2022 Tüp Bebek Anne Adayları

eveett nasil hissediyosuun simdi diger heycanlar basliyooo onlar daha heycanliii bu bekleyistennn
Eve giresim yok içim içime sığmıyo hala şoktayım tek basima debelenip duruym bizim burda boyle derler heycandan yerimde duramiyorum resmen yani bilmiyorum suan oyle hislerim varli avazim çıktığı kadar bagiraskm var

Kizlar beni yanlis anlamayin nolur paylastigim için paylastigimida unuttum yemin ederim ruyamda gordum artk kafayi yicektim kan verdim sonuc 232 tutunmus minik sevincten ne yapcagimi sasirdim
Kız seni neden yanlış anlayalım cok sevindik senin adına kaç aydır konusuyox 12sindem beridir gün sayıyorum test zamanını kendiminmiş gibi darlamayayım kafanı karıştırmayayım diye de hic test işine bulaşmadım tutcam kendimi demiştin diye ama dayanamadıj yineolsun cok da güzel cok da süper oldu darısı S_lidya ve bana ve burdaki tüm anne adaylarına inşallah dua et bize kuzu hamilelern duası kabuk olur derler daha cok şenlenecek buralar eminim hayırlısıyla kese ve kalp atışınıda gördük mü tamamdır cok cok mutlu oldum Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin yavrum

Yaaa cok duygulandimm gercekten insanin dunyada bence en mutlu gunu gibi bisey boyle bi haber almakk bende ogrendigim zamanlar geliyo aklimaa ellerim tir tirr titremistiii inanamamistimm bide erkenden yapinca

Yaaa cok duygulandimm gercekten insanin dunyada bence en mutlu gunu gibi bisey boyle bi haber almakk bende ogrendigim zamanlar geliyo aklimaa ellerim tir tirr titremistiii inanamamistimm bide erkenden yapinca
Rabbim herkese nasip etsin hic tutunmuycak sandim ayakda zor durdum nefes alamadım cok tuaf degisik bi duyguymus bide kalp atışını duysam heralde bayilirim

Haberi aldigim o saatten beri dua ediyorum hep mide bulantisi oldu şüphelendim yapmiycaktm aslinda doktorla konustum hocam mide bulantim var yoksa kendimmi abartiyorum dedim sakin erken test yapma deyince daha cok suphelendim yaptım hemen ortadan bi çizgi gecti aha tuttu dedim iki çizgiyi gormeden o dakka kafayi bozcam sandim tabiki sizleri de arkamdan birer ay arayla bekliyorum beslenme yada baska bisey bununla hic alakasi yokmus

Kıyamaaam .Rabbim ol dedi mi oluyor kuzum zamanı gelmiş demek ki şimdi sigara özlemi cek biraz

Pozitif haberleri gelen anne adaylarını tebrik ederim sağlıklı bir gebelik diliyorum

Ay ben kendim gibi heyecanlandim bekledim ve sevindim resmen ne yanlis anlamasi gelen her guzel haber hepimiz icin umut birlikte daha cok sevinecegiz şimdi kesesini görelim kalp atışı duyulsun sonra cinsiyeti falan derken daha çok heyecanlarimiz var

Ben bu ustteki mesaji yazip gondermemiisim ve girdigimde posta ayni sekilde duruyordu masallah
Burcuuu ses var napiyorsun

Keseden sonra senin tedavi surecini konusucaz daha pes peşe rabbim guzel haberler versin bizlere

Keseden sonra senin tedavi surecini konusucaz daha pes peşe rabbim guzel haberler versin bizlere
Bende güzel haber şöyle vereyim kontorlden çıktım şimdi ikinci adetim olmadi ama içten aslında olmuşum sorun yok yani olmadığım için.hazirliklara basladik estrofem ve coraspin kullanimi 2 haziranda kontrol ve transfer gunu belirlenecek. Çok olumlu konustular iki tüp bebek doktoruda girdi muayeneye 13 embryo nedeniyor blastosist mi ondan iste 5. Gune ulasmis bunlar. Orta kalite de var iyi kalitede , 2 embriyo 3. Gün biz gebelik şansını yüksek goruyoruz dedi

Çok iyi cpk sevindim guzel seyler soylemelerine 2 haziranda igne vercek sana 5 gun sonra gel diyecek ayyyyy cok sevindim inşallah tutar minigin hangisi saglikliysa onu koyacaklar tabiki ama Opecert in dediği gibi en sagliklisi 5. Gun embriyosu 6 ve 7 gune giden embriyolar saglikli olmuyomus pek baska tüp Bebek doktorlarini da dinlemistim saglikli olsalardi 5 gunde hemen gelisirdi dediler

Hey maşallah 13 embriyo resmen bir futbol takımı kurulur :)))) Ay insallah sende de pozitifi gördükten sonra arkanızdan da ben gelirim benm de temmuzda tam bayrama denk geliyor adetim gideecez bakalım ne diyecek öncesinde bidaha rahim filmi cektirsem mi onu bilemiyorum eger degerlerrde bişey cıkmazsa temmuz benmde transfer olcak kalan 2 embriyodan birisi eger ikimizin de tutarsa hepimiz aynı anda dogurcaz :))))) cocukları tanıştıralım bari beraber büyüsünler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…