2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Bugün aradılar 4 yumurtadam 3ü döllenmis. Bugun 1. Gun dedi cumartesi transfere cagiracaklarmış daha 3. Gün oluyor cumartesi. Bu kötü bisey mi?
canım olumsuz düşünme hemen
embriyo sayısı az olduğunda da 5. güne bekletmiyorlar
5. gün embriyosu kadar 3. gün embriyosununda şansı var
elinde değil anlıyorum ama panik yapma sakın bu hormonlarımızı çok etkiliyor
doktorunla iletişim nasıl ondan bilgi alman senidaha iyi aydınlatır

merhaba bende tam yılbaşı sabahı transfer oldum.3 tedavim bu 2. tedavim 2018 Aralık ta yapıldı kızım var 2 buçuk yaşında şimdi kardeş olsun istiyoruz Şu an da beklemedeyiz 3.gun embriyosu tranfer edildi 1 Ocak ta.cok heyecanlıyım 😍 inşallah bebislerimiz bizlere tutunur
test yaptırdınız mı?

2022 en yeni Tüp bebeği pazartesi transfer oldu bugüne kadar kasıgımın sol tarafı agrıyordu bugün hiç bir belirti yok
Canım belki yerleşme ağrısıydı gecti gerci ilaçlar da yapıyor ayno şekilde ağrı stres olmayıp kan gününğ beklemek önemli Umarım topiğin ilk brbişi olur

Kızlar siz nerde hangi Hastanede tedaviye başlayacaksınız ben Cem akarsu güven hasretinde oldu işletmelerim

Kızlar saat 3teki testlerim. Dünkü kaset test negatifti sabah idrarıyla. Bugün bidaha hem erken hem kaset yaptım. 8.günüm 3.gün embriyosu çatlatma iğnesi üstündende 13 gün geçti etkisi geçmiştir diye düşünüyorum zaten etkisi olsa dünde pozitifi görürdüm bence

Eklentiler

• E072CEBD-E381-4E6A-9BBA-5693303BC211.jpeg
    E072CEBD-E381-4E6A-9BBA-5693303BC211.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 42D75800-4C31-4A2B-ADCA-F9C204D8A48A.jpeg
    42D75800-4C31-4A2B-ADCA-F9C204D8A48A.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar saat 3teki testlerim. Dünkü kaset test negatifti sabah idrarıyla. Bugün bidaha hem erken hem kaset yaptım. 8.günüm 3.gün embriyosu çatlatma iğnesi üstündende 13 gün geçti etkisi geçmiştir diye düşünüyorum zaten etkisi olsa dünde pozitifi görürdüm bence
hayırlı olsun çok sevindim inş böyle güzel haberler almaya devam ederiz

hayırlı olsun çok sevindim inş böyle güzel haberler almaya devam ederiz
Ayy dur daha kanda görmeden sevinemem ben 😂 aşılama olduğumda da böyle bir olay olmuştu kanda negatiftim hüsran olmuştum. Kan randevum salı günü doktorda. Şimdi evin burda versem çıkar mı acaba yoksa erken mi daha

Ayy dur daha kanda görmeden sevinemem ben 😂 aşılama olduğumda da böyle bir olay olmuştu kanda negatiftim hüsran olmuştum. Kan randevum salı günü doktorda. Şimdi evin burda versem çıkar mı acaba yoksa erken mi daha
ben koşa koşa gider kan verirdim heralde :)

Ben de geldim güzel anneler , yaşım 42, 37 yaşında bekarken dondurulmuş 7 olgun , 3 olgunlaşmamış yumurtam var Şişli Memorial da, kasım ayında Dr Yücel bey ile görüştüm muayene etti, tam Aralık’ta hadi başlayalım o zaman demiştik ki 20 Aralık günü teyit ettik ki 6 +1 doğal yoldan ilk hamileliğim gerçekleşti, kalp atışını gördük ancak 2 Ocak günü acile gittik ve maalesef anne karnında bebeğimin kalbi durmuş 4 ocakta da kürtaj oldum, durmak yok yola devam 💪🏿

Ben de geldim güzel anneler , yaşım 42, 37 yaşında bekarken dondurulmuş 7 olgun , 3 olgunlaşmamış yumurtam var Şişli Memorial da, kasım ayında Dr Yücel bey ile görüştüm muayene etti, tam Aralık’ta hadi başlayalım o zaman demiştik ki 20 Aralık günü teyit ettik ki 6 +1 doğal yoldan ilk hamileliğim gerçekleşti, kalp atışını gördük ancak 2 Ocak günü acile gittik ve maalesef anne karnında bebeğimin kalbi durmuş 4 ocakta da kürtaj oldum, durmak yok yola devam 💪🏿
hoşgeldin hadi bakalım hayırlı olsun inş
çok geçmiş olsun
bende yaş 43
dondurulmuş embriyom var beklemedeyiz

Hayırlısı olsun canım umarım en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

Kızlar 28,21 kanda. 8.gün 3.gün embriyosu bilemedim ilk denemem ama bana çok düşük geldi

X