2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaptım ki sabah çıkmadı 🤷
Canım sen bilirsin ama ya varsa da tutunmaya çalışıyorsa desteklemek için ilaç vs verilirdi progestan gibi ben olsam kan verip netleştirmesi tercih ederdim ama sanki olursa da testte çıkardı bu kadar gecikmeye diye de düşünüyor olabilirsin orada da haklısın enteresan bir durum

Transfer günü sayılmadığı için evet🤭 inşallah canım hepimiz 🤲🤲🌺 bugün iğnemi oldum perşembe yine vurulacam onu da vurulayım sonra da iğnem pazar günü. Pazar iğnemi vurulmadan önce bi test yaptırayım duruma göre vurulayım iğnemi diye düşündüm. Pozitifse vurulayım negatifse boşu boşuna vurulmayım dedim 🤷
İnşallah pozitiftir canım. Belirti falan yoktur zaten şu an erken daha bence. Kan vereceksin dimi çünkü bazen testte çıkmayabilliyor. Ne iğnesi vurunuyorsun ki?

Ben de tek yumurta ikizi olsun çok isterdim birbirinin aynıları🤭🤭😅 ilki de tekti tutmadı bu da tek artık bu da tutmazsa (inşallah tutar🤲) çift verecek doktorum 🤷
Tek yumurta ikizi olursa birde aynı cinsiyette olursa ben karıştırırım çocukları😂😂 beni artık hep kandırır sıpalar 😂😂

Kızlar ya hiç heyecanım yok geçen transferde test yapıp durmuştum şimdi test vs yapasım da yok hiç 🙈 laçkalaştım resmen 🤭😅
Harika gidiyorsun canım.. beklemek en iyisi çünkü hem heves kırılıyor hem de kendine umut veriyorsun falan tam bir sinir harbi 🤣🤣 pazar günü güzel haberler alacağız senden eminim 🌸

Harika gidiyorsun canım.. beklemek en iyisi çünkü hem heves kırılıyor hem de kendine umut veriyorsun falan tam bir sinir harbi 🤣🤣 pazar günü güzel haberler alacağız senden eminim 🌸
Gerçekten öyle 🙈 c tesi verecem kanı pazar iğnem var duruma göre vurulurum iğnemi diye düşündüm geçenki gibi yani 🤷

Şu leke gelmeseydi o çok kafamı karıştırdı ama bişey çıkmayadabilir dediğin gibi sonuçta tonla ilaç kullandık , ne zaman atarız acaba vücuttan bunları yaa baksana hepimiz de bi dengesizlik oldu
Tam dengesiz olduk valla 😂😂😂 ama yani leke gelmis devami olmamis umutluyum senden benim daha yarin regli gunum gecikme olmadi sadece 1 haftadır karin agrisi sag kasikta agri bebis var gibi dusundurdu.

Canım sen bilirsin ama ya varsa da tutunmaya çalışıyorsa desteklemek için ilaç vs verilirdi progestan gibi ben olsam kan verip netleştirmesi tercih ederdim ama sanki olursa da testte çıkardı bu kadar gecikmeye diye de düşünüyor olabilirsin orada da haklısın enteresan bir durum
Dediğin de mantıklı aslında netleştirip ona göre önlem almak da gerekir yarın araba yokta çarşamba günü gidip kan vereyim bari ona göre bi doktora görünmem gerekir varsa da yoksa da niye geciktim diye

Tam dengesiz olduk valla 😂😂😂 ama yani leke gelmis devami olmamis umutluyum senden benim daha yarin regli gunum gecikme olmadi sadece 1 haftadır karin agrisi sag kasikta agri bebis var gibi dusundurdu.
Benimde sol kasığımda oluyor o dediğin ağrı ay hadi bakalım ne olacak akıbetimiz ne zaman yapcan sen test 🤭🤭 çarşamba sabahı bir kere daha test yapıcam ben

X