2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Merhaba sana doktorunmu önerdi kullanman için çok korkuyorum ben zaten psikoloji sıfır nasıl üstesinden gelecez çok zor hem manevi hem maddi cok yıprandik toparlanmak gerek ama kolay değil vücut şiş Çiban gibi sanki Allahim bizlere yardim et ..

evet bene tüp bebek doktorum onerdi hala kullanıyorum onunla beraber folik asit ve qenzim

Farkındayım yiprandiginin..üzüldüğün kadar üzüldün bence kendini toparlaman lazım bence doktorunla görüş arastirark biseyler kullanmak istiyoruz aslinda ilac degilde kür yada baska seyler doktorlar zaten bunlarin duzeltemiyceni soyluyo bende cok sey denedim soğan suyu brokoli suyu ictim süt buharina oturdum icone maydonoz sapı koydum çocuk icin herseyi goze aldım bak belimi cektirdim belki ondandir dedim tüplerin tikali oldugunu bildigim halde hamama gittim hocaya gittim bana su verdi duali su gelinligim cikmamistir diye mum döktürdm tuz gezdirdim kafamin ustunde herseyi yaptm ama olmuyo doktora anlattigimda bi yerini duzeltirken obur yerlerinde sıkıntı ciksaydi napacaktin o zaman dedi bana cok utandim yani balik yağ yumurtalik icin onemli havuc kürunu bi dene bakalm ama önce doktorunla görüş bunlarin hepsi boş rabbim gününü bekletiyo bence bi de hangi doktora gidiyosun 4. Denemendi yanlis hatirlamiyorsam eğer ayni doktorda mi tedavi gördün

İnşallah güzel sonucu alırsınız
ben dün ilk transferin negatif sonucunu aldım büyük bir şok oldu Funda hanım çok ümitliydi bizde o yüzden çok umutlanmiştık regl olmamı bekliyoruz şuan regl olunca kontrole çağırdı.

ben dün ilk transferin negatif sonucunu aldım büyük bir şok oldu Funda hanım çok ümitliydi bizde o yüzden çok umutlanmiştık regl olmamı bekliyoruz şuan regl olunca kontrole çağırdı.

Aaaa gerçekten mi uzulmeyin diyecegim ama tahmin ediyorum cok zordur , funda hanim banada cok olumlu konuşuyor bir yandan cok umutlaniuorum bir yandan diyorumki cok umutlanma

Verecek olan Allah onlar vesile sadece nasipte yokmuş diyeceğiz büyük bir. Yıkım oluyor elbette ama siz umutlu olun nasipte varsa gelecek inşallah

Aaaa gerçekten mi uzulmeyin diyecegim ama tahmin ediyorum cok zordur , funda hanim banada cok olumlu konuşuyor bir yandan cok umutlaniuorum bir yandan diyorumki cok umutlanma
kız senin negatif olsa da üzülme elbet biri tutacak 13 embriyodan ben esas sıkıntılardayım bu da tutmazsa şansım iyice azalacak ondan korkuyorum burcununda 4 tane cocugu kaldı geriye yanlışım yoksa vay bana vaylar bana

Vallla yalan yok korkum geciyor hatta ilk defa bukadar rahatladm kafa olarak en zor surecleri atlattik diye düşünüyorum. Dedigin gibi dusunsene olmadi diyelim opuya kadar olan sureci bir daha yasamicam oyle kendimi motive ediyorum

Vallla yalan yok korkum geciyor hatta ilk defa bukadar rahatladm kafa olarak en zor surecleri atlattik diye düşünüyorum. Dedigin gibi dusunsene olmadi diyelim opuya kadar olan sureci bir daha yasamicam oyle kendimi motive ediyorum
Aynen öyle en önemlisi o zaten en zor süreç opu süreci o bekleme kaç tane cıkcak kac tane 5.güne ulaşcak diye sayı ne kadar olursa tutma olasılığı o kadar artıyor fazla embriyosu olanlar cok sanslılar bu konuda

aynen tam bir futbol takımı cıkar maşallah :) tamam dedikten sonra da digerlerine yazık oluyor insanıın aklı kalır :))) benim inşallah bu tutsa başka bişey istemiyom sona kalırsam cok büyük stres olcam
aaa bak stres yok en büyük düşmanımızzz stres duymamış olayım :))) ben iyice rahata bağladım amaaaan modundayım

Öyle dusunme kuzum rabbim hic ummadığın anda veriyo tutunuyo bi sekilde senlik bi durum değil rabbim gününü bekletiyo illaki olacak ben inaniyorum hem olmamasi için bi neden yok aslında 2 tane mi embriyo vardi senin tek mi acaba genetik taramaya gondermeyi düşündün mü

aaa bak stres yok en büyük düşmanımızzz stres duymamış olayım :))) ben iyice rahata bağladım amaaaan modundayım
Aynen strese sakın girmeyin konuşanlar diye bi program var açın onu izleyin stres sıkıntı kalmiyor valla bi de düşük tehlikeniz olmazsa insallah gezin kizlar evde pineklemeyin ilk 3 gun dikkat edin bol bol dinlenin sonra gezin o strese girmektense daha iyi Opecert

Kızlar ben konuştum doktorla transfer sonrasi yazlığa gelicez 3-4 tane kitap aldm , çanta sipaeis verdim punch islemek için diğer yaptığım çantaları sattim. Uğraşır dururum onlarla zaman gecsin artik valla tatli heyecan var stresi biraktim Opecert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…