2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ayyy insallah canim valla guzel seyler soyler doktorun ben bi sıkıntı cikacak diye korktum sadece beraber seviniriz guzel haberlerini bekliyorum ☺️☺️
Cıktm bende ohh çok şükür bişey yokmş hastalanıcaksn dedi rahim kalın ilk oldugum kistlerden dolayı iyileşme kanamasıymş rahim iyileşmeye başlamış dedi ondan oluyomş bu kanamalar kistlerde boşaltıldıgı icin haziran adetine kdar normal denem olmazsa haziran adetinde gidip transfere başlayacağız bizde icim rahatladu aklımda ne vars sordum valla iyi oldu

Cıktm bende ohh çok şükür bişey yokmş hastalanıcaksn dedi rahim kalın ilk oldugum kistlerden dolayı iyileşme kanamasıymş rahim iyileşmeye başlamış dedi ondan oluyomş bu kanamalar kistlerde boşaltıldıgı icin haziran adetine kdar normal denem olmazsa haziran adetinde gidip transfere başlayacağız bizde icim rahatladu aklımda ne vars sordum valla iyi oldu
Ayy iyi şükür canım iyilesene kadar kanasin mi deyim o zaman ne deyim 😂

Hadi hayirlisi olsun insaAllahhh😍 bende suan o asamadayimm ayni ana denk geliriz belki 😍
Ayy insallah ☺️☺️ adetin ilk gunuyle birlikte 14. Gun belli olucak rahim kabul edip etmiyecegi insallah duzgun gider senin de ayni anda heycan yaşarız doktorun yanina girdiğimde beni aglama tuttu yengeç burcuyum bide acaip duygusalm herseye aglarm 😂 kotu bisi var sandi doktor

Konuya nerden dahil olayım bilemedim burdan yazıyorum ben de 21 şubatta transfer oldum bugün sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı ama doğruluk oranı nedir acaba bilginiz var mı

Aynen çok koyu değildi ama gayet görünüyordu hani öyle çok belirsiz de değildi yarın da kan vereceğim bugün merakımdan yaptım ama emin de olamadım bi yandan
Bence var pozitif ciktigina göre yinede unutlandirmak istemem ama simdiden hayirli olsun😊😊

X