2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de öyle düşündüm, bi de doktor baya pahalı boşuna gitmeyeyim diye düşündüm. Ama ben folik asit falan kullanmıyorum, hiç de kullanmadım aslında, o beni biraz düşündürüyor, kullanıyor musunuz siz? kullanmalı mıyım
Canım ben Ağustosun başından beri kullanıyorum iki hamileliğimde hep planlıydı kullandım internetten faydalarını araştır istersen ,,, planlı gebeliklerde 3 ay öncesi başlanılması en iyisidir aslında..

Kızlar ben cuma günü betama baktırmıştım, 3445 çıkmıştı. Ve geçen hafta Perşembe günü de keseyi görmüştük 5+1 demişti doktor.

Bu durumda yarınki randevumu sizce iptal edim mi ? Keseyi hastanede meraktan baktırmıştım, asıl doktorumla randevum yarındı normalde. Kalp atışı duyar mıyız?
Ben adetime göre 6+5 de duydum.

Bugün kontrolü olanlar online mı? Arkadaşlar daha önce yazmıştım 8 Kasım’da kese göreceğiz veee ikiz istiyorum diye ikizler göründü birinin kalp atışını bile duyduk 😭 Doktor en ufak enfeksiyon istemiyoruz dişin ağrırsa ara beni diyerek hafif korkutsa da ikisinin de benimle olduğunu bilmek güzel ☺️
Maşallah 🧿 ne güzel. Diğerini de duyarsınız İnşallaj🙏🏻🧿

Yaaaa çok güzel haberler var bugun çok sevindim😍😍😍 mavibeyazzz mavibeyazzz 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 😍😍 ben diğer topiklerdede baktım çoğu 7. Haftadada kalp atışlarını duymuşlar çoğu , ahh onu duyduğumuz anlar hemen gelsin😍😍
Sizin güzel haberlerinizden sonra bana yarın zor olur😍
Sağol canım benim darısı başına inşallah bizde duyarız miniğimizin kalp atışınıı :halay::halay:

Yaaaa çok güzel haberler var bugun çok sevindim😍😍😍 mavibeyazzz mavibeyazzz 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 😍😍 ben diğer topiklerdede baktım çoğu 7. Haftadada kalp atışlarını duymuşlar çoğu , ahh onu duyduğumuz anlar hemen gelsin😍😍
Canim senin yarın mi benim de çarşamba keseyi inşallah gorcem ağrılar batmalar geçince daha da korktum midem biraz yanma bulan ti bugün yoğun inşallah güzel haberler alalım🥰🥰

Ben pazartesiye randevu
Pazartesiye arastırıp buldgm ozeldekı dr randevumu aldm :) 5+6olucak ozman ınsAllah kalbini duyarz :dua:

X