2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bravooo nazar boncuğu takiyorum sana bilgilerinden dolayi bizden asistan olur bence

Bencede durma cunku guven olmuyor inan bak tekrar film cektirebilirsin acilan tupler tekrar doluyo malesef

Bencede durma cunku guven olmuyor inan bak tekrar film cektirebilirsin acilan tupler tekrar doluyo malesef
Çok yoruldum ya hastayım resmen kendimi dolduruyorum sonrada çıkıyor bu kadar kısa süre de kapanmış olabilir mi of valla ağlıcam ya kürtaj hamileliği kolaylaştırır diyorlar çok yoruldum şu an istanbulda da değilim işin kötüsü 2 ay oldu düşük yapalı eylüle kadar beklemeyi düşünüyorum yapacak bir şey yok ondan sonra direkt tüp bebeğe geçerim heralde

Suanda senin tedavi sureci sadece tuplerden dolayı mi tüp bebege yonelmen yoksa başka bi sebep daha varmı acaba egerki oyleyse hic beklemeden direk tüp bebeğe yonelmen tam detayli bilmiyorum kuzum keske cok bilgili olsakda seni aydinlatabilsek hangi doktora gidersen git hepsi farkli bisey soyluyo kafan daha çok karışıyor muaneye tekrar gittiginde agrilarini yanmalarini soyle daha detayli incelesinler icini ferah tut olmuycak diye bisey yok

Siz kürtaj geçirmiş miydiniz peki daha önce düşük vs oldu mu ve bir kez mi rahim filmi çekerdiniz
Hic gebelik yasamadim kurtajimda olmadi bi defa cektirdim ilac kanaklardan gecmedi baya şişmiş ve tikanikti evliligimin 2.senesinde ogrendim hic bi doktor bana demedi bi film cektir neden gebe kalamiyosun ogrenelim diye enfeksiyon var deyip antibiyotik vermislerdi hep bana o yuzden anliyorum yani seni hastalik gibi bisey arastiriyosun ediyosun kac farkli doktora gidiyosun ama bos 5 senelik evliyim ikinci transferimde tuttu

Bak şimdi canım anlatayım özele gelsene ordan yazayın

Bende 1 sene içinde hamileliğimle birlikte 8 doktora gittim 1 sene içinde bunu başkası yapsa dalga geçerim

Bende 1 sene içinde hamileliğimle birlikte 8 doktora gittim 1 sene içinde bunu başkası yapsa dalga geçerim
BaşınıZdan hamilelik geçmişe bile güzel bir şey ihtimal var demek.. ben 12 ayda toplam 15 doktor gördüm azı yoktur fazlası vardır..

Ve son ayda geldiğim nokta tüplerin şüpheli olması ve laparoskopi…
Ve tüplerim hsg de açık görünüyor
Diyeceğim o ki hsg çekilin mutlaka sonra da süreye göre planlama yapın ama vakit kaybetmeyin umut edin elbette ama neden diye çok sorgulayın..

Normalde hsg yi 12. Aydan sonra cekiyorlar biz sabırsız olanlar işte hemen yaptırıyor nerde çektirdiniz kesinlikle sonomedi öneririm hatta echomar Şişli de cok iyi geçen hafta cevat bayrak hocayla konuştum sonbahara kadar dene olmazsa gel tekrar cekelim dedi çektirdiğimiz merkez cok cok önemli kaç kez çekildiniz

Yaşınız genç ise 12 ay bekleyebilirsiniz ama ben 30u geçtim.
Ben Medicana hastanesinde çekildim, sonra aşılama sürecine başlamıştım devlette ikinciyi çekildim.

Yaşınız genç ise 12 ay bekleyebilirsiniz ama ben 30u geçtim.
Ben Medicana hastanesinde çekildim, sonra aşılama sürecine başlamıştım devlette ikinciyi çekildim.
Lütfen echomara cevat hocaya gidin laproskopiyle açılmayan tüpleri bile açabiliyor son teknoloji kullanıyor

Allah Allah çok garip inşallah hemencecik hamile kalırsınız da sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız
Artık yolum tüpe gidiyor mucize olması gerek sanırım..

Çok garipti zaten 14 siklus bekleyişim.. uzun süre açıklanamayan şeyler Şubat gibi baş gösterdi son iki ayda bu hale geldi..

umarım sizin için de güzel olsun

Çok soruyorum kusura bakmayın peki ilk rahim filminde iyiydi temizdi değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…