2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba benim adet günü beta : 297,86 çıkmıştı bugün gecikmenin üçüncü günü yani üç gün sonraki değerim 896,76 çıktı nasıl sizce artış normal mi düşük mü?

Benim bebeler bu tip herseyde asla yatmadı sürekli kucaktaydilar bende önce sling biraz büyüdükten sonra kanguru kullandım hep sakinleştirmek için
Öteki sekilde kabus gibiydi bizim için
Bir türlü durmuyor, uyumuyordu :)
Bunu alınca rahatladık

En önemlisi titreşimli olması
Gaz icin cok iyi bisi aslında
Seninkiler birbirlerinden etkılenmıstır

Ayy 2 yyenidoğanbebege aynı anda bakmak düşünemiyorum

Bi arkadaşımında kızı Ela oğlu yiğit nasıl güzeller

Geçen sene temmuz topiginde bu tarz bı muhabbet yapmıştım. Yengeç olsun en azından bir günle bile olsa ikizler burcu olmasın bide ikiz iyice kafayı yerim diye. Bilin bakalım ne oldu 31+4 te acil sezeryan olup ikizlerim boğa burcu olmayı tercih ettiler

Bu arada kızlar korunuyodum ama adetim gecikti. 2022 temmuz annelerine kaycam diye ödüm kopuyor. Bugün test yapıcam. Allah tan hayırlısı tabi ama evde 6 aylık iki bebe var stresten midir yoksa bilinçaltı mı bilmiyorum. Bu gece acayip midem bulandı. En son hamileyken bulanmıştı. Stresten bu gece hiç uyuyamadıımm. Eğer varsa 5+ 3 günlük falandır. Son adet tarihimi de tam hatırlamıyorum işin kötüsü. Tek bildiğim 5 ekimden 2 3 gün önceydi.

Günaydın herkese. Gece yine oğullarimla bir öksürük nöbetindeydik bugün 11 de kontrolüm var biraz heyecan yaptım
Çok geçmiş olsun tam hastalık mevsimi malesef şu ara küçük oğlumda hastaydı geçen hafta dr bisolnatur diye doğal bi öksürük şurubu verdi bal kıvamında o baya iyi geldi öksürüğüne istersen sende bi doktoruna danışıp alabilirsin
Kontrolden çıkınca mutlaka yaz bende yarın gidicem inşallah çok heyecanlıyım

Tam kac haftlksn cnmmm gözun aydın cok sevındm kalp atısınıda en kısa zamanda duyarsın ınsAllahhh :)

Hadi gözün aydın canım maşallah darısı bizlere olsun

Bugün kontrolü olanlar online mı? Arkadaşlar daha önce yazmıştım 8 Kasım’da kese göreceğiz veee ikiz istiyorum diye ikizler göründü birinin kalp atışını bile duyduk Doktor en ufak enfeksiyon istemiyoruz dişin ağrırsa ara beni diyerek hafif korkutsa da ikisinin de benimle olduğunu bilmek güzel

Ayyy cok guzel bır haber masAllah rabbim saglıkla kucagına almak nasıp etsn canm vallahı duygulandım bu hamilelik hormonlrı delirtti beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…