2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ohh en iyisini yaparsin hoc degilse sehir hayatindam kaçmış olursun kafani dinlersin Eee transfer günün belli mi o zaman

Ohh en iyisini yaparsin hoc degilse sehir hayatindam kaçmış olursun kafani dinlersin Eee transfer günün belli mi o zaman
Yok persembe gidicez o zaman belli olacak, 7-8-9 dan birinde olur muhtemelen. Evet burada acik havada kalayim o estrofem mahvetti beni sıcak basmalar cok fenaa

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bekleyen herkese nasip etsin. Daha düşer mi acaba değer ya düşer diye korkuyorum ilk 66 çıkmıştı sonra 174 çıktı
Bence dusmez bende oyle korktum duser hissetmiyorum artk diye diye kendimi korkuttum hep ama bugun keseyi gördük darısı sana insallah icin biraz daha olsun rahatlar bu seferde kalp atışını duysam diye stresdeyim rabbim bu mujdeli haberi herkese versin inşallah

Yaaa çok sevindim keseyi görmene rabbim kalp atışını duymayı da nasip etsin gerçekten önce pozitif çıkması sonra kese sonra kalp atışı derken stresten olmezsek iyidir keseyi transferden kaç gün sonra gördün

2tane var kuzu genetiği söyledik doktorlara da yaşlar kücük bide hic düşük olmadığı icin ailede de erken menopoz ve düşük öyküsü olmadıgı icin de gerek yok dediler 35 yasından sonra daha cok genetiğe gonderiliyomuş insallah genetkten patlamambana söyledkler sol tüpteki hidrosalpenksten tutmadıgı ameliyattan sonra iksiinden biri mutlaka tutacak dediler de allah biliyo olamzsa bırakıcam zaten cocuk işini

Gozun aydin hayirli olsun rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin cok sevindim
Burcu merhaba biz 17 martta aynı günde transfer olmuştuk ikilisinde olumsuz olmuştu diye hatırlıyorum sanırım hamilesiniz çook sevindim tebrik ederim kaç ay sonra transfer oldunuz acaba benim hala 2. Yi yaptırmaya cesaretim yok

Merhaba çok teşekkür ederim rabbim sizlerinde mujdeli haberi vermeyi nasip etsin en yakin zamanda evet ilki tutmamisti 4 nisanda adetle birlikte gittim miyom tanisi kondu lucrin kullandim mayisin 12 sinde transfer oldu tekrardan bence hic bekleme adetinle birlikte doktoruna git ikinci transfer icin hazirliga basla inan bende transfer icin degil muane icin gitmiştim ikinci de kendiliginden gelisti hersey umudum bile yoktu tutmazsa bi sene beklerim diye dusundum cok sukur tutundu bekleyecek vaktimiz yok hic birimizin aslinda ikinciyi de dene insallah tutar tutmazsa eger o zaman dinlenmeye geç beklerken bile strese girip başka sıkıntılar çıkabilir cesaretini topla

Sen su filmi tekrar cektir de dinlendigin kadar dinlendin bence bi an once git doktora artk senin hazırlığı konusalm

Saclarim agardi vallahi ya 28 yasindaym transfer heycanini gectim bu surec bence daha çok sıkıntılı ve heycanli 16. Gun keseyi gördük

Saclarim agardi vallahi ya 28 yasindaym transfer heycanini gectim bu surec bence daha çok sıkıntılı ve heycanli 16. Gun keseyi gördük
Valla aynen sana katılıyorum öyle bir yaşlandığımı hissediyorum ki bu süreçte benimde salı günü 12. Günüm ne zaman gel bakalım der onu heyecanla bekliyorum

Tabiki hasta deyip geciyolar ama bilmiyolarki bekledigimiz her saat bi ay gibi
Valla öyle sen 16. Günde gördüm keseyi dedin yani testten dört gün sonra benimde öyle olursa cumartesi çağırır belki yine ince hesaplar peşindeyim sabırsızlıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…