2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Evremf

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
192
74
26
Merhaba kızlar biz 1 yıldır bir melek istiyoruz fakat hiç bir sorun olmamasına rağmen olmadı 1 ay önce doktora gitmeye karar verdik eşimde de bendede bir sorun yok. Bana dair tek sorun biraz kilom var ama adetlerim herzaman düzenlidir. Kilo vermemi istedi doktorum ve adetimin 5. Günü klomene başladım günde 2 tane 5 gün içtim bittiğinin 2. Günü catlatma iğnesi ovitrelle vurdum bugün 7.gunum tam Allah nasip ederse arife günü test yapabilicem. İlk iki gün kasik ağrım 3 ve 4. Gün aşırı bel ağrım oldu şuan hiç bir belirtim yok sizin tecrübeleriniz nelerdir benim gibi ağrı yaşayanlar oldumu catlatmadan sonuç alanlar oldumu?

Benimde bugün çatlatma iğnemin 8.gunu bende ilk günler aşırı kasik ağrısı bel ağrısı göğüs ağrısı oldu ama şuan sadece göğüs ağrılarim var bende beklemedeyim

Benimde bugün çatlatma iğnemin 8.gunu bende ilk günler aşırı kasik ağrısı bel ağrısı göğüs ağrısı oldu ama şuan sadece göğüs ağrılarim var bende beklemedeyim
Bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptırdım aslinda sonucun yanıltıcı olduğunu biliyorum ama iğne etkisiyle bile olsa çift çizgi görmek bana biraz moral olur diye düşündüm o bile tek çizgi çıktı gerçekten vücudum benimle oyun oynuyor gibi hissediyorum artik

Ne kadar stres yaparsan seni o kadar yıpratır. İğnenin etkisi 6.günden sonra etkisini yitirir o yüzden tek çizgiyi görmen çok normal

Amin inşallah ben 6 aydır tedavi görüyorum PCOS hastasıyım çok yıpranıyoruz rabbim bayram arifesinin hürmetine yüzümüzü güldürsün inşallah

Amin inşallah ben 6 aydır tedavi görüyorum PCOS hastasıyım çok yıpranıyoruz rabbim bayram arifesinin hürmetine yüzümüzü güldürsün inşallah
Pcos sadece yumurtlama sorunu olanlara mi deniyor ben anlamış değilim bu konuyu adet düzensizliğiz varmı bekarken 18 yaşında ultrasyon muayenesinde pcos dediler bana ama her zaman adetim duzenliydi

PCOS sadece adet düzensizliği değildir bir çok etkeni var bunlar yumurtlamama sorunu , yumurtalıklarda küçük küçük çokça kistin bulunmasıdır , bazilarinda aşırı kıllanmaya sebep olur bazılarinda kilo almaya sebep olur

Ben kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var 1.70 boy 50 kilo sahibim kilo sorunum yok ama adetlerim yok denilcek kadar düzensiz dengesiz

Ben kendimi bildim bileli adet düzensizliğim var 1.70 boy 50 kilo sahibim kilo sorunum yok ama adetlerim yok denilcek kadar düzensiz dengesiz
Benim 1.60 boy 90 kilo hep kiloluydum ben hiç zayıf biri olmadım ama adetim de hep düzenli neye göre pcos var yok diyorlar anlamış değilim hala tek sorunum tüylenme sorunum var hormon testi yapıldı sorun yok dendi nedenini sorduğumda kiloda fazla yağdan dolayı tüylenme yapar demişti doktorum

PCOS sadece adet düzensizliği değildir bir çok etkeni var bunlar yumurtlamama sorunu , yumurtalıklarda küçük küçük çokça kistin bulunmasıdır , bazilarinda aşırı kıllanmaya sebep olur bazılarinda kilo almaya sebep olur
Kadın muayenesinde bahsedilen kistlerede rastlanmadı sadece tüylenme sorunum oluştu kiloma sebep olan o olmaz çocukluğumdan beri kiloluyum

Kendini bildin bileli fazla kiloya sahip olman PCOS dan kaynaklıdır bende kendimi bildim bileli çok fazla tüylenme var. Çatlatma iğnesi sonrası progestan veya duphaston verdi mi doktor

Merhaba kızlar biz 1 yıldır bir melek istiyoruz fakat hiç bir sorun olmamasına rağmen olmadı 1 ay önce doktora gitmeye karar verdik eşimde de bendede bir sorun yok. Bana dair tek sorun biraz kilom var ama adetlerim herzaman düzenlidir. Kilo vermemi istedi doktorum ve adetimin 5. Günü klomene başladım günde 2 tane 5 gün içtim bittiğinin 2. Günü catlatma iğnesi ovitrelle vurdum bugün 7.gunum tam Allah nasip ederse arife günü test yapabilicem. İlk iki gün kasik ağrım 3 ve 4. Gün aşırı bel ağrım oldu şuan hiç bir belirtim yok sizin tecrübeleriniz nelerdir benim gibi ağrı yaşayanlar oldumu catlatmadan sonuç alanlar oldumu?
Aynı durumdayız tek fark benım ilk denemem değil iğneyi inşallah iyi sonuçlar alırız

Benim de iğnenin beşinci günü hiç bir belirtim yok İnşallah bu Temmuz ayı hepimize hayırlı uğurlu gelir kızlar

X