2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aynen dogru soyluyorsun reglimin gelmemesi tek sorunum suan tabiki de bebislerimiz olacak ondan yana hic bir şüphem yok rabbim bilir işini burdan bebislerimiz resimlerini atariz ya neler yasadik biz deriz

hanımlar selam Opecert nerelerdesin nasılsın ıimisin

Kuzenim de yeni transfer yaptirdi bugun 7.gunu olmuş transfer hariç

evde test yapmış ama ben bisey göremedim sizlere de göstermek istedim gozde göze değerlendirmek de fayda var

Aynen dogru soyluyorsun reglimin gelmemesi tek sorunum suan tabiki de bebislerimiz olacak ondan yana hic bir şüphem yok rabbim bilir işini burdan bebislerimiz resimlerini atariz ya neler yasadik biz deriz
yok yok hic öyle düşünme bende öyle kurdum bir kaç gun önce biri dedi tek tüp alınırsa ikkincide hidrosalpenks olur bir kaç ay sonra ikisini de aldırmak daha mantıklı bosuna yapılıyor tek ameliyat falan beni de sıktılar gecen de hic düşünme bile millet normal yollarla bile hamile kalıyor

Herkes doktor kesiliyor basimiza doktorun ne derse o

Yamulmayacaksam sanki cok silik ikinci çizgi görüyorum yavrum ben
Ben dedim ki öyle bir radar yapmışsın ki gözlerini testin içinde ki çizgi alanını görmeye baslamissin kiyamam oda görmek istediğim için mi görüyorum acaba diyo .

Siligin siligi hemde
Ama transfer saatinden 24 saat hesapla dedim daha 7. Günün dolmadı falan dedim
Onun heycanini anlayabiliyorum cok degisik bir his ondaki test yapıp strese girmesin insallah transfer oldugumuzda bu morali kendimize verip test yapmayız pazartesi günü kadar beklesin kan testi versin yaniltiyor bu testler

Onun heycanini anlayabiliyorum cok degisik bir his ondaki test yapıp strese girmesin insallah transfer oldugumuzda bu morali kendimize verip test yapmayız pazartesi günü kadar beklesin kan testi versin yaniltiyor bu testler
2 mart kan günüsü ayirlisi bakalim

Tişikkirlir

Haklisin hayirsiyla olsun sende bi an once başla gecikme zaten gebe kaliyim falan tedavi rahim dinlendirme derken 1 sene sürüyor ben hemen aninda koycaklar saniyodum bu biraz hayal kırıklığı oldu
Doğru söylüyorsun canım önümüzdeki ay başlıyorum inşallah bugün de akupunktur a başladım bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

Okdr iyi anliyorumki bende netlikten yanayim beklemekten nefret ediyorum ayy insnlar cidden anlamiyor bana da hic bisey imkansiz degil bak benim bilmem kim kac sene sonra hamile kaldi falan diyorlar 'ABLACİM YOLLAR KAPALİ' NE MUCİZESİNDN BAHSEDİYORSUN demek geliyor icimden meryem anamiyiz mucize yasayalim hahahahah

Ahahhah aynen valla bana da cok soyluyorlar belki bi mucize olur açık açık söylüyorum sperm gececek hic bir yer yok diyorum olur olur allahin mucizesi diyolar tabiki normal yoldan verirse gercekten mucize olur ama inanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…