2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Normalde 28 34 gün arasi degisiyordu ama kramp giriyor karnima gelmiyo olmuyo diye stresim tek olsun da dislerim cok rahatsiz ediyo hersey ust uste geldi bu ay 3 hafta yani cok uzun benim icin 2 yada 3 gun gecikirim o da ayaklarimi usutursem bu ay cok değişik bi haldeyim ameliyat yapan doktorumada sordum tup bebek doktorunada ameliyatla bi ilgisi yok diyolar kendiliginden gelmesi lazimmis ilac kullanamiyorum 1 hafta icinde olmazsam maydonoz sapi suyunu deniycem

Evet bende duydum onu adet olmazssam ilac icerim diyordum icilmiuormus megerse kendisi olmasi lazmmis bende dua ediyorum kendiliğinden bekletmesen gelsin diye valla bu defa da istiyoruz ya ondan gelmiyoestres yapma arkadasim olacak bak üzülme

Çok zor dönemden geçmişsin stres çok etkilemiştir ama bu süreçte kendini kafanı yormaman çok önemli biraz akışına bırak bak adetin de sökülür

strese girme ameliyat sonrası normal oluyor geri cekilmeler ileri sarkmalar normal strese girip hormonlar dengesizleşmesin daha kötü öyle ya da böyle gelecek önemli olan o . prolaktiin yüksekliğinden nasıl süphelendiler ki?

Merhabalar karnımdan yaptığım iğneden sonra gece de bugün de çok ağrı yaptı. Yan yatamıyorum mesela. İki aydır yapıyorum hiç böyle ağrı yapmamıştı. Şişlik de var. Başına gelen var mı ?

yumurtalar fazla uyarılmış olabilirr eger sayı fazlaysa ondan sebep agrı olabiliyor diye biliyorum .kaçıncı gün tedavide ? kaç yumurta gozukmuştu uktrasonda ?

Nasil vurduğunuz çok önemli iki parmaginjzla sıkıştırıp vurup

Anlattm normalde bu kadar duzensiz degil stresim cok uykusuzluk endişe gece gozumu kapatip uyuyum diyorum aklima kotu seyler geliyo uyku kaciyo

Çok zor dönemden geçmişsin stres çok etkilemiştir ama bu süreçte kendini kafanı yormaman çok önemli biraz akışına bırak bak adetin de sökülür
Akışına birakiyim diyorum inan transferi dusunmuyorum suan ilk heycanda kalmadi acikcasi 3 ay oldu benimle birlikte tedaviye baslayanlar pozitifi aldi ya ne bilim hayirlisi olsun artk

Hangi igneden kaynakli gonal f mi kullaniyosun iki aydir

Akışına birakiyim diyorum inan transferi dusunmuyorum suan ilk heycanda kalmadi acikcasi 3 ay oldu benimle birlikte tedaviye baslayanlar pozitifi aldi ya ne bilim hayirlisi olsun artk
Geç olsun güç olmasın vardır Rabbimin bildiği canım sıkma sen canını hayırlısıyla olsun da

Geç olsun güç olmasın vardır Rabbimin bildiği canım sıkma sen canını hayırlısıyla olsun da
Haklisin hayirsiyla olsun sende bi an once başla gecikme zaten gebe kaliyim falan tedavi rahim dinlendirme derken 1 sene sürüyor ben hemen aninda koycaklar saniyodum bu biraz hayal kırıklığı oldu

Tabiki başaracağız hepimiz ama şöyle bisey var ilk moral diye bisey kalmadi
Kız ben 1 senedir ugraşıyorm ya :))) 2 ddefa opu oldum o 2 opuda 3 tane embriyom oldu o kadar iğne ilaç 1 ini transfer ettirdik negatif tabiki kaldı mı sana 2 tane e şimdi bide ameliyat senin daha 3 ay oolmuş sabret strese sokma kendni canına yaızk elbet zamanı geelecek inanıyorm iyi düşünelim iyi olsun bu grubu boşuna kurmadım nasipse 2022 sonunda hepimiz hamile kalacagız ve aahhh gidi ne günlerdi be dicez birbirimize :))))

Hayir bak kac kere denersek deneyelim her baslangicta ayni heyecanda olacağız
Beni yoran tek şey beklemek beklemeyi hic sevmiyorum bak normal yaşantımda bile olsa sabirsiz birisiyim reglim bi gelse rahatliycam onun verdigi stres sadece baska hic birsey yok acaba yanlış birsey mı yapıldı ameliyat sirasinda rahim ve yumurtaliga biraz yapışmış onu alicaz diye hasar mi kaldi diye dusunmekten biktim herkes test yaptir belki gebesin diyolar sperm gececek bi yer yokki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…