2022 Tüp Bebek Anne Adayları

evet bende ondan dolayı sordum ama yok dedi bende güvendim mecburen yani biraz doktora inanıp güvenmekte lazım ama her doktor aynı şey demeyebilir:) benimki zaten öyle vitamin vs de karşı vermiyor:) ama ben yine de kullanmdım ne olur ne olmaz diye özellikle q10 kullanmanı tavsiye ederim.hem senin hem eşinin çok faydası var.birde arı sütü bal polen karışımı aldık onu kullandık, ben protein ağrılıklı beslenmeye ve nar ananas avakoda birde çiğ badem:) üzülme ben opüye 2 gün kala gördüm o daha beter en azından ilaçlara başlamamışsın:) amin inşallah allah razı olsun hayırlı haberleri almak nasip olsun:9 mutlaka durumunuzla ilgili etiketleyin benide.🥰
Benim doktorum da vitamin vermiyor☺️Ben de q10 omega3 d3k2 hepsini içiriyorum içiyorum. Bir de bal polen arı sütü karışımı içiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz acaba ? Ben bi yerde okudum da arısütü saf kullanmalı mıyız acaba ? Çok teşekkürler ilginiz için. Tabiki etiketlerim🥰🤗🐣😘

Benim doktorum da vitamin vermiyor☺️Ben de q10 omega3 d3k2 hepsini içiriyorum içiyorum. Bir de bal polen arı sütü karışımı içiyorum siz hangisini kullanıyorsunuz acaba ? Ben bi yerde okudum da arısütü saf kullanmalı mıyız acaba ? Çok teşekkürler ilginiz için. Tabiki etiketlerim🤗🐣😘
aaa süper bak harika bunlarla devam et :) ben aktardan almıştım şu an ismini hatırlamıyorum eve gidince sana fotoğrafını çeker atarım inş. hayırlısı ile sende tedavini başlarsın inşallah canım🥰

aaa süper bak harika bunlarla devam et :) ben aktardan almıştım şu an ismini hatırlamıyorum eve gidince sana fotoğrafını çeker atarım inş. hayırlısı ile sende tedavini başlarsın inşallah canım🥰
Çok sevinirim özelden atabilirsiniz burada yasak sanırım 🥰😬çok teşekkürler tekrardan 🤗

Kızlar vitamin olaraak ne kullanıyosunuz?

ben Impryl+ocean q10+b12 folik asit+omega 3 kullanacam ama omega 3 mu alsam yoksa krill yagı mı kararsizim bilgisi olan var mı ?

Kızlar vitamin olaraak ne kullanıyosunuz?

ben Impryl+ocean q10+b12 folik asit+omega 3 kullanacam ama omega 3 mu alsam yoksa krill yagı mı kararsizim bilgisi olan var mı ?
Bende folik asit var ferrum var demir eksikligi için ocean d3 k2 bide tablet c vitamini

Kızlar merhaba, kendi hikayemi anlatayım 27 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük 1 kürtajım var Mart ayında bende Diyarbakır bahçeci Zeki hocamda tedaviye başlıyorum inşallah amh düşüklüğüm var benim de ☺️

Kızlar merhaba, kendi hikayemi anlatayım 27 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük 1 kürtajım var Mart ayında bende Diyarbakır bahçeci Zeki hocamda tedaviye başlıyorum inşallah amh düşüklüğüm var benim de ☺️
Merhaba Hosgeldiniz😇
umarim guzel haberler alırız sizdende bende adet donemiyle baslayacagim tedaviye bu nedenle grupta biraz durgunum bu ara sorulari tecrubemde olmadigi icin cok yanitlayamiyorum🥰 ama diger arkdslar bir sorunuz olursa mutlaka yanitlayacaktir hayirlisi olshn simdiden

Ç
Merhaba Hosgeldiniz😇
umarim guzel haberler alırız sizdende bende adet donemiyle baslayacagim tedaviye bu nedenle grupta biraz durgunum bu ara sorulari tecrubemde olmadigi icin cok yanitlayamiyorum🥰 ama diger arkdslar bir sorunuz olursa mutlaka yanitlayacaktir hayirlisi olshn simdiden
Merhaba Hosgeldiniz😇
çok teşekkür ederim inşallah hayırlı ve iyi sonuçlar alırız kolay şeyler değil Rabbim karnımız kucağımız dolu çıkmamızı nasip etsin 🥰

Bahçeci hastasi olarak umarim ilk denemende tutar çünkü labaratuvar olarak dunyanin 3. Tup bebek merkezi ve en donanimli yeri iciniz rahat olsun insallah pozitif haberini aliriz amh düşüklüğü cok hastasi var ve ilk denemede tutan yoncalarida var ☺️☺️

Yaa sizde mi orda tedavi oluyorsunuz ☺️ Evet daha önce Ankara bahçeci ile görüşmüştüm yapmadı Berfu hoca bana sen hamile kalıyorsun dedi sonrasında kaldım tabi ama devamı gelmedi şimdi Elazığ’da görev yaptığımız için Diyarbakır bahçeci zeki hocam da devam etmek istiyorum hoş Aralık ayında gittim oda şimdi yapmam 3 ay bekle en azından dedi bu ay da olmazsa Mart ayında başlıyorum daha kimse durduramaz beni 😂 hayırlısıyla hayırlı pozitif sonuçlar alalım inşallah 🌸 sizde sorun neydi sonuç ne oldu yardımcı okursanız çok sevinirim 😊
Bahçeci hastasi olarak umarim ilk denemende tutar çünkü labaratuvar olarak dunyanin 3. Tup bebek merkezi ve en donanimli yeri iciniz rahat olsun insallah pozitif haberini aliriz amh düşüklüğü cok hastasi var ve ilk denemede tutan yoncalarida var ☺️☺️

Yaa sizde mi orda tedavi oluyorsunuz ☺️ Evet daha önce Ankara bahçeci ile görüşmüştüm yapmadı Berfu hoca bana sen hamile kalıyorsun dedi sonrasında kaldım tabi ama devamı gelmedi şimdi Elazığ’da görev yaptığımız için Diyarbakır bahçeci zeki hocam da devam etmek istiyorum hoş Aralık ayında gittim oda şimdi yapmam 3 ay bekle en azından dedi bu ay da olmazsa Mart ayında başlıyorum daha kimse durduramaz beni 😂 hayırlısıyla hayırlı pozitif sonuçlar alalım inşallah 🌸 sizde sorun neydi sonuç ne oldu yardımcı okursanız çok sevinirim 😊
Ankaraya gidiyorum bende aralik da başladım tuplerde hidrosalpinks sıvı birikmesi olusmus nedeni bilinmiyor çocuklukdan gelen birsey iltihap birikmesi iki tupde.
Aralikda opu islemi yapildi blast var suan da dondurduk 6 tane rahim dinlendirme ikinci adette gidicektim normalde ocakda iki tup alindi 3 hafta oldu ikinci adetim gelmedi prolaktin yuksekliginden supheleniyorlar cok strese girdim yani heycan falan kalmadi bende

Benimki gelmedi daha 3 hafta oldu cok stresdeyim
Belirti var mi onun stresi mi yoksa gelmiyor diye mi stressin??
Benim dun aksamdan beri vucudum adet donemi gergginligine girdi herseye aliniyorum herkese kuruluyorum karnimda agri yok ama heran sokulecekmis gibiyim bu bir hafta gidebilir bu arada böyle 🤦 oyuzden gerginim bende. Bu benimde yillarca bu arada prolaktinim yukseldigi icin adet olmuyordum onun yükselmesi cok etkiliyor tarlusal ile adet oluyordm ozmanlar

X