2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Acaba doktoruna mi sorsan simdi yanlış birsey demek istemeyiz 14. Gun mu transferin olucak
Doktoruma sormadim artik ama yapan kisiye sordum oda daha iyi olur dedi transfer oncesi rahim icinde iyi geliyormus Yaptirdim artik bugun Tam transferi bilmiyorum dahaa 10 mart randevum var ama o gun transfer gunu belirlenecek insallah, sende durumlar nasil suan

Bende transfer hazırlığı için gidiyorm iğne ilaç vericek büyük ihtimalle tam bende bilmiyorm

Yaaaa çok sevindim bak nasil rahatatti kac gündür onun stresi vardi
Hadu darısı basima ise bugun su torbamla geldim agrim olursa diye
Hadi muayene sonucunu bekliyorum heyecanla
Kan sonucunu bekliyorum bi saat sonra muane gircem acaip heycan var suan icimde seninkide gelsin de beraber transfere hazirlanalm

Kan sonucunu bekliyorum bi saat sonra muane gircem acaip heycan var suan icimde seninkide gelsin de beraber transfere hazirlanalm
Simdi yapilanlari yaz olur mu kanı ne icin verdin hormon testi falan mi ayy ben senin yerinede heyecanliyim suan bir aydan fazla olacak bunu bekliuorduk

Simdi yapilanlari yaz olur mu kanı ne icin verdin hormon testi falan mi ayy ben senin yerinede heyecanliyim suan bir aydan fazla olacak bunu bekliuorduk
Hakkaten ya ben ne kadar stresliysem sizede yansittim valla k.bkmayin terzi kendi sökügunu dikemezmis cok guzel moral veririm ama kendime degl hormon icin verdim bi saate cikacak bakalm nasilmis benim hormonlar

Hakkaten ya ben ne kadar stresliysem sizede yansittim valla k.bkmayin terzi kendi sökügunu dikemezmis cok guzel moral veririm ama kendime degl hormon icin verdim bi saate cikacak bakalm nasilmis benim hormonlar
Ay ne kusuru sacmalaamaaa bunun icin buradayiz zaten sadece bizim sansimiz surecimiz cogu kisiye göre şükür hizli ilerliyor ama bize beklerkeb zaman cok uzun gibi geliyor. Bana baktiginda daha kasimda ilk catlatma ignemi oldum ocakta hsg subatta ameliyat martta tup bebege geciyorm böyle bir hiz olamaz ama bana sor yil oldu gibi hadi hormanlar guzel cikacak insalaaah sonucu yaz hemen bak

Yazarm hemen ben ne kadar merak ediyosam sizde oyle ediyosunuz sanki bi yil yaslandim beklerken

Bende aynı sen gibi oldum adet oldum hemen 8 gün sürdü yaklaşık dün gece yine kabamam başladı geldik doktora bakalm insallah iyidir herşey benm sol tüp alınmştı sadeve

Yarim saat oldu doktorun yanından çıkalı hersey cok iyi normal rahimde bi sıkıntı yok dedi korasprin ostrojen folik asit verdi hazirliga basladik canim 13 martta muaneye gidicem
Yaaaa kıyamam nasıl moral oldu bana benöde dün kanamam ve ağrım başladı tekrar apar topar geldik şimdi doktoru bekliyoruz umarım bende senin gibi mutlu cıkarım sonrasında stres tavan suan bakalm hayırlısı

Bende aynı sen gibi oldum adet oldum hemen 8 gün sürdü yaklaşık dün gece yine kabamam başladı geldik doktora bakalm insallah iyidir herşey benm sol tüp alınmştı sadeve
Ameliyat sonrası Kanamayı adeti normal karşılıyorlar fakat uzun sürmesi sık olması bir Sinyaldir belki en iyisini doktor söyler şimdi inşallah her şey yolundadır senin için

Ayyy insallah canim valla guzel seyler soyler doktorun ben bi sıkıntı cikacak diye korktum sadece beraber seviniriz guzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…