2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Kan tahlili sonucunu transferden 12 gün sonra öğreniyorsun. Bana bu tarihten 2 hafta sonraya kese ve kalp atışı için gün vermişlerdi. O gün gittiğimizde bebek 6 haftayı bitirmişti. Benzer durum olabilir canım.

Hiccc korkma canim icini ferah tut ve forumlari okumaa cok detayli bende cok stress ediyordum ama hep guzel olumlu dusun hersey yolunda gidicek Allahin izniylee

Varmi belirtilerin? bidee senin normalde test gunun nezamandi? O gun normalde ortalama 4 haftalik olmus oluyor bebiss. Suan o gunu gectinmi?

Ooo nasi oluyo o ya beynim yandi 5. Gun embriyosuysa 12 gun sonrasina test yapiyosn o zaman 17 gunluk olmuyo mu yani 2 haftalik 2 hafta sonra gidiyosun 6 haftalik diyo e simdi embriyologlar daha cok gelissin embriyo olsun diye daha mi cabuk buyutuyolar noluyo anlamadim vallahi

Oyy insallah kuzum cumartesi gorucez bakalim keseyi
Evet pazartesiydi test günüm asıl 23 unde nasi 4 haftalik oluyo yahu anlamiyorum hic 5 gun zaten tupde kaliyo 12 sinde transfer oldum hesapliyorum 2 3 haftalik bisey olmasi lazim

Bebek içerde o kadar hızlı gelişiyor ki normal gelişimine ulaşıyor. Genelde son adet tarihine de yaklaşmış oluyor. Gerçi sende lucrin yapmışlardı adet tarihin geride kaldı ama tahminim keseye gittiğinde en az 4 haftalık, kalp atışında en az 5 haftalık olacaktır

Cok tuhaf gercekten gittiğimde 5 haftalik bile diyebilir bende 3 haftalik falan saniyorum cok garip az oncede baktim degerlere 4 haftayi geçmiş oluyor haklisin valla bisey daha ogrenmis oldum sayende

Oyy insallah kuzum cumartesi gorucez bakalim keseyi
Evet pazartesiydi test günüm asıl 23 unde nasi 4 haftalik oluyo yahu anlamiyorum hic 5 gun zaten tupde kaliyo 12 sinde transfer oldum hesapliyorum 2 3 haftalik bisey olmasi lazim
Haha yokk transfer oldugun yok zaten 2 haftalik diye hesaplaa

Doktorlar oyle hesapliyo cunku son adetin 1. Gunu ilk gun olarak hesaplaniyor. Biraz degisik geliyoo ama gercek bu olsun daha iyi istee o haftalari gecirmis oluyoruz

Haha yokk transfer oldugun yok zaten 2 haftalik diye hesaplaa

Doktorlar oyle hesapliyo cunku son adetin 1. Gunu ilk gun olarak hesaplaniyor. Biraz degisik geliyoo ama gercek bu olsun daha iyi istee o haftalari gecirmis oluyoruz
Hayret ettim vallahi neyse ben bunu bi arastiriyim

Takviye ilaci olduğu icin bence kullan canim faydasini gorursun
Valla bilmiyorum artik gerçekten korkar oldum herşeyden gidip balık yağı falan alacam .. faydasını görürmüyüm diyorsun kullanan varmı çok yıprandım toparlanmak zormuş yalnış bir şey yapmak istemiyorum kafam Çok karışık ... sen keseyi ne zman göreceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…