2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde sol kasığımda oluyor o dediğin ağrı ay hadi bakalım ne olacak akıbetimiz ne zaman yapcan sen test çarşamba sabahı bir kere daha test yapıcam ben
Ben bu hafta test yapmicam. Haftaya düşünürüm. Test icin erken benim. Valla boyle tuttuysa cok gülerim insallah ya ignesiz bebis sahibi olmak guzel

M Mrym44 canım senin kontrolün ne zamandı geçen pazartesi Gümüşhane’den bi hastası vardı Ufuk hocanın acaba dedim sen miydin
İyiyim canım sağolasın evet geçen hafta pazartesi günü acil biz gelmiştik ikiz gebelik ya rahim ağzında açılma oldu hunileşme oldu acil serklaj yapıldı 3 gün hastanede kaldık Çarşamba günü çıktık riskli durumum hala devam ediyor bakalım hayırlısı inş sağlıkla vaktinde gelirler sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

Vallaha şuan istanbuldayız ama etraf ildeki tüm eczanelere gidebiliriz
Merhaba sırf sizin için üye oldum. Bende çok aradım Acıbadem maslak hastanesinde bugün vardı ama benim elimde olduğu için istemedim çünkü ben buldum oraya bir gidip sorun

Çok geçmiş olsun canım ya şimdi nasılsın 23. Haftada mısın
Bende iyi çok şükür sorun yaşamıyoruz

Kızlar resmen su gibi akıntım olmuş sanki altımı ıslatmışım gibi peçeteye de silerken kahverengi sümüksü bi şey geldi
Benim de böyle oldu. Kahverengi sümüksü bir şey gelmişti. Çok şükür tutunma kanamasıymış. İnşallah senin de öyledir kuzum, kalbimden seninde pozitif gibi geçti

Resmen benim yaşadığımı anlatmışsınız

Ay 6+5te tek kese tek kalp atışı diye rahatlamıştım ama sen korkuttun gözümüöyle bir sürpriz yaparlar mı kiii
Kızlar , ben tedaviye başladım cetrotide yazdı doktor resmen hiç bir yerde bulamıyorum önceden denseydi Almanyadan getirirdim nasıl yapacağım şaşırdım
Canım brn Ankara gümüş eczanesinde bulmuştum. Orda da yaşamıyorum ama tesadüf eğitim için gitmem gerekti ilacı almama vesile oldu. Taze transfer planlıyorsa Dr un tarlusal kullanımını istemiyorlar. Umarım bulursun sen de..
Kızlar resmen su gibi akıntım olmuş sanki altımı ıslatmışım gibi peçeteye de silerken kahverengi sümüksü bi şey geldi
Benim de transferin 9.günü olmuştu hatta öyle ki bacağımdan aşağı akmıştı acayip şaşırmıştım renksiz kokusuz. Fitilin geri gelmesi değildi kesinlikle bir daha da hiç olmadı. Güzel haberler al inş

Evet sağlıklı gelişim gösteriyorlar dedi inşallah İlk tedavimiz ya biraz panik oluyoruz.düne kadar 8 çocuğumuz var diyorduk bugün 5 oldu
Benimde 8 toplandı 4ü 3. Güne gitti.ondan sonra dondurdular transfer olmadan önce çözdüler 5. Güne gidilmesini bekledik 3 tanesi 5. Güne gitti çok şükür ikisini transfer ettiler 1 tanesini dondurdular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…