2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 S_lidya kızlar bişey sorucam bugn ameliyat olalı 14 gun oldu üstüne hastalanmıştım ameliyatın 2. gunu biliyosunuz o yogun kanama bitti 7-8 gun sonra ama hala az az kahverengi lekelenmem oluyor hiçç bunu yaşayan var mı aranızda ? sol ve sag yumurtalık tarafıma agrı giriyor arada geçiyor hafif hffif ama lekelenme beni şüphelendiriyor doktora yazdm ama cevap alamadım ne yazık ki arıyorm açmıyo da değişik bir tip .çikolata kistlerini boşalttım demişti acaba ondan mı oluyr benm bildiğim eeger polipi ya da kist varsa ara kanama olur kafam karııştı valli

Yeni ameliyat oldun tekrar kist oluşması yada kistin içi tekrar dolmasi imkansiz heralde bi sene beklersin hadi yeni bi kist olusmus diye düşünürsün belkide icindeki kanlari hala atmamis olabilirsin belkide eski kanlar kalmıştır o dışına cikiyor olabilir mi

benim de akklıma o geldi istler boşaltıldı acaba onlar mı gerliyor diye rengi de kahverengi olunca ama ne bileyim bir yanım da tedirgin hazirana kadar bekleyelim dedik daha da artarsa kistler oda sıkıntılı şimdi habire karar değiştirip duruyorm bilmiyorm bir doktora muayene olsam aslında kist var mı yok mu bide yumurtalıklara baksalar rahatlayacam da işte alttan muayene yapılır mı bu sürecte onu da bilmiyorm enfeksiyon kapmamak icin bilemedim yani kafam karştı cok

Bence muaneye git farkli bi doktora alttan muane isteme bakmazlar zaten normal ultrasondada gözükür hersey

Bence muaneye git farkli bi doktora alttan muane isteme bakmazlar zaten normal ultrasondada gözükür hersey
hadi bu hafta da bekleyim diyorm devam ederse gideceim bir de doktor cevap verecek mi ayrıca tüp bebek doktoruna da sordum bakalım o ne diyecek.bende bunu taktım şimdi işte inşallah bişey yokru

Bitanem bende hic olmadi lekelenme aşırı akıntım var sadece hala yani gittikce azaldi ama hala normal zamana göre fazla agri da artik bu hafta hic olmadi ama 14. Gun haftamda agrim vardi

Gebelik için mi onerdiler sana yoksa arastirdin mi
Ben araştırdım aslında hacamat yaptıracaktım son anda akupunktura döndüm Mart ayında tedaviye başlayacağım tüp bebekte akupunkturun çok faydası oluyormuş tedavimle uyumlu bir şekilde gidecek seanslarım stres kontrolü hormon dengeleme rahim kanlandırma yumurta kalitesi için önemli bence denemeye değer yani

Bence de normaldir sonuçta bir operasyon oldu herkesin muhakkak vucut tepkileri farklidir bak bende de akinti yaptin:) telaslanma Opecert
Tüp bebek doktorum cebap yazdı agrılar iyileşme agrısı olabilir şiddeti artarsa mutlaka gelin görüşelim diye ama ara lekelenmeyle ilgili gene bişey demedi o değil de dun benim aklıma geldi yumurtlama zamanlarım dün tam yumurtalma gunuydu belki de ondan da olmuş olabilir diye düşündüm .birz daha bekleyeceğim o yuzden kistler boşaltıldı neticede belki ondan dolayı kahverengi gelmiş olabilir akıntı .onumuzdeki hafta da devam ederse o zaman gideceğim doktora

Stres icin evet iyimis hic aklima gelmedi acikcasi ama bizim burda maalesef yapan yok

Merhaba kizlarr, ben adet oldum bugun 3. Gunum ve doktorum estrofem’e baslatti beni gunde 3 defa suan transfere hazirlaniyormusuz. 10 mart kontrolum var o gun belirlicez transfer gununu dedilerr ama bide soyle bisey yasiyorum 2 aydir, koronanin yan etkisi olarak tam 2 aydir cok kotu tat ve kokular aliyorum, yarinde onun icin hacamat ve suluk tedavisi yaptiricaktim. Ama aklima takilan simdi transfer oncesi bunu yapmam iyi olurmu?

Kızlar hayırlı kandiller
Çarşamba günü tüpler bağlandı,ameliyat beklediğim gibi zor geçti 2 saat sürmüş karnımın içi yapışıklık doluymuş anatomik olarak hiçbir şey belli değildi dedi doktor uğraştırmışım epeyAmeliyattn ertesi günü çıktığımda kendimi çok iyi hissediyordum ama eve gelnce adet oldumameliyat gaz adet ağrısı birbirine girdi ve beni çok zorladı aslında adetten sonra oldu ameliyat ama demekki rahim kalınlaşmış ya da işlemden dolayı bilemiyorum.şuan işe gidecek kadar iyi hissediyorum kendimi.Ameliyattan çıkarken saati sormam ve fön makinesisin sıcaklığı dışında hiçbir şey hatırlamıyorum bebişimizi kucağımıza aldığımda da unuturum bunları .Rabbim güç kuvvet versin tüm kardeşlerime

Acaba doktoruna mi sorsan simdi yanlış birsey demek istemeyiz 14. Gun mu transferin olucak

Çok geçmiş olsun anlatmasi 2 dk yasanmasi cok uzun oyle degilmi rabbim sana ve bizlere sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…