olan birileri çıkar inşallah. Ben de elimde kalınca tüp bebek merkezine zekat niyetine bırakıyorum. Bazısı soğuk saklandığı için kargoda gitmiyor.

evet canım mantıklı ama cetrotide soğuk saklanan iğne, onu nasıl bulucam bilemedim

te sen koaelinde ben mersinde zaten sen sonra başlamayacak mısın canım
Ben tee kışa başlıcam yakın olsaydık işin görülsün sonuçta ne olacak verirdim daha önce başkasına göndermiştim ilaç öyle ama bu soğuk muhafaza ya öyle olmasaydı iyi olurdu

te sen koaelinde ben mersinde zaten sen sonra başlamayacak mısın canım
temmuz sonu ağustos başı gibi, şimdi bir 21 günlük hormon ilacına başlattı ve hastane 2 haftalık cihaz bakımına giriyor ondan ötürü temmuz sonu ya da ağustos başına denk gelecek adete göre başlayacak

Ben tee kışa başlıcam yakın olsaydık işin görülsün sonuçta ne olacak verirdim daha önce başkasına göndermiştim ilaç öyle ama bu soğuk muhafaza ya öyle olmasaydı iyi olurdu
ayyy canımsın vallahi, kuzu onu köpüklü muhafaza eden özel kutularda gönderim yapıyorlarmış, ve hızlı ekspres ile sanırım, eczacılar gönderimi biliyorlarmış

evet canım mantıklı ama cetrotide soğuk saklanan iğne, onu nasıl bulucam bilemedim
Cetrotide yok diye bana baska protokol uyguladilar cnm. Hemsire oyle demisti. Sorsan mi acaba. Tabi hepimizin durumu farkli. Ben ilk gunden son catlatma ignesinin gunu de dahil olmak uzere hergun gonapeptyl kullandim. Cetrotide kullanmadim. Ayni isi yapiyormus. Gerci merkezin de mutlaka biliyordur ama bu ilac bulamama konusu gercekten cok sikintili.

ısrarla bu ilaç başkası olmaz dedilerdi, muadili de yokmuş, 3 tane buldum ama 1 tane eksiğim kaldı

Amin canım benim inşallah. Bu toplum baskı yüzünden eşimle uzağa taşınma fikrini bile konuştuk

Embriyologue ne demek

ayyy canımsın vallahi, kuzu onu köpüklü muhafaza eden özel kutularda gönderim yapıyorlarmış, ve hızlı ekspres ile sanırım, eczacılar gönderimi biliyorlarmış
Bayramdan sonra bi bakalım canım sende sor kargo firmalarına olursa neden olmasın hızlı gitmesi önemli
Cetrotide soğuk zincir değil canım ama bulunmuyor ilaç piyasada yok sanki
Bana da mutlaka dolapta sakla demişti sebzelik kısmında saklıyorum bende o yüzden gönderimi nasıl olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…