2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Biliyorum benimde ilk deneme tutmamisti yıkılmıştm ama iki gune kendine geliyo insan yani biraz da olsun anlayabiliyorum evde durma çık gez yarin kafani dagit anca oyle unutabilirsin
Canımsın sağol ne kadar sürede kendime gelirim bilmiyorum gece hic uyumadım çok sarsıldım calişsam belki daha çabuk toparlarım unutuyor insan calisirken kafan dağılıyor evde daha çok kuruyor insan .. ama işide bıraktım çalışmıyorum .. hayırlısı Allahtan. sen test yaptinmi onu merak ettim .. senin test günün nezaman güzel müjdeli haberini bekliyorum bak

Bencede çalış kafanı rahatlat kuzum biraz sonra tekrar dene vazgecme

Kizlar beni yanlis anlamayin nolur paylastigim için paylastigimida unuttum yemin ederim ruyamda gordum artk kafayi yicektim kan verdim sonuc 232 tutunmus minik sevincten ne yapcagimi sasirdim
Yaa şükürler olsun bitanemm dün gece aklimdaydin ama yazmayayim dedm artk, her gun naptin naptin diye darlamak istedim bak o kadar sevindim ki

Canim benim lutfen aglama bak elbet tutunacak bebisin hic merak etme üzülmek cok normal içine de atma yaşa tabikii üzüntünü ana yipraatma kendini

Kizlar beni yanlis anlamayin nolur paylastigim için paylastigimida unuttum yemin ederim ruyamda gordum artk kafayi yicektim kan verdim sonuc 232 tutunmus minik sevincten ne yapcagimi sasirdim
Hayırlı olsun Burcucum sonucu görünce çok sevindim. Allah miniğini sana bağışlasın Darısı kese ve kalp atışına inşallah

Yaaaaaa cokkk sevindimmm, icimeee dogmustuuuu hadi Allahiimm saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip etsiinnn Cok mutlu oldummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…