2022 Tüp Bebek Anne Adayları

3 embriyo dondurulmuş. 1 tanesi kaliteli. Iki tanesi düşük kaliteli dediler. Önümüzdeki ay kaliteli olanın transferi yapılacak. Tutmazsa düşük kaliteli olanın ikisi aynı anda transfer edilecek.
Kaç yumurta topladılar sizden toplam?
Açıklanamayan dediğiniz için sormak istedim amh düşüklüğü var mı acaba? 3 embriyonun bir tanesi kaliteli diyince endişe duydum acaba ilaç protokolü mü zayıftı ya da yumurta rezervi ile ilgili bir durum mu söz konusu?

Kızlar dayanmayıp test yaptım pazartesi transfer olmuştum üçüncü gün embriyosu bugün beşinci gün şimdi yaptım sabahtan beri dayanmıştım
Çatlatma iğnesinden mi acaba ama vuralalı 10 oldu
Hamilemiyimdir

Eklentiler

• 5612AE9D-4319-455C-BC02-66475B0CF500.jpeg
    5612AE9D-4319-455C-BC02-66475B0CF500.jpeg
    97,5 KB · Görüntüleme: 93
Kızlar dayanmayıp test yaptım pazartesi transfer olmuştum üçüncü gün embriyosu bugün beşinci gün şimdi yaptım sabahtan beri dayanmıştım
Çatlatma iğnesinden mi acaba ama vuralalı 10 oldu
Hamilemiyimdir
İnş hamilesindir canım bende bugün 8.gün pozitifi gördüm hemen kan verdim 28,21 çıktı bence kan ver yarın varsa çıkar

Sabredemeyip yaptım bunuda daha 5 gün oldu doktorum aynçın 15 de kan ver demişti
Benimde ayın 11inde bende böyle pozitifi görünce gidip hemen yaptırdım. 11inde yine yaptıracağım artışı görmüş olurum en azından artarsa tabii

Kızlar nasılsınız, ben şuan kendime iğne vurma aşamasındayım pazartesi günü yumurta ölçümü yapılıcak hayırlı haberler alırım inşallah. Sizde durumlar nasıl gidiyor? Birde transfer sürece nasıl geçiyor bana anlatırmısınız doktorum bana taze transfer olmucak dedi, opudan sonra ne kadar beklicem ben? Transfer adetliyken mi yapılıyor bana anlatın 🙈

2022 TÜP BEBEK ANNE ADAYLARI TOPLAŞMA ALANI:anneadayı:

Hanımlar selamlar ;

Bu zamana kadar hep ay ay tüp bebek başlıklarına katıldım ama hic birinde başlayıp bitiremeyen biri olarak tam 1 yılı kapsayacak şekilde 2022 senesi icinde TÜP BEBEK tedavisine başlayacak olanlar , tedavisi devam edenler , Tüp bebek yaptırmayı düşünüp aklında soru işareti olanlar(doktor,hastane vs) hepimizin birbirimize faydası olacagını düşündüğüm için bu başlığı açma gereği duydum.

Umarım 2022 hepimize uğurlu gelir yeni ve güzel başlangıclara vesile olur.

Kızlar bende pazartesi transfer oldum cuma günü test yaptım böyle ikinci çizgi silik çıktı

Eklentiler

• 7D7EC156-86EC-46A7-98B9-86B9C80204F0.jpeg
    7D7EC156-86EC-46A7-98B9-86B9C80204F0.jpeg
    75,5 KB · Görüntüleme: 84
X